1

Prawda, do tego jeszcze przychodzi Valverde... Osobiście za nim nie przepadam :V

0

Raczej "złote myśli i złoty gwizdek" sędziów zwłaszcza Alejandro Hernandeza Hernandeza :D

4

Żal patrzeć na ten mecz "białych". RAMOS to kawał wała. Sędzia ślizgacz na stronę realu. "Obrońca sprawiedliwości" już powinien wylecieć za ten łokieć... Ehhh szkoda gadać....

0

Ktoś = Celta, Sevilla, Valencia albo Villareal :V

0

W porównaniu do Verattiego i Coutinho Bernardo to dno. Do tego on jest SKRZYDŁOWYM nie pomocnikiem, a co do obrony to do ulepszenia jest tylko prawa strona bardzo mozliwe, że to będzie Hector Belerin ( nie wiesz jak odnajdzie się w Barcelonie ) . Przy formie Pique i Umtitiego nie opłaca sie sprowadzać kolejnego środkowego obrońcy.

0

Chodziło mi o to ze jezeliby grali z równą formą do końca sezonu to byłoby lepiej dla Andresa bo w przyszłym wychodził by na trudniejsze spotkania. A co jak co Iniesta wiecznie młody nie będzie.

27

Jeżeli Andre albo Denis zagrają tak jak w środę to Iniesta będzie miał lżej w następnym sezonie :)

2

Kopa w dupe :V

0

Gomes jak nie inform to motm, a Masche rekord breaker :D :D

0

Właśnie coś nie widać "bóldupków" :D

0

Lepiej późno niż wcale !! :D

3

Andre Gomes lalalalalalaaaaa Super meczyk :D Masche wkoncu :D Messi tradycja ;D

6

Nie oddałbym Jordiego Nigdy

8

Wtedy Ronaldo odskoczyla piłka i jak poczuł dotknięcie to się wywrocil, gdyby miał piłę przy nodze był by karny.

0

No, 3maj się !

0

Też chciałbym Hectora, albo Daniego Alvesa :V

0

Kolego mówię Ci, jeszcze strzelą!!!

0

A ty kogo byś typował na prawego obrońce ?

0

Suarez też gryzł, a w Barcelonie się zmienił. Więc wiesz może jak by był to i on by się zmienił.

0

Dzięki :)

0

Dlaczego Denis 3 miliony ??!

0

Wiesz nie zawsze musi być piłkarz z topu by być dobrym ;V

0

Ja zamiast Verattiego sprowadził bym Coutinho i Bertollaciego.

0

Wiesz w tym roku to liga sędziów a nie mistrzów :v

0

Nie mów hop ... wiem, że Juve to nie psg aczkolwiek wszystko jest możliwe ;) !

3

Wszystko jest możliwe !!! VeB !!!

0

Paco bardzo nisko !

0

A nie słusznie został wyrzucony.

0

Ale to jest tylko przy remisie także wiesz....

0

Czas to zmienić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?