MMBarca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętajcie wszyscy Barca to więcej niż klub i nigdy nie wolno jej skreślać
0
jesteście wielcy.mecz wygrali piłkarze kibice i masz Lucio
2
co pan teraz powie
0
jesteście wielcy
0
tak wszyscy już mieli Barcelonę za przegraną w styczniu było już 9 punktów straty A dziś punkt przewagi brawo brawo Barca
2
tak biali się zacieli.
0
bardzo dobrze bardzo dobrze zasłużony Lider Jutro muszę jeszcze stracić punkty gracie Sewilli.
0
bardzo dobry mecz naszych.mamy w końcu lidera a białym znowu dali rzut karny i wynik 3-3.gdybynie rzut karny z villarreal i teraz z Las Palmas to byśmy mieli lidera nawet po tym zaległym meczu białych z Celta Vigo.Gdyby jeszcze biali wygrali czego powiedzieć nie można.
0
Real to Neapol odprawi
1
Kto strzeli te bramki jak MSN chodzi po boisku...
0
Bocznie obrońcy ....
0
I po awansie....
0
tak Gomes dobry mecz
1
w Hiszpanii puchar króla traktuje się bardzo poważnie.
1
Mecz ....kto oglądał ten wie...nie potrzebne te kartki ale najważniejszy jest awans.
0
Najlepszego NEY abyś szybko wrócił do swojej optymalnej formy i żebyś błyszczał nie tylko w asystach ale też w golach.
0
Najlepszego Gerard. Abyś zostało w przyszłości prezesem klubu Barcelona
0
Dobry mecz. Po rotacjach lucho trochę błędów w drugiej połowie się Calderon zdobyte. Ważne dwie bramki przed rewanżem. Gol messiego totalna bomba...
1
Znów sędziowie zabieraja punkty...
0
Wiadomo ze ustawione ale spokojnie Perez ,Barca da rade...finał będzie łatwiejszy
0
I mamy półfinal...leoo to geniusz.dobry mecz umtitego
2
I biali odpadli....
0
I zdobyta anoeta.... Brawo chłopcy
0
Passa przerwana...
0
No i kibice białych mieli rację Ramos strzela w końcówce.dzięki Ramos...punkty stracone.
3
Messi to kozak...
0
I Atletico i sedziowie...odprawieni
1
Wszystkiego Najlepszego z okazji świat dla wszystkich kibiców FCB i żeby ten 2017 był opwity w trofea
1
Bardzo ważne punkty świetną druga połowa
1
Wiedziałem ze MASH...coś od ...brak umtitego i jeszcze mesi...