Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ex-barcelonista Quaresma z mistrzostwem Europy. Chyba 24. zawodnik Barcy w historii
0
Ja się Messiemu nie dziwię, że na pewno jest załamany. Grać w trzech finałach (w dwa lata) i wszystko przegrać..
1
3 wicemistrzostwa Ameryki, wicemistrzostwo MŚ, złoto na IO i MŚ U-20.
10
Najpierw to niech oni zajmą się sprzedażą szrotu
0
Ale to jest śmieszne, że QA skończyła się umowa, a na stadionie, w reklamach na konferencjach dalej wystwietlane jest ich logo. Masakra
1
19 lipca
1
2008/09.
1
Chytry dwa razy traci. Teraz Barca nie ma wyjścia, albo bierze to co dają, albo rok finansowy będzie nieciekawy biorąc pod uwagę wskaźnik EBITDA, który musi zostać znacznie zmniejszony.
22
Qatar Airways zapłaci za reklamę na koszulkach w sezonie 2016/17 35 mln euro (tyle samo było dotychczas). [sport, md]. Warto dodać, że oferowali przy negocjacjach rok temu chyba 55m, ale zarząd myślał że ugra wiecej. Kompromitacja.
0
Oficjalne potwierdzenie pewnie w poniedziałek
0
Nie rozgrywać fazy grupowej, tylko od samego początku grać systemem play-off, nie będzie nudnych meczów, ustawek itd., kiedyś tak było i było dobrze. Od kiedy wprowadzono fazy grupowe wszędzie gdzie się da to głupota totalna. Kombinowanie, kalkulowanie, po co to komu
1
Nie ma wrogości to sponsora, tylko do kwoty jaką zapłaci żeby lśnić na koszulce najlepszego klubu świata
8
Szykuje się kompromitacja zarządu
0
wiemy
2
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Francja wygra z Niemcami. Teraz w finale chyba nie ma wątpliwości za kim być. Niech młody Umtiti zostanie mistrzem Europy.
0
Panowie szukam pc może byc używany najlepiej do 2500 zl cos znajde? Ale żeby szło pograc w najnowsze tytuły. Polecacie coś?
0
Jeśli tak się stanie, to w przyszłym roku można zapomnieć o transferach
0
Tak, a 4,. napastnikiem Munir.
7
Nawet gdyby do tego doszło, to obecny zarząd ma na tyle duże poparcie, że nic im nie grozi
21
Młody zawodnik, wszystko przed nim.
38
Jeśli dadzą 40 mln, niech idzie.
1
Zwłaszcza, że Gomes to kwota nie mniejsza niż 65 mln.
56
Niektórzy to faktycznie wygrali na loterii (Douglas)
1
Dokładnie. Świetnie wyglądają na Denisie.
2
Każde 10 meczów to 800 tys., aż do 100 meczów, czyli na konto City może być przelane 8 mln euro
6
A to, że to od niego go kupiliśmy.
2
Sandro już nie jest piłkarzem Barcelony.
0
Czyli w tym okienku koniec z transferami. Jeśli nie przyjdzie porządny 4, napastnik to o tytułach będzie można zapomnieć już w granicach lutego.
0
Chyba po dwóch latach
2
Gdyby tak liczyć jak podajesz, to Messi kosztował nas chyba z 400 mln, bo ile poszło na pensje ;)