0

Łysy burak

0

Porto z Arletico wygrywa :/

0

Co wy gadacie z tym stylerm Realu z kontry :D to zaden styl , to byla ich zabójcza broń , AS w rękawie . Ich styl w sumie był zaden , zadna rewolucja , atakowali i liczyli na CR7 lub wrzutki . A kontry to bylo to czego kazdy sie obawiał ale nie powiedzialbym ze to styl..

0

tak samo jak nas to co tam piszą ! Tu jest news o kontuzji Messiego 0.o

0

Problemy mięśniowe często wiążą się z dłuższymi przerwami ale oby tak nie było. Na MIlan i Real musi być w najlepszej dyspozycji

0

35 letni obrońca bez 6 miesięcy gry , średnio mi się to widzi

0

Błagam Cię ...

0

Akurat 100 mln wchodzą kolejny raz z ławy pokazało wiecej w 45 minut niż Ronaldo w 90. Wziął na siebie ciężar gry i kilka razy zagroził ale widać, że on będzie potrzebował bardzo dużo czasu na bycie sobą , wiecej niż Modric

0

Real to powinien sprzedać albo oddać Benzeme :P

0

Ja liczyłem na remis bo wtedy bylibyśmy samodzielnym liderem. Mecz z Atleti się zbliża a my z taką grą w obronie nie mamy czego szukać więc wolałem te 2 punkty mieć w zanadrzu. Ale jak wchodze i czytam komentarze " hahahah Białe szmaty" to mnie troche dziwi bo życzę swojemu klubowi jak najlepiej a nie przeciwnikowi jak najgorzej

0

Kurde przecież dla nas najlepszy byłby remis więc nie wiem z czego tu się cieszyć... Widać, że wiecej to hejterów Realu niż kibiców Barcy, ten wynik dla nas jest niekorzystny no ale ważne , że można pohejtować Real :)

0

Ciśnie nas najsłabszy beniaminek a ratuje nas Bartra. Co się dzieje ?

0

Co to za zawodnik co mija nasza obrone jak tyczki ?

0

Podczas tego przestępstwa był pełnoletni

0

Wlasnie najlepsze jest to ze Muniz Fernandez zostal ukarany za mecz Barcy z Sevillą ale o tym te chłamy nie wspomną . Z siebie też robią pośmiewisko

0

Okej ale w sumie miałeś od tego 3 tematy. Między innymi temat z esłowami Pique czy Rosella i tam można było o tym pisać. Teraz jest zupełnie inny temat i niektórzy mają już dość tego i robi się zwykły śmietnik a tego chyba byś nie chciał

0

Człowieku weź sie już opanuj. POd każdym tematem musisz pisać o sędziach ? Daruj sobie bo akurat tutaj nie ma nic związanego z nimi

0

Rozumiem, że dowcip ? :P

0

Mi tu brakuje wypowiedzi córki selekcjonera Argentyny

0

Lecz sie ...

0

Chodzi o nie wiadomo czemu nie zapiczona bramke dla Sevilli . Apropo wczorajszych czerwonych kartek to sedzia oszczędzil Ramosa ale też Manu Del Morala . Muniz Fernandez nie powinien wiecej nic sedziować

0

Ten sędzia wypaczył wynik wczorajszego meczu ale nam z Sevilla tez pomógl nie uznając bramki . Gadając ze Realowu pomagają to jak gadanie ze nam pomagają więc troche spasujcir . Powinni tego Pana zawiesić

0

Komedią narazie jest gra w obronie Pique co potwierdzają kolejne mecze . Niech sie zajmie swoją grą lepiej s nie wojenki wywołuje

0

gimbazjum, już rozumiesz ? Mało jest prawdziwych kibiców

0

Weźcie się niektórzy ogarnijcie . To, że sędzia dał Realowi 3 punkty to tylko zasługa 1 człowieka który biegał między zawodnikami. Komentarze "Yebany Real" są nie na miejscu bo to nie ich wina , że sędzia im pomógł, wykorzystali jego błąd i zrobiła by tak każda drużyna. Jeździć to w tym wypadku można po Fernandezie bo to on tutaj nawalił

0

Straszne jest sędziowanie w Hiszpanii, to nie powinno się zdarzać. Prawda jest taka , że raz wydrukują Realowi, raz nam a inny raz innemu zespołowi bo arbitraż tutaj nie jest dobry i nie będzie

0

W tym meczu powinien Ramos dostać czerwo, Manu Del MOral też. Karnego nie powinno być, tyle

0

nie wierzę. Mecz jak nasz z Sevillą

0

kur.. karny ...

0

*Visca el Barca .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?