0

@LS XDD piszesz że opieram się na plotkach a ty na jeszcze abstrakcyjnych niż moje z rzetelnych źródeł, tak bayern go bierze, Chelsea jeszcze może by go wzieła ale to nie jest liga dla niego

0

@LS No i co że jego oczekiwania wynoszą więcej? Nikt mu nie tyle ile chce jakby tak było to już dawno miałby prezentacje. Będzie musiał podpisać to co daje Barca albo skończy w jakiś Monaco czy coś

0

@LS Jak podpisze kontrakt na 6.5mln to czemu ma nie grać? Jak będzie grał jak w tym sezonie to będzie rewelacja. Jak on odejdzie to kto ma grać na prawej stronie?

1

@Essos Trent
Haaland
---
Davies

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Elvisek Też nie pij, mecze dopiero za pare miesięcy, to jak mam oglądać reprezentacje gdzie gra świetnie ale sezon w klubie średni :))))

0

@Marcinss10 Auba chyba czasami grał na skrzydle kiedyś ale mogę się mylić. Ja nigdzie nie pisałem żeby sprzedawać Depaya poprosu napisałem że średni sezon i tyle ;) nie wiem po co taka napina z d*py ;))

0

@Marcinss10 ale chłopie ty czytaj ze zrozumieniem napisałem że Depay w tym sezonie był średni i tak był. Co mnie to obchodzi co robił pare sezonów temu jak tak patrzeć to umtiti to mistrz świata i czemu nim nie gramy? I to była tylko propozycja żeby spróbować go(aube) na skrzydle a ciebie to jakoś zabolało? On miał tylko początek zajebisty potem kontuzja a po kontuzji już lipa, prawie nic nie grał xd

1

@Barca_Big_Moment dokładnie dla mnie szpaku 2k16-18 to jest rozpierdziel totalny :D

0

@Marcinss10 oceniam jak wyglądał podczas granie chłopie. Ty oglądałeś jakieś mecze czy tylko tak sobie komentujesz? Ja się obawiam że za często go nie pooglądasz w tym sezonie bo jest średnim piłkarzem jak na Barce XD

1

@Barca_Big_Moment o właśnie zgadłeś dlaczego mam taki nick xD hahaha pozdro

1

@Barca_Big_Moment ale jak nie jest to Araujo będzie grał, tak jak dembele jest zdrowy to grał

1

@stepkovski no a jakoś wybitnie grał u nas na tym skrzydle? Masz racje niech zajmie się hodowlą jedwabników. To jest nie wypał transferowy, jedynie ratuje go to że miał pare bramek i był za free

1

@Emhyr No Campos też jest dobry, słyszałem że już jakieś młode talenty im sprowadził

0

@Barca_Big_Moment no co ty, Christensen nie przebije Araujo, nie ma takiej możliwości, on będzie zmieniał Pique

0

@Kamiloza91 Jest to elegancka ilość, może Xavi będzie grał na 3 obrońców bo były takie plotki?

4

@Emhyr No Alemany to jest imo ścisła topka a nawet najlepsza osoba na tym stanowisku.

1

Imo można spróbować dać mu grać na skrzydle bo Depay średnio tam gra a Ferran powinien odpocząć

19

Chciał wydymać Freda a Fred wydymał Sissoko

0

@kuz no już niby są bilsko pewnych sprzedaży więc będzie coraz głośniej i bliżej o ewentualnych wzmocnieniach

0

Tylko żeby nie był pompowany i grał spokojnie bez większej presji to małymi kroczkami będzie w grał w pierwszej drużynie i będzie zdobywał minuty, a kiedy tam trafi to zależy od presezonu na który leci, jeżeli tam się pokaże elegancko to xavi będzie na niego stawiał

1

co on tak nagle zaczął elegancko się wypowiadać ten bartomeu la ligi?

0

@KrwawiaceoczyVEB Jak De Ligt zostanie sprzedany to myśle że za max 80mln a może nawet i mniej bo z jego formą jest średnią. Jedynie jego wartość podnosi że w sierpniu będzie miał 23lata

0

@escarabajo Jak maguaiera kupili za 80 to myślisz że za De Jonga by nie dali 100mln? My nie musimy go sprzedawać a oni potrzebują piłkarzy a nowy trener go chce więc można podbijać stawkę

0

@Isso89 za takiego napastnika to jak najbardziej a jak będzie się szanował swoje ciało to dalej pogra z 3 lata na najwyższym poziomie a nawet może do 40 jak zlatan

1

@P33ck no pod względem bramek to lewy jest lepszy ale jako całokształt to bardziej mi się wydaje że Benzema jest lepszy. To jest tylko moja opinia bo ja preferuje takich zawodników na ataku typu Suarez,Benzema,Aguero ale Lewy to jest czysty lis pola karnego

0

@ObiektywnyKibic121 utd jest akurat w stanie dać za niego nawet 100mln XD nie zapominajmy że za obrońcę który jest meme obecnie dali chyba 80 xdd

0

@ranger3120 paradoksalnie to głównie dieta

0

@Bogan Z Gnabrym nie ma problemu że chce odejść a nagle z Lewym jest, zastanów się trochę :)

0

@Tridente2015 Myślałem że jest wywiad gdzie Bartek blokował transfer a Messi jasno miał klub do którego chciał odejść bo tak wynikało według mnie z twojej narracji :D Ale nie ważne w sumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?