0

5mln... No chyba nie... Nie oddadzą go za tyle.

0

Ostatnio ktoś z Argentyny wypowiadał się, że nie będą naśladować Barcy, będą oryginalni. Zespół taki jak Argentyna musi mieć własny styl.

A teraz taka wypowiedz...

0

Pyrzo_Barca

Jestem odmiennego zdania. Javier zrobił to co do niego należało, transfer w 100% wykorzystany.

Nie ma pewności, że Alexis szybko zgra się z zespołem. Navet Villa potrzebował trochę czasu, a i tak nie jest tak dobry jak był w Valencii według mojej obserwacji. A Valencie oglądam, również bo to pierwszy klub, któremu zacząłem kibicować - sentyment pozostał ;)

0

Zajebisty transfer to Mascherano za Yaya...

0

Z Barcy robi sie powoli Real w kwestii transferów.

Ibra 45 - niewypał

Czychrynski - 25 mln niewypał

Villa 40mln - dobry ale za drogo

Keirrison - 15mln wiadomo

Caceres - 16mln wiadomo

Teraz 80mln za 2 zawodników + pewnie jeszcze jakiś obrońca.

Polityka ekonomiczna to skandal. Real miał większy obrót pomimo zdobycia tylko CdR.

CR7 spłacony z nawiązką...

Cesk 30mln

Alex 25mln

i ani grosza więcej.... nie chcą sprzedać to trudno... Za rok by sprzedali, a my z naszym bogactwem talentów dalibyśmy radę

0

40mln to nadal sporo. Ceska za rok za max 25mln za tyle samo Sánchez`a, obaj będą bardzo naciskać o transfery. W tym roku kupić klasowego obrońcę i wzmocnić się typowo lewo skrzydłowym zawodnikiem. Zostawić Bojana.

0

Może i kanał jest ale nie wszyscy maja możliwość oglądania o 2 w nocy TV.

Na szczęście będzie w internecie dla tych co nie mogą i to po hiszpańsku!

0

Spokojnie tylko 5h różnicy w stosunku do stolicy.

0

Eeee czy ja wiem czy to rewelacyjny widok. Małysza oglądało 15mln Polaków a mamy mniej liczebny kraj.

0

Wartość to jedno a cena to zupełnie co innego. Wiadomo, że aby kupić Messiego trzeba wyłożyć z 200mln aczkolwiek Messi nigdzie sie nie wybiera... Tacy gracze jak Messi, Iniesta, Xavi el kapitano... są bezcenni. Nie da się ich kupić za żadną kasę.

0

www.qf.edu.qa/output/page85.asp

Koszt: 2,3 Miliarda?

Fajna organizacja

SIDRA MEDICAL AND RESEARCH CENTER

0

Skoro jest jednym z najlepszych na swoje pozycji o ile nie najlepszy... w wypadku Barcelony każdy inny zamiennik to pogorszenie jakości, to 6mln nie jest wygórowaną pensją. Dodatkową wartością pomijaną jest to że nie łapie kontuzji.

0

Zaraz zaraz jest zupełnie odwrotnie... jak przyjeżdża Real to rywale grają na pół gwizdka.

0

A ile było ogólnie karnych?

0

W sumie jak dadzą ok 30mln to można by się zastanowić

0

paczki idą 2 max 3 dni na jakimś zadupi :D

0

News o zdjęciu a w jakimś rozsądnym formacie go brak...

0

My mamy wychowanków... skoro mamy jedną z najlepszych szkółek to z niej korzystajmy... jak ciągle będą do nas przychodzić "gwiazdki", młodzi nie będą mieli szans się wykazać.

0

Nie wierzę w tą plotkę...

0

Własnie namiesza... ma wszystko by odnieść sukces.

0

za 40mln nie puszczą,

0

Zdecyduj się chłopie, bo tymi wypowiedziami Barcelonie sprawy nie ułatwiasz. Jeżeli nie chcesz przejść to powiedz stanowczo a nie robisz szum wokół siebie ;/

0

I dobrze do Fergusona jeszcze daleka droga, małymi kroczkami i może zostać tu długie lata

0

Spokojnie na razie nie dostał oferty... swoją drogą to dziwne ;/

0

JEBA* PZPN to co w drugim kraju jest... ) na czele z FIFA

0

Bykun w przypadku Polski Iker z Valdesem mogli by grać na skrzydle ^^ a taki crack jakim jest Iniesta to już nie wspominając...

0

Na mocy uchwały zarządu z dnia 30 września 2007, członkami FCBP mogą być osoby, które ostatniego dnia rekrutacji (21.07.2010) mają ukończone co najmniej 16 lat.

0

Roben nie... nie pasuje tu chociaż jest bardzo dobry

0

Cesc tez mógłbym zdecydowanie powiedzieć gdzie chce grać.

0

Villa tylko w sytuacji gdy odejdzie Ibra. Bo jak nie odejdzie to Bojan nie będzie miał szans na grę, co może przyczynić się do wyfrunięcia młodego talentu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?