MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A gdzie... Veratti i Neymar. Neymar od razu płaci za Verattiego xD
1
Podobno Paulinho ręczy za transfer Philipe
0
Rynek szaleje, ale jeżeli prześcieradła za Bale dały 100 milionów to moim zdaniem Cou zasługuje na taką cenę :v
0
Dzięki za odpowiedź ;)
0
Ja również bronilem Paulinho. Więc będę twardo trzymał się za Miną
0
Szansa dla niego jest ze pojedzie na el clasico?
0
Nwm chociażby ściągnąć sezon wcześniej piłkarza z Brazylii ? Rafinnha czy Adriano albo Douglas to tyle się z nim nagrali że łoo. Proces aklimatyzacji nie trwa zawsze krótko
0
Nie żebym się czepiał wymienisz tych przecietniakow którzy nie mają formy. Bo to ma duże znaczenie. ( u nas )
0
Tylko Barcelona jest czołówką, a United to aktualnie piekarze. W Barcelonie przecietniacy to piłkarze mogący się wyszkolic :P
0
Tak samo było z Paulinho, a gra u nas w pierwszej 11
0
Do tego dla Barcelony jest klauzula 9 mln. Bo zawodnik jak podobno powiedział kocha Barce
0
Blind to defensywny pomocnik przesuniety na obrone z resztą jak Masche tylko ze szefunio jest 2 razy szybszy.
34
Hahahhahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahahh Lepsza opcja to Yerry Mina tak mi się zdaje.
0
Nie bądź taki nastawiony na niego chciał to odszedł tyle.
0
Nie mówię o podwyżce... Chodzi mi o to ze można było zrobić coś zanim dojdzie do transferu. 3 miechy to dużo.
0
Po części a raczej w dużej części to wina Bartomeu. Ney mówił o tym ze chce odejść już w kwietniu lub w maju. A co on zrobił ? Gówno za przeproszeniem.
0
Ewidentnie najlepszą decyzją było sprzedanie Neymara.
3
Busquets na pewno nie zagra z depor
0
Po prostu tego nie rozumiałem ;d
1
Dziena ;D
0
Cześć wszystkim wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z transferami w zimę ? Załóżmy że Cou trafi na Camp Nou i dlaczego nie moze grać w LM ? I czy to jest na jeden sezon czy na cały czas ?
0
Ja myślę, że bez kluczowego piłkarza takiego jak Neymar, to teraz wszystko świadczy o sile Barcy :)
0
Gomes jest zawalisty ! Mówię to szczerze
0
40 za Paulinho to było dużo xD i co teraz gra? Teraz za zawodników takich jak on to promocja. Aczkolwiek żałuję że nie udało się z Serim
0
Skuteczność + przeszczep sędzia ...
0
4-4-2 griz i Luis atak Messi PP
0
Bo z taką grą w ataku to skończymy sezon na 2-3 miejscu. A sądzę że "Antułan" jest o niebo lepszy od Coutinho
0
Za rok ma 100 mln teraz ma 200
0
Walić tą przysięgę dla Atleti kupić Griezmana za te 200 mln i nie czekać
0
Zaraz może go nie być