MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prawda, do tego jeszcze przychodzi Valverde... Osobiście za nim nie przepadam :V
0
Raczej "złote myśli i złoty gwizdek" sędziów zwłaszcza Alejandro Hernandeza Hernandeza :D
4
Żal patrzeć na ten mecz "białych". RAMOS to kawał wała. Sędzia ślizgacz na stronę realu. "Obrońca sprawiedliwości" już powinien wylecieć za ten łokieć... Ehhh szkoda gadać....
0
Ktoś = Celta, Sevilla, Valencia albo Villareal :V
0
W porównaniu do Verattiego i Coutinho Bernardo to dno. Do tego on jest SKRZYDŁOWYM nie pomocnikiem, a co do obrony to do ulepszenia jest tylko prawa strona bardzo mozliwe, że to będzie Hector Belerin ( nie wiesz jak odnajdzie się w Barcelonie ) . Przy formie Pique i Umtitiego nie opłaca sie sprowadzać kolejnego środkowego obrońcy.
0
Chodziło mi o to ze jezeliby grali z równą formą do końca sezonu to byłoby lepiej dla Andresa bo w przyszłym wychodził by na trudniejsze spotkania. A co jak co Iniesta wiecznie młody nie będzie.
27
Jeżeli Andre albo Denis zagrają tak jak w środę to Iniesta będzie miał lżej w następnym sezonie :)
2
Kopa w dupe :V
0
Gomes jak nie inform to motm, a Masche rekord breaker :D :D
0
Właśnie coś nie widać "bóldupków" :D
0
Lepiej późno niż wcale !! :D
3
Andre Gomes lalalalalalaaaaa Super meczyk :D Masche wkoncu :D Messi tradycja ;D
6
Nie oddałbym Jordiego Nigdy
8
Wtedy Ronaldo odskoczyla piłka i jak poczuł dotknięcie to się wywrocil, gdyby miał piłę przy nodze był by karny.
0
No, 3maj się !
0
Też chciałbym Hectora, albo Daniego Alvesa :V
0
Kolego mówię Ci, jeszcze strzelą!!!
0
A ty kogo byś typował na prawego obrońce ?
0
Suarez też gryzł, a w Barcelonie się zmienił. Więc wiesz może jak by był to i on by się zmienił.
0
Dzięki :)
0
Dlaczego Denis 3 miliony ??!
0
Wiesz nie zawsze musi być piłkarz z topu by być dobrym ;V
0
Ja zamiast Verattiego sprowadził bym Coutinho i Bertollaciego.
0
Wiesz w tym roku to liga sędziów a nie mistrzów :v
0
Nie mów hop ... wiem, że Juve to nie psg aczkolwiek wszystko jest możliwe ;) !
3
Wszystko jest możliwe !!! VeB !!!
0
Paco bardzo nisko !
0
A nie słusznie został wyrzucony.
0
Ale to jest tylko przy remisie także wiesz....
0
Czas to zmienić :D