0

Barcelona wydała oficjalny komunikat, gdzie zaprzeczają tym bzdurom pismaków.

0

przy bramce Ceska asystował Alexis.. dlaczego tego nie ma?

0

Obaj do 2016.

0

Alexis to crack, pokazywał to wszędzie.. teraz nie ma Leo, to on musi pokazać, dlaczego został sprowadzony do najlepszego klubu na świecie za bardzo duże pieniądze.

0

inmessionante... określa najlepszego piłkarza wszech czasów.

0

i Leo.. ;D

0

Must have got..

0

nie ;)

0

o 13.

0

[b]LEO MESSI[/b[

0

w środę

0

Rossel, a kto to? Ja znam tylko Rosella..

0

jak już to 10 dni do końca okienka..

0

Mecz z Atletico o 23. a nie 22.30... poprawcie to.

0

Nawet 57.

0

VV - Alba, Pique, Mascherano, Alves - Iniesta, Sergio, Cesc - Tello, Messi, Sanchez

0

3 lata.

0

Jak już chcesz szpanować angielskim, to the best player "in" the world...

0

Cesc nieeeeee

0

25 mln a nie 30...

0

Niedługo oficjalne potwierdzenie...

0

Dobre pytania i Rourą...

0

kupię bilet, proszę o kontakt

0

Neymar w Hiszpanii ma pojawić się w czwartek.

0

Gdyby wtedy był mecz z Bayernem jestem pewny, że by nie przyjechali. Minęło kilka dni, chłopcy trochę na pewno ochłonęli i trzeba grać.

0

Człowieku, jak mają przygotować się do sezonu bez meczów? Co mają odwołać wszystko i przyjść sobie w sierpniu na ligę, żeby przez pierwszy miesiąc baty zbierać od ogórków? Co za tępy naród..

0

Niemki wygrały, wiec mecz o 18.00.

0

Brać Enrique bo zna Klub jak nikt inny.

0

oficjalne potwierdzenie tego wypożyczenia lada godziny ;(

0

a jeszcze dziś oficjalne potwierdzenie, że jego brat idzie do Celty... ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?