3

@don'T.R.I.P.e Takie piramidki,to @MesQueUnClub96 w piaskownicy buduje

0

@Hosh Warto dodać,że brat bliźniak,ale z innej matki

6

@JKicuch Bo on cały rok był na ten klasyk szykowany

5

@Emhyr • 1/1 uciszony kiep Rudiger

1

@Jakchcesz Odważna teoria,masz jakieś dowody,czy tak tylko gdybasz?

3

@PatrychoO Samego Nazario raczej by nie uniósł,ale numer po nim myślę,że już tak

5

@Emhyr "Kiedy jakiś luj mówi,że Benz jest lepszy od Roberta"

3

@Vernon_Roche Oby się coś zmieniło,bo już lipa patrzeć na twarze piłkarzy Barcelony,niektóre nie zmienione od Fify 15

7

@AllBundy Jak jesteś z Barcelony to masz na starcie -10 pace w Fifie

0

@BartqRKO Sędzia mówi,że na piwo się umówił i nie ma czasu na głupoty,to skończył

2

@Aragorn33 Żeby jakieś wnioski wyciągać po 1 meczu towarzyskim,który jest kompletnie nie ważny,to tylko eksperci z LR tak mogą

12

@TR3YWAY Mnie tam śmieszy

2

@IronSanHybrid To tylko mecz towarzyski

16

@Deviler Moim skromnym zdaniem lepiej pić piwo pod sklepem,niż zajmować się tymi gówno dramami

2

Komentarz usunięty

4

@DonMatteo901 Starego bym tam podłączył, dowiedziałbym się czy te 2 lata temu specjalnie wylał na mnie ten wrzątek i z premedytacją 2 tygodnie wcześniej mnie ubezpieczył,czy naprawdę był to przypadek

6

@Lionel_Messi10 Na starych dziadów wystarczą moje pięści,ale faktycznie jak jakiś gówniarz się trafi,to może być przydatne

2

@El dominatore *milimetrowej

7

@mateusz1989VeB Wczoraj był przereklamowany,ale jest bliżej Barcy to narazie Top

1

@Aragorn33 Akurat Dembele naciągany, przeliczył się i nikt mu nie dał kasy jaką chciał,tak to by już go tu nie było

3

@Kuczek Nie gra się nim,bo wyszło już setki mocniejszych kart,a sbc to wyzwania budowania składów,w których robisz skład a za niego dostajesz paczki albo zawodników,na YT możesz ogarnąć

3

@Kuczek Tymi kartami już się nie gra,jest Lipiec.Ceny skaczą za karty 85ovr + jak są potrzebne do przepałki do SBC i ludzie je wykupują z rynku.Płaci się za potrzebny ovr,nie Rashforda

3

@masq Właśnie 32, dlatego mam podejrzenia,że ten Salchent jest z moich okolic,skoro zna takie szczegóły

2

@Salchent Mam cię na szczała

2

@Salchent Schudnij do M

1

@BARCA1899Messi Szybko spać idziesz

5

@macio_944 nie twoja sprawa

1

@Bocheno1 Ja dopiero przy 9 piwie,to będę pilnować porządku

1

@Cule1234 Schwarzenegger jaka napinka

15

@Medium Cukier na allegro xddd,kur czego ja dożyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?