LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bortoleto co za pech
1
Jedziem z tym GP
@kimi wiesz co robić!
1
Słabiutki i czytelny strzał Haalanda
0
@FcPortoFan1999 Bez przesady, nawet Mioduski nie jest na tyle głupi, żeby go brać.
1
@FcPortoFan1999 Probierz XDDD
1
@fart I ten truchtający do obrony nieudacznik Augustyniak...
Wszyscy wypier...
1
Oby Arsenal przerżnął ligę
0
@Eklerek Najbardziej utytułowanym klubem w Polsce.
0
@Kgorecki2500 Jeszcze żeby to tak wyglądało xD Ty naprawdę myślisz, że osoby stołujące się w McDonaldsie jedzą tylko "trochę" przetworzonego jedzenia? Skąd w takim razie epidemia otyłości i chorób w takim razie?
5
@Kgorecki2500 Powrót wysoko przetworzonego syfu ze sztucznie wykreowanym PR'em* :). Pyszności.
3
@tbas Bałbym się to dać swoim kotom, a co dopiero sam to wpieprzać. Ogólnie to większość produktów od Dudy to jeden wielki syf. Odkąd dbam o to co kupuję i jem, to regularnie sprawdzam składy, i takie produkty omijam szerokim łukiem.
0
Śmiali się z Maxa, a oponiarz sam nie lepszy XD
0
Cała nadzieja w pogodzie, w Mercedesach i Ferrari
0
@Azi Ma jeszcze jedną próbę.
0
Po P1 Maksymilianie!
1
@Barcanajlepszyteam Przecież on mu nawet mówił, żeby wchodzić wysoko, to tamten do niego, że 1500 będzie ok.
2
Jakby mistrzowie mieli ogarniętego kapitana kosztem tego dziada co skąpil kasy, to by to lekko łyknęli. Mają gonić, a ten wchodzi 1500 albo 900 xD
0
Bayern w papę i humor gitówa, szkoda, że w końcowym rozrachunku i tak to niewiele zmieni :v
Edit: No i to by było na tyle :D
2
@draxidox Nie no, chyba nie będą na tyle głupi, żeby go wtedy wystawiać xD
0
@lithotripter Dla Republiki albo Do rzeczy np
0
Ciekawe czy zdążą mu poskładać samochód w te 3 godziny
0
Dawaj Kimi, kasuj angola
2
Manchester United chyba jednak nie zdobędzie mistrzostwa :D
0
Piastri poza torem :o
Szkoda, że nie brytol
0
Kimi ufam Tobie!
7
Kimi ma dzisiaj tylko jedną misję!
12
@Prorokk Zaraz przyjdzie Ci, któryś z liberalnych zadymiarzy i napisze Ci, że to nie ta skala. A prawda jest taka, że dymają nas od prawa do lewa, a naiwny motłoch kłóci się między sobą, kto jest gorszy czy kto więcej kradnie XD
Nawet na La Rambli widać jak te polityczne hieny podzieliły naród.
0
@JanuszKorwinMikke Masz Korwina w nazwie i na awatarze, przez co mam pewne wątpliwości komu jest tu bardziej potrzebna porada lekarska xD
2
@spiderman1899 F1 i GP Brazylii, a w międzyczasie braciak ma do mnie przyjechać to pewnie pogramy w coś na konsoli.
0
@Hosh Co niekoniecznie?