0

Bortoleto co za pech

1

Jedziem z tym GP
@kimi wiesz co robić!

1

Słabiutki i czytelny strzał Haalanda

0

@FcPortoFan1999 Bez przesady, nawet Mioduski nie jest na tyle głupi, żeby go brać.

1

@FcPortoFan1999 Probierz XDDD

1

@fart I ten truchtający do obrony nieudacznik Augustyniak...
Wszyscy wypier...

1

Oby Arsenal przerżnął ligę

0

@Eklerek Najbardziej utytułowanym klubem w Polsce.

0

@Kgorecki2500 Jeszcze żeby to tak wyglądało xD Ty naprawdę myślisz, że osoby stołujące się w McDonaldsie jedzą tylko "trochę" przetworzonego jedzenia? Skąd w takim razie epidemia otyłości i chorób w takim razie?

5

@Kgorecki2500 Powrót wysoko przetworzonego syfu ze sztucznie wykreowanym PR'em* :). Pyszności.

3

@tbas Bałbym się to dać swoim kotom, a co dopiero sam to wpieprzać. Ogólnie to większość produktów od Dudy to jeden wielki syf. Odkąd dbam o to co kupuję i jem, to regularnie sprawdzam składy, i takie produkty omijam szerokim łukiem.

0

Śmiali się z Maxa, a oponiarz sam nie lepszy XD

0

Cała nadzieja w pogodzie, w Mercedesach i Ferrari

0

@Azi Ma jeszcze jedną próbę.

0

Po P1 Maksymilianie!

1

@Barcanajlepszyteam Przecież on mu nawet mówił, żeby wchodzić wysoko, to tamten do niego, że 1500 będzie ok.

2

Jakby mistrzowie mieli ogarniętego kapitana kosztem tego dziada co skąpil kasy, to by to lekko łyknęli. Mają gonić, a ten wchodzi 1500 albo 900 xD

0

Bayern w papę i humor gitówa, szkoda, że w końcowym rozrachunku i tak to niewiele zmieni :v

Edit: No i to by było na tyle :D

2

@draxidox Nie no, chyba nie będą na tyle głupi, żeby go wtedy wystawiać xD

0

@lithotripter Dla Republiki albo Do rzeczy np

0

Ciekawe czy zdążą mu poskładać samochód w te 3 godziny

0

Dawaj Kimi, kasuj angola

2

Manchester United chyba jednak nie zdobędzie mistrzostwa :D

0

Piastri poza torem :o
Szkoda, że nie brytol

0

Kimi ufam Tobie!

7

Kimi ma dzisiaj tylko jedną misję!


12

@Prorokk Zaraz przyjdzie Ci, któryś z liberalnych zadymiarzy i napisze Ci, że to nie ta skala. A prawda jest taka, że dymają nas od prawa do lewa, a naiwny motłoch kłóci się między sobą, kto jest gorszy czy kto więcej kradnie XD
Nawet na La Rambli widać jak te polityczne hieny podzieliły naród.

0

@JanuszKorwinMikke Masz Korwina w nazwie i na awatarze, przez co mam pewne wątpliwości komu jest tu bardziej potrzebna porada lekarska xD

2

@spiderman1899 F1 i GP Brazylii, a w międzyczasie braciak ma do mnie przyjechać to pewnie pogramy w coś na konsoli.

0

@Hosh Co niekoniecznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?