8

Porównanie bramek w tym sezonie i roku Messiego i CR:

Sezon 2015/16
MESSI:
30 goli - 12 asyst - 33 mecze

CR:
34 gole - 11 asyst - 33 mecze

Rok 2016
MESSI:
17 goli - 7 asyst - 15 meczów

CR:
9 goli - 4 asysty - 10 meczów

Wszech czasów (klub repra)
MESSI:
491goli - 197 asyst - 620 meczów

CR:
525 goli - 176 asyst - 779 meczów

1

16

2

a to nie odnosi się czasem tylko do ligi rumuńskiej?

sprawdziłem i to faktycznie był rekord w lidze, a my mówimy o wszystkich rozgrywkach

3

Ile wynosi rekord w Europie?

6

Philippe Coutinho (Liverpool) zdecydowanie nie postępuje zgodnie z zasadą "nie rób drugiemu co tobie nie miłe". Wykonał brzydki atak i sędzia Michael Oliver nie miał innego wyjścia niż odgwizdać faul.

Z flashscore. Komedia.

0

3-0 dla Realu

0

8 pkt ;D

3

jakaś komisja dla sędziów, by się przydała, że w razie rażących błędów odsunięcie od futbolu

1

Sam to edytowałem.

7

Jesteśmy świadkami rzeczy na skale światową.

Łysy z UEFA (Brazzers) stał się właśnie łysym z FIFA.

0

Infantino nowym prezydentem FIFA!

2

ale to odnosi sie tylko do meczów ligowych

1

Infantino na pewne zwycięstwo

0

1

Dynamo Kijów lub PSV

0

Arda jest zawieszony i nie może grać

0

Come on Barca! Po Puchar Mistrzów Luis! Zrobisz to. Wierzymy w ciebie

0

Z tego co mi wiadomo, to drużyna lądowała w Londyn-Luton o 12..

1

Messi to absolutnie postać Adidasa i widać to na każdym produkcie jaki tylko mają. Neymar zbije z tronu króla penaldo to i Nike da wiecej

45

Na nic to się wszystko zda jeśli polegniemy na wszystkich frontach

8

Nie ładnie brać tytułów i komentarzy z konkurencji, nie ładnie

0

Na zmiennika dla MSN byłby całkiem dobry, ale mimo wszystko z mierd nie potrzebujemy NIKOGO. To oni marzą o Neymarze, ale za 100 mln to można im koszulkę z autografem wysłać

0

Tak, wtedy dosłownie w przeciągu tygodnia odpadliśmy z walki o wszystko. Najgorszy tydzień historii wspołczesnej

1

Teraz czeka nas bardzo daleki wyjazd na Kanary... 2500 km i ponad 3h lotu, potem Londyn. No trzeba to po prostu przecierpieć

21

Ja jestem ciekaw, kiedy przyjdzie mecz w którym nie strzelimy karnego i odpadniemy z LM. W końcu może by to coś zmieniło... bo to frajerstwo zemści się w najgorszym możliwym momencie

0

Zdziwiłbyś się, kibice normalnie latają z drużyną

0

Genialna okładka sportu. Nie mogłem oglądać meczu, ale najważniejsze to powiększenie przewagi, tak dalej Barco!

11

Tebas (Liga president): "There could be Liga games on Saturday at 13:00 next season." [cope]

Szykuje się zbrodnia na futbolu

2

tak, nie trafił kolejnego ;D

0

W tym przypadku można by sprzedać Turana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?