Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona wydała oficjalny komunikat, gdzie zaprzeczają tym bzdurom pismaków.
0
przy bramce Ceska asystował Alexis.. dlaczego tego nie ma?
0
Obaj do 2016.
0
Alexis to crack, pokazywał to wszędzie.. teraz nie ma Leo, to on musi pokazać, dlaczego został sprowadzony do najlepszego klubu na świecie za bardzo duże pieniądze.
0
inmessionante... określa najlepszego piłkarza wszech czasów.
0
i Leo.. ;D
0
Must have got..
0
nie ;)
0
o 13.
0
[b]LEO MESSI[/b[
0
w środę
0
Rossel, a kto to? Ja znam tylko Rosella..
0
jak już to 10 dni do końca okienka..
0
Mecz z Atletico o 23. a nie 22.30... poprawcie to.
0
Nawet 57.
0
VV - Alba, Pique, Mascherano, Alves - Iniesta, Sergio, Cesc - Tello, Messi, Sanchez
0
3 lata.
0
Jak już chcesz szpanować angielskim, to the best player "in" the world...
0
Cesc nieeeeee
0
25 mln a nie 30...
0
Niedługo oficjalne potwierdzenie...
0
Dobre pytania i Rourą...
0
kupię bilet, proszę o kontakt
0
Neymar w Hiszpanii ma pojawić się w czwartek.
0
Gdyby wtedy był mecz z Bayernem jestem pewny, że by nie przyjechali. Minęło kilka dni, chłopcy trochę na pewno ochłonęli i trzeba grać.
0
Człowieku, jak mają przygotować się do sezonu bez meczów? Co mają odwołać wszystko i przyjść sobie w sierpniu na ligę, żeby przez pierwszy miesiąc baty zbierać od ogórków? Co za tępy naród..
0
Niemki wygrały, wiec mecz o 18.00.
0
Brać Enrique bo zna Klub jak nikt inny.
0
oficjalne potwierdzenie tego wypożyczenia lada godziny ;(
0
a jeszcze dziś oficjalne potwierdzenie, że jego brat idzie do Celty... ehh