Majkel3456
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Oj nie, mieszanie polityki na takim portalu? To nie przystoi. Plus znowu muszę oglądać tę pomarańczową małpę.
Takich komentarzy oczekiwaliscie wrzucając ten artykuł?
0
@Oster273727 canalplus.pl
9
Kurevsko dobre novinky
1
@Gregor1899 to było tak tendencyjne że głowa za mała. Najgorzej że polscy komentatorzy jadą z tą samą narracją i przyklaskują.
1
@Lukaslbn rzeźnik rudiger powinien grać w getafe. Ale niech gra w realu, może wreszcie wyłapie czerwo.
0
Czyli odpadamy w 1/2 z Arsenalem.
16
Tańczy maupie figle
0
@Chudini123 nie bylo
0
Droga Redakcjo. Już okej :)
7
@Zieliniak dokładnie. Skoro kacapów nie chcemy to żymian też powinniśmy wywalić.
12
Ech. Mimo wszystko współczuję. Jednak okazuje się że Laporta z Deco zareagowali poprawnie sprawdzając dwóch bramkarzy. A Ter Stegen musi się wreszcie przyznać do błędu, i przestać kozaczyć. It's over dla chłopa.
W Gronie nie pogra, MŚ pod wielkim znakiem zapytania. Potem sezon w marcu na ławce i koniec przygody.
0
Żołnierz od zadań specjalnych.
0
@Matt_i1992 ile jeszcze czasu bedziemy tłumaczyć Laporte tym sprzątaniem bałaganu który przecież sam tworzy(ze szwagrami). Tu potrzeba nowego prezesa i miotły.
12
Fajnie. Ale taka jedenastka by przegrała z Bodo :)
1
Super wiadomość, wiadomo. A z ciekawości, ile będzie zarabiał?
0
@baryn chodzi o to że założyłeś sobie w budżecie, i tak dostosowaleś koszty, dajmy na to 100 baniek ale udało Ci się zarobić 80. No budżet się nie spina. Spoko wiem, że to bardziej skomplikowane i w dużej mierze kwestia fpp. Może być też tak że mają na to scenariusz no ale kurcze. Poczytaj inne wpisy, logika mówi że powinni zakładać 1/8, na więcej niestety nas nie stać. Wszystko wyżej to będzie sukces i zysk.
0
@kaamil1910 z PSG? Jak nam Kopenhaga ładuje gole... Zresztą co ja będę się rozpisywał. Wiesz jaką mamy obronę.
0
Acha, czyli na LM stracimy jak przegramy z PSG czy Newcastle :)
JAJA.
1
@Antimadridista_WR pierwszy obserwator moich treści. Cóż za zaszczyt :)
0
@wojopancer nawet tam nie wchodzę.
0
@Antimadridista_WR do wszystkich powyżej. Kurcze no jestem nowy i już, jak to inaczej udowodnić że nie jestem tym o którego wam chodzi a nie wiem o kogo chodzi.
0
Cześć. Pytanie od świeżaka. Dlaczego w komentarzach pod artykułem widzę, że jest odpowiedź na komentarz, a po kliknięciu rozwiń, nie wyświetla się?
Jestem nowy, chyba nie trafiłem tak szybko na czarną listę użytkowników.
Raczej byłem uprzejmy.
0
Szczerze? Dla kogoś to jest zaskoczenie? To samo w każdym meczu, trzeba odrabiać straty. To chyba było by na tyle w temacie wysokiego zwycięstwa. To się dzieje już ze trzeci sezon.
3
Będą statystyki kiedy zagrali w podobnych skarpetkach co barwy przeciwnika? Bo sam nie umiem znaleźć.
4
W zasadzie to na ta obrona nikomu nie pozwala się cieszyć meczami.
2
Zgoda, to samo jest że Szczęsnym.
0
Po golu Lewego zdjęcie Rooniego na górze artykułu smakuje lepiej :)
Co tu się odwala.
0
Z Rakowem to by dopiero były męczarnie...
0
@Tomaszekkkkk Olmo, zanim się nie rozsypie?
1
@suszini footybite