0

Pamiętajcie wszyscy Barca to więcej niż klub i nigdy nie wolno jej skreślać

0

jesteście wielcy.mecz wygrali piłkarze kibice i masz Lucio

2

co pan teraz powie

0

jesteście wielcy

0

tak wszyscy już mieli Barcelonę za przegraną w styczniu było już 9 punktów straty A dziś punkt przewagi brawo brawo Barca

2

tak biali się zacieli.

0

bardzo dobrze bardzo dobrze zasłużony Lider Jutro muszę jeszcze stracić punkty gracie Sewilli.

0

bardzo dobry mecz naszych.mamy w końcu lidera a białym znowu dali rzut karny i wynik 3-3.gdybynie rzut karny z villarreal i teraz z Las Palmas to byśmy mieli lidera nawet po tym zaległym meczu białych z Celta Vigo.Gdyby jeszcze biali wygrali czego powiedzieć nie można.

0

Real to Neapol odprawi

1

Kto strzeli te bramki jak MSN chodzi po boisku...

0

Bocznie obrońcy ....

0

I po awansie....

0

tak Gomes dobry mecz

1

w Hiszpanii puchar króla traktuje się bardzo poważnie.

1

Mecz ....kto oglądał ten wie...nie potrzebne te kartki ale najważniejszy jest awans.

0

Najlepszego NEY abyś szybko wrócił do swojej optymalnej formy i żebyś błyszczał nie tylko w asystach ale też w golach.

0

Najlepszego Gerard. Abyś zostało w przyszłości prezesem klubu Barcelona

0

Dobry mecz. Po rotacjach lucho trochę błędów w drugiej połowie się Calderon zdobyte. Ważne dwie bramki przed rewanżem. Gol messiego totalna bomba...

1

Znów sędziowie zabieraja punkty...

0

Wiadomo ze ustawione ale spokojnie Perez ,Barca da rade...finał będzie łatwiejszy

0

I mamy półfinal...leoo to geniusz.dobry mecz umtitego

2

I biali odpadli....

0

I zdobyta anoeta.... Brawo chłopcy

0

Passa przerwana...

0

No i kibice białych mieli rację Ramos strzela w końcówce.dzięki Ramos...punkty stracone.

3

Messi to kozak...

0

I Atletico i sedziowie...odprawieni

1

Wszystkiego Najlepszego z okazji świat dla wszystkich kibiców FCB i żeby ten 2017 był opwity w trofea

1

Bardzo ważne punkty świetną druga połowa

1

Wiedziałem ze MASH...coś od ...brak umtitego i jeszcze mesi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?