0

Kadra co raz starsza, ostatnio Adriano stuknęła już 30-stka..

0

Suarez powinien wyjść odpoczątku jako '9'. Musi się chłop ogrywać.

0

W internecie będzie na pewno

0

Fajnie byłoby ujrzeć takie ustawienie:
Ter Stegen - Montoya, Bartra, Ie, Grimaldo - Halilović, Samper, Rafinha - Sandro, Suarez, Munir

0

Mam nadzeieje na występ Alena.

2

Nawet dużo więcej niż trochę ;D

0

hehe ;D ale ładnie przybrał ;)

13

Najlepsze jest to, że raz tatuż jest po lewej, a na drugim zdjęciu po prawej...

1

Tak, to dzięki Rosellowi na Camp Nou zawitał Ronaldinho. Gdybyś miał choć trochę znajomości to byś to wiedział.

0

Jest James, a nie ma Suareza. Parodia.

5

Haha, udało się wygrać oryginalą koszulkę Barcy! ;D Ale fart ;D

0

A więc to jednak prawda z tą kostką.. oby był gotów na Celtę.

0

Bardzo wcześnie to zauważyłeś, że byli szybsi. Skoro ich bronią jest kontratak to ciężko żeby byli wolniejsi..

2

Tym, że Busquets to pan, który ma zagwarantowane miejsce w składzie nawet jak jest najgorszym piłkarzme kilku meczów z rzędu

0

Może Mr Xavi... ;D

0

To było pewne, że skończy się na Realu. 17 klasyków z rzędu, gdzie obie ekipy strzelają przynajmniej po jednym golu..

0

Dokładnie tak, a pomoc ma wyglądać Rakitić, Masche i Iniesta.

0

Postawił na facebooku ktoś jeszcze w konkursie, gdzie do wygrania była koszulka FCB wynik 3-1 oprócz mnie?

3

pomoc klasa światowa? dobre żarty

0

i banik za shift ;) powodzenia w czekaniu na odbanowanie ;)

0

To akurat prawda. Gdyby trafił tą setke to ten mecz bylby wygrany

0

Nie, nie będzie.

0

Messi powinien mieć 8 i ZM.

0

W takim raz bardzo proszę prześlij mi wszelkie dane, który posiadasz na mejla, który już wysyłam Ci na PW radekw94(at)o2.pl

0

Bramka Mascherano to chyba nie w tym stuleciu xD

0

Tak, dalej. A co?

1

Grają 4-4-2 z Ronaldo i Benzemą na szpicy

1

Z taką obroną to z 3 bramki nam wpakują.. jedyna szansa to Montoya, Bartra, Mathieu i Alba

0

premium.futbolhd.pl

0

Nie wiem czemu ten chłopak nie gra.. za rok to on musi grać niemalże w każdym meczu, bo chyba nikt nie postawi na no name'a Douglasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?