Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Do domu zera.
1
Piszczek taki obrońca po raz kolejny gra jak amator :) Śmieszne
0
To jest żalosne. Oni sami sobie przeszadzaja.
0
Wstyd mi za te drużynę. Wstyd. Wypier**** z wakacji.
1
Dokładnie tak. To jest minusowe IQ. Grają lage do przodu tracąc za każdym razem i jeszcze szczzerzą te swoje zęby jakby było blisko gola. Niesamowite
16
Krychowiak ma szanse podac do prrzodu gdzie po raz pierwszy jest troche miejsca to gra do tyłu. Co za....
0
Tak, to również był fatalny mecz ale serio nie czułem takiego zażenowania jak teraz. Być może przez wagę turnieju
1
Po raz pierwszy w czasach Nawałki nie mogę patrzeć na grę Polski
4
Jeszcze brakuje tego żebyśmy rzucali piłke z autu w pole karne. Stoke City
1
Eliminacje do Euro, Euro, Eliminacje do mistrzostw świata - gramy ładna piłke, po ziemi, sprawdzony system. Przychodzą mistrzostwa świata - a ch** zmieńmy wszystko, zagrajmy trójką obrońców po jednym słabszym meczu i rzucajmy lage na Lewandowskiego spod swojej bramki. Ja tego serio nie rozumiem
1
Brakuje spokoju z tyłu. Brakuje Glika
0
Dlaczego wy Japonii kibicujecie?
0
Typowi Niemcy...
0
Ciężko taką zobaczyć w ogóle, a co dopiero na mundialu
0
Niemcy jakby chcieli szybko pojechać na wakacje. Jedynym którego obchodzi ten mundial wydaje się Muller.
1
Boateng powinien wylecieć
12
Ale te opalone blond włose Szwedki są ładne :D
0
Tak jest!
0
Dlaczego ci Niemcy nie grają z Gomezem? Bez typowej silnej, 9-tki to dupa nie drużyna.
6
Cionek zesrany jak na pierwszej komunii, Krychowiak drewniany jak nigdy, Zieliński jak 13 latek przy murzynach, a Milik to nie wiem po co w ogóle jest na boisku. Parodia.
0
Jak dodać na fortunie ten mecz bez podatku? (1.14)
2
Aż mi szkoda Neymara, kasowany że hoho
0
Ten Boateng to jest obecnie jakieś gów...
0
Kurde mam Niemców na kuponie :/
0
Ta ivanovic dzisiaj nawet z autu wrzucić nie potrafi
3
Komentarz usunięty
0
Czy ja mówię że to wbrew zasadom? Lubisz oglądać autobusy?
0
Islandia stoi całą drużyną na 30 metrze przed własną bramka...
0
Czy wam też cofa komentarz na sport tvp pl ?
2
Myślę, że to odpowiedni sezon aby pomyśleć o klasowym zmienniku dla Suareza.