MaXiLoaDingPL
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co widać K-league to nie jest słave
0
lol 2:1 dla koreanców
0
Messi i Alves wchodza
0
Do Pyrzo
0
Jesteś czepiasz się nie wiadomo czego. Jak taki jesteś cwany i dobry, że go tak krytykujesz to dlaczego ty nie grasz w Barcelonie co?
Ty byś mojej babci nie kiwnął cieniaku, a Ibra drobry napastnik!
0
Nawet fajnie wyglądają te nowe stroje w akcji ;)
0
http://www.freedocast.com/gizawya20
0
Tu ogladam po arabsku:
http://www.freedocast.com/
0
http://www.freedocast.com/
0
Ja po arabsku oglądam link:
http://prostreamz.blogspot.com/2010/08/k-league-vs-fc-barcelona-live.html
0
Ibra goooooool
0
Boze jaki Pinto cieniak wlasnie puścił gola
0
Proszę o więcej takich newsów. Ciekawy filmik prezentujący, Messiego ze swoją boską Antonellą potrafiących fajnie się bawić ze zwierzętami.
0
Ludzie może wiecie czy już są na allegro koszulki Barcelony te z fiesty?
0
Ibra na pierwszą połowę, jeśli będzie dobrze grał niech zostaje na drugą połowę meczu, jeśli nie to Bojan. Prosta sprawa :)