Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kadra co raz starsza, ostatnio Adriano stuknęła już 30-stka..
0
Suarez powinien wyjść odpoczątku jako '9'. Musi się chłop ogrywać.
0
W internecie będzie na pewno
0
Fajnie byłoby ujrzeć takie ustawienie:
Ter Stegen - Montoya, Bartra, Ie, Grimaldo - Halilović, Samper, Rafinha - Sandro, Suarez, Munir
0
Mam nadzeieje na występ Alena.
2
Nawet dużo więcej niż trochę ;D
0
hehe ;D ale ładnie przybrał ;)
13
Najlepsze jest to, że raz tatuż jest po lewej, a na drugim zdjęciu po prawej...
1
Tak, to dzięki Rosellowi na Camp Nou zawitał Ronaldinho. Gdybyś miał choć trochę znajomości to byś to wiedział.
0
Jest James, a nie ma Suareza. Parodia.
5
Haha, udało się wygrać oryginalą koszulkę Barcy! ;D Ale fart ;D
0
A więc to jednak prawda z tą kostką.. oby był gotów na Celtę.
0
Bardzo wcześnie to zauważyłeś, że byli szybsi. Skoro ich bronią jest kontratak to ciężko żeby byli wolniejsi..
2
Tym, że Busquets to pan, który ma zagwarantowane miejsce w składzie nawet jak jest najgorszym piłkarzme kilku meczów z rzędu
0
Może Mr Xavi... ;D
0
To było pewne, że skończy się na Realu. 17 klasyków z rzędu, gdzie obie ekipy strzelają przynajmniej po jednym golu..
0
Dokładnie tak, a pomoc ma wyglądać Rakitić, Masche i Iniesta.
0
Postawił na facebooku ktoś jeszcze w konkursie, gdzie do wygrania była koszulka FCB wynik 3-1 oprócz mnie?
3
pomoc klasa światowa? dobre żarty
0
i banik za shift ;) powodzenia w czekaniu na odbanowanie ;)
0
To akurat prawda. Gdyby trafił tą setke to ten mecz bylby wygrany
0
Nie, nie będzie.
0
Messi powinien mieć 8 i ZM.
0
W takim raz bardzo proszę prześlij mi wszelkie dane, który posiadasz na mejla, który już wysyłam Ci na PW radekw94(at)o2.pl
0
Bramka Mascherano to chyba nie w tym stuleciu xD
0
Tak, dalej. A co?
1
Grają 4-4-2 z Ronaldo i Benzemą na szpicy
1
Z taką obroną to z 3 bramki nam wpakują.. jedyna szansa to Montoya, Bartra, Mathieu i Alba
0
premium.futbolhd.pl
0
Nie wiem czemu ten chłopak nie gra.. za rok to on musi grać niemalże w każdym meczu, bo chyba nikt nie postawi na no name'a Douglasa.