1

@Rust_Cohle ale nikt nie sapie tylko ty równie dobrze mogę powiedzieć znajdz sobie kolegów a nie czepiaj sie innych... Pewni uzytkownicy wrzucają ciągle ester az do przerzygania a ich się nie czepiasz a baba do niczego mi nie potrzebna bo tylko z nimi problemy aha no i nie chce mieć dzieci :) Wolność a nie klatke wybieram.

1

@Rust_Cohle jak jestes zasciankowy twoja sprawa ja lubie sobie przypominać czasy dzieciństwa a scrolla po coś masz w myszce mozesz omijać moje posty.

1

@Lionel_Messi10 magia mordko odznaczyłem cie w poscie daj znac co o tym sądzisz :P

0

patrzaj jak potrafili odwalić jugiego w prawdziwym życiu :P
Ah anime z młodości Yugioh sie przypomina ale teraz wprawe mają żeby coś takiego juz zrobić :P
Black magician girl zrobili troche hot :P


daj znac co o tym sądzisz :P
@Lionel_Messi10 @LS

0

@MarioVeB! kolejny atencjusz masz herba ode mnie ja dzis pije i jestem grzeczny twoje zdrowie :P

0

@daniel32778 jem i pije troche zapłon inny xd

0

@Rust_Cohle a co herby sie muszą zgadzać? Bo ja dziś grzeczny :P

0

@Lionel_Messi10 ale sernik w którym były rodzyni jest przesiąknięty nimi i to sie czuje...

0

@Rust_Cohle a mnie to do czego mieszasz bo ja nie w temacie :D

0

@Lionel_Messi10 to ty jestes wariat :O ja nie zjem z rodzynami :(

1

@Lionel_Messi10 czy ja wiem czy swir :P swirem bym był gdybym jadł sernik z rodzynkami a ja bez jem tylko :P

1

@Lionel_Messi10 dzisiaj kupiłem kilogram sernika i go opierdziele całego pod wieczór z 0,7 swietne e połączenie nie trzeba popity pić :P

0

@matsu dobrze wiedziec dzieki :)

1

@Lionel_Messi10 a w japonkach bys jej nie miał ::P To są te detale :D

1

@MesQueUnClub_87 nawet na prostym terenie?

1

@Ronmes w trepach sie noga poci dlatego chciałbym mieć przewiew

0

@don'T.R.I.P.e no tylko ze wiesz w biegu stopy są bardziej narazone ze względu na bieg a tu masz chód to tez co innego w dodatku mówie o prostym terenia a nie chodzeniu po górach w japonkach haha :D Nie wyobrazam sobie po górach w japonkach iść :P

0

@Ronmes a gdyby cała droga była po prostym terenie?

2

@Lionel_Messi10 gdy tak gorąco po asfalcie jakbyś polazł gołą stopą to po metrze bys miał dość...

0

@Ronmes serio? :O

0

@AntekGriezmann ale nogi zmęczone były? Bo teoretycznie mogły oddychac

0

czy w japonkach dałoby sie rade przejsc 30 km dziennie? Wiadomo odpowiednie obuwie wazne ale noga sie poci natomiast w japonkach nie... Co o tym sądzicie teoretycznie noga by miała jak oddychać...
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@PatrychoO prawie kazda jest lepsza od ester

0

@dzagos ester jest taka se przy maze lub ewie z lucyfera

0

Która pani z Lucyfera bardziej hot? :D
Maze
https://zapodaj.net/25d13ed5bca85.png.html
vs
Ewa
https://zapodaj.net/3bf6320cb9b16.png.html
nw mi sie mega obie podobają i bym obu dał 9/10 :D
Jak wy je oceniacie od 1-10 i która wygrywa u was? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@SaulGoodman Lingardinho syn Lingarda :)

0

@Trepyveb obecnośc bardzo przyjemnie sie ogląda mi sie podobala

1

@PatrychoO mi sie podobał i zauważyłem jedną rzecz ze kazda z częsci obecności zawsze prezentuje odpowiedni poziom przez co z góry fajnie sie je ogląda ;)

8

@Worny i to z kim te asysty. To nie jakies tam Getafe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?