MariusGajusMaximus
Dołączył/a: listopad 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudowne chwile, klub mojego życia znów mistrzem !!! Co za wieczór, Hansi kondolencje z powodu śmierci ojca [*]
2
Ewidentny faul na Rayi
0
@Bobo25 żadna, trzymaj dziecko z dala od tego. To jak narkotyk, dziecko może się rozwijać bez tego. Książki, koleżanki, wychodzenie z domu.
11
Z ostatniej chwili: Arbeloa wziął całą winę na siebie, o czym poinformował przed chwilą na pilnie zwołanej konferencji w kiblu szatni Realu.
5
Panie Mbappe, spieszę się donieść panu, że pana była paczka znów awansowała do finału LM. Bardzo panu dziękuję, że pan odblokował potencjał tej ekipy swoim odejściem:) pomnik się panu należy, jak nic:) siedź pan w tym Realu do emerytury xxxxxD
7
Karma to straszna wiedźma i lubi wracać , hehe
4
Jak nie zobaczę filmiku to nie uwierzę, ściema aby spowodować rozprężenie w naszych szeregach!
5
Haha, stawiali wszystko na Ligę Mistrzów ale Liga Mistrzów ich spuściła w kiblu xxxxxD
Jak się chce wykiwać rzeczywistość, rzeczywistość może szybko sprowadzić do parteru!!!
9
Czerwo jak byk xxxxxxxD
1
Sędzia oszalał z tym 8 min, co on odpierfolil?
0
Co na to Var? Nadal milczy…
2
Niesamowity popis oratorski dwójki komentatorów, panowie podziw, szczególnie panie Leszku Ollowski:))
2
Spoczko, w drugiej połowie zrobimy swoje. Będzie dziś wygrana:) Hansi ich już tam porządnie zrugał.
0
@mesulete bo tak było rok temu. Obecnie to prawidłowy karny
0
@kondratievski to o czym piszesz, obowiązywało rok temu. Teraz obowiązuje wykładnia, że to karny
18
No i dobrze, bo z takimi zawiechami jakie miał w meczu z Getafe, stratami i nie dokładnością podań to niech sobie odpocznie. Ogólnie jego forma w tym sezonie to jakiś dramat
0
Flick za chwilę wyjdzie z sobie i stanie obok. Z powodu gry naszych, Roony boi się każdego dryblingu
0
Panu Julianowi to my dziękujemy, niech szuka namiotu na pustyni, tam jego przeznaczenie
0
Na razie zanosi się na ciężki mecz, bardzo
0
@BorzyKrzys babcia zgubiła okulary?
1
@Zbyszard dawaj dziewięciopak bo po jednym żuberku na jeden punkt przewagi!
0
Chyba im niebo spadło na łeb ! Wcale nie ma jakichś genialnych liczb jak na podaną cenę. W następnym sezonie obniży loty, ja znam takie meteoryty, które szybko spadają
1
Janek, weź ty kosiareczkę i idź na działeczkę. Przytnij te trawkę na 3 cm i weź się o nią pierd…nij. Chwała Flickowi, że wykręcamy takie wyniki z takim składem i ławka rezerwowych!
0
@Kgorecki2500 lubię to :) jeszcze kilka takich dostawców powinno być podobnie potraktowanych. Czują się monopolistami
1
@kamyk_23 prawda
0
Mocna przecena na Temu, ceny Króla Juliana i Księciunia Sorlota spadają na pysk!!! Wręcz darmoszka. Lókman jeszcze się trzyma, bo w porę zszedł pod prysznic :)))
Nadal kupujemy??? Heloł
2
Cholo do zarządu: odpuśćmy Lalige, dzięki temu wygramy PK
Zarząd: dobra, działaj
Cholo: o kurwa…
:)))
1
@JanuszKorwinMikke tak, niech pudłuje
0
Nadal chcecie Juliana?:)))
2
@michal26 to tylko przebłyski, większość meczów bez argumentów.