Maldini
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy tutaj mogą przebywać tylko kibice Barcy?;)
0
To samo można powiedzieć o Guardioli. Przychodzi do najlepszej drużyny, mając najlepszych piłkarzy, wprowadza tą sriki takę i drużyna zaczyna grać kichę. Tak jak zniszczył Barce Rijkaarda, tak teraz niszczy dzieło Heynckes'a. Ale co się będę z Tobą kłócił.. Kibic Barcy nie może być obiektywny.
0
A kto według Ciebie jest najlepszym trenerem?:d
0
a teraz jest najlepszym trenerem na świecie :)
3
Jak zwykle, bardziej obchodzą tutaj wiadomości o Realu niż o Barcelonie;p
2
na razie to visca łebki wylewają swoją frustracje;d
0
Się pośmialiśmy:V
0
https://pbs.twimg.com/media/Bsq7McdIQAAG5aF.jpg
hehe;D
0
Wolę oglądać karne Mess11ego;D Miał ich więcej w tym roku od CR7;)
1
Jak ci się chce takie głupoty pisać..
0
Osiedlowy śmieszek :V
0
Ciekawe czy Benzema zostanie. Osobiście widziałbym Aguero jako śn, i za nim CR7 James Bale i z tyłu Modric z Kroosem
0
To za te wszystkie przekręty finansowe. Oliwa...
0
Zapomniałeś dodać że zamienilbys ich na wszystkich pilkarzy Barcy
0
I bardzo dobrze. Za te wszystkie przekręty finansowe!
1
Był kiedyś Espanyol na okładce katalońskich gazet???
0
Komentarz usunięty
0
Ale z Ciebie śmieszek!! Tak się dośmialiśmy
1
Jak 15-letni dzieciak może mówić że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii? Było wielu piłkarzy lepszych od Messiego i na bank będzie jeszcze więcej. Maradona był najlepszym piłkarzem w historii (no można polemizować z Pele).
Może i jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie ale w histori?? Śmiech na sali :D
0
Gdyby nie Ronaldo, Messi miałby 7 złotych piłek. Peszek;)
0
Taaak, z sensem i kulturą... W co drugim komentarzu obraża się rywala (Ronaldo i Real)...
0
Przecież to są Neymara:P
0
Komentarz usunięty
0
Fajnie że wrzuciłeś tylko te statystyki w których był znacznie lepszy Messi. No ale jak się jest kibicem Barcy to się nie zna czegoś takiego jak obiektywizm.
Pozdrawiam
0
Widzę że tylko kibice Barcy mają wąty do Higuaina. Na innych portalach głównym winowajcą jest Messi. Taki "Bóg" a strzelił na turnieju 1 bramkę, i to z KARNEGO!!!
ps. Redakcja - dawać mi bana, nie jestem za Barcą!
0
To jest was dwóch;)
0
A co jeśli zaczną wygrywać??
0
Dla Messiego życie w epoce CR7 też jest przekleństwem. Popatrz, np. miałby teraz 7 złotych piłek
0
Po prostu jestem obiektywny, nie to co wy.
0
Boże jaki wy macie ból dupy... Jakby Messi strzelił gola w meczu to może nie oglądaliśmy karnych. 1 bramka na cały turniej i to jeszcze z karnego.. Śmiech na sali