LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds No właśnie przestań. Zdobył szlema, ale nadal nie ma podjazdu do Kamila.
0
Akurat miałem włączyć a tu już trzeba wyłączyć xD
2
Jak tam Julia @July_6_BcN zadowolona jesteś po konkursie? Bo ja bardzo ♥️
0
@MessiForeverTheBest Nie obrażaj Izraela
0
@tadzik447 Co nie zmienia faktu, że nie wypada drugiej osobie życzyć źle.
0
@VamoSBarca88 Jak go maciusiak będzie trenował to nw xD
1
@Comentateiro Masz następną predykcje i rób screeny. Remontady nie będzie :(
1
@FCBMati10 A jednak k***a nie zostanie! Jest!!!!
1
@Comentateiro do usług
3
Domen Prevc złoto, Kacperek brąz ♥️♥️♥️ No wymarzony konkurs, można iść na stację po kolejne piwka.
0
Komentarz usunięty
0
@VegetaPolska Chyba xD znowu z buli się odbił xD
1
@VegetaPolska No jak z progu wyskakiwał to usłyszałem jakiś krzyk mówię kurka wodna co się dzieje.
1
@FCBMati10 Jezu kochany już przysięgałem że nigdy więcej alkoholu się nie napije
3
Też to słyszeliście czy ja mam omamy?
0
@Criss18Barca Może być ciężko, tutaj będzie trzeba chyba obniżenie belki przez trenera i HS.
0
@Kgorecki2500 W co żeś tam przypierdzielił?
0
@ZuczekFCB1899 Stawiaj na live na medal Kacpra i będzie 1000+
1
@FCBMati10 Mało prawdopodobne. Niestety :/
2
@Criss18Barca Nie ma co się nastawiać. Srebro Kacpra i top 5-6 nadal będzie giga wynikiem. Pozostaje tylko oglądać i mieć nadzieję, że Kacpi odda skok życia.
1
@FCBMati10 Ajajaj. Zawsze jakoś lubiłem Prevcow i kibicuje mu żeby to zrobił. No cóż, za 4 lata też będzie miał szansę.
0
@Cule1234 co xd
1
@FCBMati10 A więc Nykanen zostanie jedyny... :(
3
Domen złoto i Kacperek z brązem. Nic więcej nie chcę.
1
@July_6_BcN Szybko niech mu dadzą normalnego treneiro, bo dwa lata z McSiusiakiem i będzie bulę klepał.
0
Kacperek tylko w Tobie nadzieja.
0
@VegetaPolska No ale z drugiej strony, w prog chociaż to mógłby trafić tutaj było widać od razu że przejechał jak cholera.
0
@VegetaPolska 39 lat prawie. Już nie te kości.
2
@mekston Poczekajmy do końca.
2
Stoch to chyba z buli się odbił.