2

@Rust_Cohle No on

0

@Rust_Cohle Od czego to się zaczęło jak żeś wyczaił że to on xD

2

@Bocheno1 Jedyne związki jakie jesteś w stanie utrzymać to frazeologiczne i to też nie zawsze

2

@zmiter912576 Idąc tym tropem to w ogóle nie trzeba z usług korzystać bo wszystko w necie znajdziesz. Sam se chałpe zbudujesz, samochód naprawisz, nawet fotowoltaike założysz albo podłączysz światłowód. Po to masz specjalistów żeby Ci wytłumaczyli podstawy i pokazali jak to wygląda w praktyce, co z tego że ogarniesz podstawy diety i treningu jak w praktyce będziesz odpierdzielał złą technikę niszcząc sobie stawy i nawet nikt Cię nie skoryguje czy robisz dobrze czy źle. I mówi to gość który ćwiczy jako samouk bez drugiej osoby. Jak tylko mu nie szkoda hajsu to wybijanie z głowy trenerów jest moim zdaniem głupotą

2

@Medium Chłop pyta czy jest trener żeby zasięgnąć jakąś radę, a Ty że zaczyna od dupy strony xD Nawet jak se wykupi trenera to tym lepiej, wytłumaczy mu podstawy chłopak nie będzie musiał szukać wszystkiego sam. Nie każdy taką biedę piździ żeby go na trenera nie było stać już bez przesady

0

@ChampionLW Dobrze jazda z guwniarom, się nauczy szacunku do starszych

0

@FcPortoFan1999 Najgorszy sport i najgorsza piosenka świąteczna, ale żeś kombo walnął

2

@Adran360 Miodzio

1

@Donnie_Darko Załóż się że fani Messiego też by tak od*ebali, strasznie szufladkujesz teraz po jakimś głupim incydencie :P

2

@Faro Messi ty newer tacz

3

@Janas11224 Kiedy zaczynasz czytać już pierwsze zdanie głosem Borka wiedz że musisz zrobić przerwę od internetu

0

@MESSIah16 No i siatkówa też jest w miarę popularnym sportem. Nie tak jak tenis czy piłka nożna, ale w top 10 sportów bedzie

0

@okiemtypera_lucaxx95 To wskaż mi sędzię nieomylnego który każdy mecz prowadzi kropka w kropkę jak należy xD Szymon to klasa światowa jeśli chodzi o sędziowanie, o tak z dupy się nie dostaje finału najbardziej prestiżowej imprezy na świecie, chyba że twierdzisz iż ktoś posmarował :P

1

@LeoMessi1994 Nie będzie to łatwy mecz, zdecydują raczej najmniejsze detale i trochę szczęścia

1

@LeoMessi1994 Na Euro też mieli topowy skład, a odpadli w 1/8 ze Szwajcarią. Argentyna może nie ma tak mocnych nazwisk, ale jako drużyna z pewnością nie odstają i dlatego wierzę że idą po złoto

0

@LeoMessi1994 A Albice mają Karakana

6

@LeoMessi1994 10 xD Skąd Ty spadłeś ziomek, imo Francja jest co najwyżej delikatnym faworytem

0

@ArterkHD Po 2.8 jest mniej więcej na czysty win

0

@matijas W Argentynie gra 10 naszych, D10S

16

Się pofarcił typowi ten tapin, szkoda że Dembus zszedł akurat xD

0

@ranger3120 To pora zajrzeć na czarny rynek świń, azjatke jaką po taniości możesz dostać robi co jej się każe i szybko się uczy

0

@MikusBarca To nie można grać se tak u kogoś, to się musisz wkręcić w ten świat, mam nadzieję że się spodoba powodzonka :D

1

@MarioVeB! Nie tylko po wczorajszym :P

4

@Medium Piona dla braci dieslomaniaków

2

@MikusBarca To w końcu grałeś czy nie skoro uważasz że gówno :P Jak dla mnie jedna z najlepszych gier o ile nie najlepsza jeśli chodzi o całokształt. Co ciekawe też długo się do niej zabierałem bo myślałem że kolejny nudny RPG, ale klimat, muzyka i fabuła rozwalają system, warto wcześniej się wkręcić w świat książkami i zagrać we wcześniejsze części gier

0

@MikusBarca To jak cię ktoś ma przekonać inaczej jak jesteś oporny na superlatywy xD Rusz dupę i zagraj, a jak nie to żałuj lol

3

@Przemek2323 Jeszcze frajer i gremlin widziałem

2

Nie no jak wygrywać to z najlepszymi, dlatego dawać Maroko po finał

0

@Emhyr Podajcie sobie ręce albo nogi nie interesuje mnie który zaczął

13

@Alberto1031 Otóż stety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?