MSNandBUSI
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
Brzesko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sezonie 14/15 gdzie wygralismy wszystko tez mielismy jedne z najlepszych statystyk w defensywie . Bravo po 13 kolejkach la ligi mial,chyba 10 czystych kont , moze to jest klucz do sukcesu??
0
Gralby z mozna druzyna , ktora wyeliminowala real w tamtym sezonie .
0
Jak dla mnie to moglibysmy zagrac na 3 obroncow , digne pique semedo , lub za pique verma , oszczedzic jednego obronce bo mamy ciezki mecz w niedziele na Villareal , a jakby sie przydarzyla jakas kontuzja to bylby dramat , skoro mamy juz awans z 1 miejsca to pokusilbym sie nawet o to , zeby I pique I verma nie grali w tym spotkaniu , Iniesta tez odpoczynek . Suarez musi grac, bo potrzebuje meczy I bramek do swojej najlepszej formy . Reszta to juz formalnosc .
0
W styczniu zobaczymy . Mowi sie o 8 tygodniach , ale liczmy ,.ze wroci po 5, patrzac na dzisiejsze mozliwosci lekarzy etc. O dembele sie mowilo o 5 miesiecach , a juz sie spekuluje , czy zagra w el clasico.
0
Gdyby verma odpadl , a masche by jeszcze nie wrocil to mysle , ze albo by zagral digne na srodku , albo Busquets , a na jego pozycji Paulinho . Chociaz bardziej bym widzial Paulinho na srodku obrony , w miare szybki , silny . A busi w srodku pola jest niezbedny
0
W zimowym okienku obowiazkowo musimy kupic jakiegos obronce , a po sezonie starac sie sprowadzic jakiegos topowego obronce , ktory z umtitim , moglby stworzyc najlepszy duet defensywny na swiecie. Wtedy pique lawka I mamy jakies pole manewru w razie kontuzji
1
Nie z takich sytuacji sie wychodzilo. EL Clasico ma swoje zasady , w tamtym sezonie w fatalnej formie I bez Neymara wygralismy , mamy tez ciezki mecz z Villareal . No bardzo ciekawy jestem jak sie spiszemy w tych dwoch meczach . Vamos
0
Umtiti 8 tygodni :/ .Verma gral przyzwoicie w 3 ostatnich meczach , a na el clasico wroci Masche . Mowi sie niestety , na Villareal bedzie ciezko , a El clasico ma swoje zasady , w tamtym sezonie pojechalismy do Madrytu bez Neymara I w slabej formie , a wygralismy. Zobaczymy jak bedzie wygladala tabela w styczniu .
2
Paulinho mial 2 setki , pique 1 , paco 1 , messi I suarez tez powinni cos wsadzic . Dzis mielismy pecha . Sedziowie tragedia , nie usprawiedliwiam straty punktow , ale mysle , ze ta bramka suarez by uspokoila pilkarzy barcy
0
Ale umtiti ma pecha , gdyby nie kontuzja to by pewnie zatrzymal akcje I bylby obecny w kolejnych meczach, a tu niedosc , ze strata punktow to prawdopodobnie nie zagra z Villarealem I mozliwe ze el clasico.
0
Ale pech . Celta zagrala super , ale Umtiti pewnie.by zatrzymal ta akcje . Teraz tylko czekac na wiadomosc o tym co mu jest.
0
Na ten moment Alba zjada Marcelo na sniadanie, to niesamowite ile zyskal po odejsciu Neymara. Ogolnie pierwsza polowa to totalna dominacja Barcy , ktora powinna zostac udokumentowana golem , ale....... . Teraz patrzmy juz tylko do przodu , mamy mecz z Celta , tu oczywiscie licze na 3-pkt , ale bardzo bym chcial , zeby Luisito strzelil ze dwie bramki I Messi cos dolozyl . Pozniej ciezki mecz na Villareal , ale nie mozna zapomniec , ze Real tez ma ciezki mecz na San Mames I bardzo prawdopodobne , ze zgubia punkty , patrzac na to jak meczyli sie z Malaga tak slabo grajaca w tym sezonie..
0
Skandal , gol byl tak widoczny , ze przeszlo mi przez mysl , ze Perez posmarowal . Ogolnie barca gra swietnie , Valencia nie istnieje . Oby barca wygrala , bo chce widziec jak beda podwojnie sie cieszyx.
0
To swiadczy o tym , maja do siebie duze zaufanie.
2
W sezonie 15/16 zagral raz I strzelil bramke z malaga , ktora dala 3-punkty bo skonczylo sie 1-0 .
2
To styl Valverde , ale mysle, ze jak wroci Dembele I zrobimy jeszcze jakies transfery to gra.bedzie duzo ladniejsza dla oka
7
Patrzac na obecna forme to tak . Statystyki przemawiaja za nim 5-straconych goli w 17 meczach , do tego skutecznosc interwencji na poziomie 90% , liczbowo nikt nie moze sie z nim rownac w tym sezonie , interwencje w niektorych meczach kosmiczne , chociazby dzis strzal dybali . Mimo wszystko , jak utrzyma jeszcze z 2 lata taka forme to bedzie mozna mowic o najlepszym bramkqarzu swiata.
2
Ale chyba o to chodzilo Barcelonie , nieprawdaz?? Remis , ktory daje awans bez jakis wiekszych nakladow sil , patrzac na niedzielne spotkanie to super.
3
Pique jak za najlepszych czasow , Umtiti I te interwencje odrazu z przyjeciem to poprostu kosmos , iniesta z busqetsem dzis geniusze , a interwencja Ter Stegena w koncowce ponad klasy swiatowej . Suarez niewidoczny , ale przy takiej grze dwoch zespolow to nie ma co sie dziwic , czy z forma , czy bez to mysle , ze tak samo by to wygladalo, zwlaszcza , ze musial grac blizej lewej strony. Bardzo cieszy kolejne czyste konto I swietna gra w obronie , 18 mecz bez porazki . Do Valencii po 3 punkty. Vamos
0
Brawo brawo brawo
0
Ciesze sie niezmiernie .Tak wiem , wystarczy nam remis ,moze odpoczywa na Valencie , ale liczylem na to , ze pokaze dzis swoja najlepsza forme.
0
What the fuck??????? Spotkanie automatycznie robi sie nudniejsze
2
Luisito wrocil/wroci do formy , przyjdzie Dembele I bedziemy tylko silniejsi. Trzeba sie liczyc z tym , ze na Mestalla mozemy , nawet przegrac . Valencia bedzie mega zmotywowana tym , ze gra z Barca I jest tak wysoko w tabeli , ale po to mamy ten komfort , ze w takich sytuacjach nadal bedziemy pierwsi , trzeba sie starac wyciagnac jak najwiecej , a w razie niepowodzen , podnosic sie I wygrywac nastepne spotkania. Oby po 3 pkt na Mestalla . VAMOS
8
Nie ma sensu?? Benzema I Ronaldo graja od pierwszej minuty w kazdym meczu , a Paulinho wchodzi co jakis czas I bramki strzela
0
Jesli sie nie myle to przegrali z celta w puchare krola
0
Nie tyle samo bo jestem pewny , ze pobili nasz rekord . Zobacz sobie na prawa kolumne, gdzie pisze,w jakim okresie I napisane jest tylko , ze od 2016 , czyli na tamten moment , gdy ten artykul wyszedl to jeszcze nie przegrali
5
Jesli sie nie myle to okolo 45 spotkan , ta seria skonczyla sie z Realem , w sezonie 15/16 przegralismy na Camp Nou 1-2 , wtedy ustanowilismy rekord , a Real pobil go rok pozniej z chyba 49 spotkaniami.
0
Napewno by nam sie przydal , w razie niepowodzen innych transferow . Nie mozna zapominac co osiagnal w karierze , a obecna forma jest spowodowana tym , ze gra w Arsenalu , w takiej Barcy moglby naprawde wzniesc sie na szczyt.
0
Czytaj ze zrozumieniem , napisalem ze dwoch z jednych najlepszych napastnikow , czyli dwoch z grona najlepszych na swiecie......
1
Bylo by swietnie , czy Coutinho , czy Griezman , wymienia sie tez do srodka pola Eriksena , Alliego , czy, Goretzke , naprawde ktokolwiek z nich przyjdzie to bedzie mega wzmocnienie I bede mega zadowolony