0

@July_6_BcN Warszawianka i nie za Legią?

0

@July_6_BcN Zadowolona jesteś z wyniku meczu Legii?

6

Ale klasyczek wleciał.

2

@July_6_BcN No to w takim razie powodzenia i trzymam kciuki żeby się udało.

3

@Lionel_Messi10 Czyli już na dniach GOAT przekroczy 900 goli :)

2

@FcPortoFan1999 Mnie w sumie z tych zimowych konkurencji tylko skoki interesują więc objawienie Kacperka mnie bardzo cieszy. Generalnie skoki dowożą od 2010 więc git

0

@July_6_BcN Jakimi? Opowiadaj!

0

@FcPortoFan1999 Wtedy to jeszcze tutaj konta nie miałem.

0

@FcPortoFan1999 Ale kiedyś kibicował.

0

@Popitek12 opinia

1

@MichuZ44 Sam bym nigdy na to nie poszedł, ale jakoś nigdy nie spotkałem się z jakąś niemiłą sytuacją.

3

Paweł Tomasiak @July_6_BcN


1

@gumaz On nie ma uczuć.

1

@gumaz Ty też możesz @gumaz Pv otwarte dla Was kochani przyjaciele.

3

Dobranoc Kochani :(

1

@macio_944 Coś mi tu nie gra, zbyt ładne otoczenie jak na Sosnowiec

1

@NeroTFP1 Już jedną opętała, niech nam JE Kacpra Tomasiaka zostawi

2

@Luciano99 Madzia bardziej gabaryty @jowita

1

@PatrychoO Nie używaj niemieckiego alfabetu swego nadaremno.

2

@Lionel_Messi10 No a jak, sobota wolna to śpimy do 14 i potem można siedzieć do późna w nocy.

1

@Czajka90 Odpisze Ci o 23.

0

@Aragorn33 Góral z Gilowic?

0

@MiloszFCB1899 Nie, jest git

1

@gumaz Lepiej by coś innego podymał :D

1

Takie rzeczy w Gliwicach, a @FcPortoFan1999 w robocie tyra :/

0

@ViscaelBarca2007 Ja taki nie jestem :(

2

@kundee Gdzie wady?

2

@Rastafarnianin Na odwrót Pan trzyma transparent!

4

Pewna osoba z LR nie lubi tego.

4

@gumaz @Kessie też ostatnio mniej aktywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?