Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@don'T.R.I.P.e Takie piramidki,to @MesQueUnClub96 w piaskownicy buduje
0
@Hosh Warto dodać,że brat bliźniak,ale z innej matki
6
@JKicuch Bo on cały rok był na ten klasyk szykowany
5
@Emhyr • 1/1 uciszony kiep Rudiger
1
@Jakchcesz Odważna teoria,masz jakieś dowody,czy tak tylko gdybasz?
3
@PatrychoO Samego Nazario raczej by nie uniósł,ale numer po nim myślę,że już tak
5
@Emhyr "Kiedy jakiś luj mówi,że Benz jest lepszy od Roberta"
3
@Vernon_Roche Oby się coś zmieniło,bo już lipa patrzeć na twarze piłkarzy Barcelony,niektóre nie zmienione od Fify 15
7
@AllBundy Jak jesteś z Barcelony to masz na starcie -10 pace w Fifie
0
@BartqRKO Sędzia mówi,że na piwo się umówił i nie ma czasu na głupoty,to skończył
2
@Aragorn33 Żeby jakieś wnioski wyciągać po 1 meczu towarzyskim,który jest kompletnie nie ważny,to tylko eksperci z LR tak mogą
12
@TR3YWAY Mnie tam śmieszy
2
@IronSanHybrid To tylko mecz towarzyski
16
@Deviler Moim skromnym zdaniem lepiej pić piwo pod sklepem,niż zajmować się tymi gówno dramami
2
Komentarz usunięty
4
@DonMatteo901 Starego bym tam podłączył, dowiedziałbym się czy te 2 lata temu specjalnie wylał na mnie ten wrzątek i z premedytacją 2 tygodnie wcześniej mnie ubezpieczył,czy naprawdę był to przypadek
6
@Lionel_Messi10 Na starych dziadów wystarczą moje pięści,ale faktycznie jak jakiś gówniarz się trafi,to może być przydatne
2
@El dominatore *milimetrowej
7
@mateusz1989VeB Wczoraj był przereklamowany,ale jest bliżej Barcy to narazie Top
1
@Aragorn33 Akurat Dembele naciągany, przeliczył się i nikt mu nie dał kasy jaką chciał,tak to by już go tu nie było
3
@Kuczek Nie gra się nim,bo wyszło już setki mocniejszych kart,a sbc to wyzwania budowania składów,w których robisz skład a za niego dostajesz paczki albo zawodników,na YT możesz ogarnąć
3
@Kuczek Tymi kartami już się nie gra,jest Lipiec.Ceny skaczą za karty 85ovr + jak są potrzebne do przepałki do SBC i ludzie je wykupują z rynku.Płaci się za potrzebny ovr,nie Rashforda
3
@masq Właśnie 32, dlatego mam podejrzenia,że ten Salchent jest z moich okolic,skoro zna takie szczegóły
2
@Salchent Mam cię na szczała
2
@Salchent Schudnij do M
1
@BARCA1899Messi Szybko spać idziesz
5
@macio_944 nie twoja sprawa
1
@Bocheno1 Ja dopiero przy 9 piwie,to będę pilnować porządku
1
@Cule1234 Schwarzenegger jaka napinka
15
@Medium Cukier na allegro xddd,kur czego ja dożyłem