3

@APTAPT @Oshee22 opinia

1

@Criss18Barca I akurat teraz tego nie dopilnował :) ok, niech będzie

0

@karci0 Magazynów w okolicy nie masz? Robisz UDT na wózki i smigasz wózkiem.

0

@Criss18Barca No ale narty dobiera się pod masę ciała chyba.

1

@Pnog37 Ok. Jak Real dzisiaj dostanie karnego z czapy to też Ci tak napisze.

0

@priest9999 No moim zdaniem zawsze kryształowa kula była najważniejszym osiągnięciem, bo pokazuje, że ktoś potrafi skakać cały sezon.

2

@Criss18Barca Tak, bo na pewno Domen i jego sztab nie wie jakie musi nosić narty :D a jeśli wytyczne są drastyczne, to może by wypadało je poluzować, bo takie DSQ będą na porządku dziennym.

4

Domen powinien sobie pójść do hotelu i pierdzielnąć szklankę whisky, bo co mu zostało? Po co trenować, trzymać dietę, starać się?

0

@priest9999 Z drugiej strony Małysz ma 4KK, no i 4 medale olimpijskie. Tutaj można by dyskutować.

1

@Criss18Barca Raz mogą oszukać. A w Planicy już zaczną się rodzić pytania.

1

@Criss18Barca Domen bierze wszystko do 2030 i nie ma żadnych wątpliwości.

2

@APTAPT Oczywiście, że tak. Ktoś bardzo tam chciał żeby rekord nie padł.

1

@NeroTFP1 Oszustwo i tyle, ktoś bardzo nie chciał żeby padł rekord.

0

@tadzik447 Więcej niż ty w kanałach

3

Domen Prevc! Elegancko weszło zwycięstwo po kursie 2 :)

0

@michal26 Jak zdobywał złoty medal MŚ to też tak pisałeś?

1

@Kubajnos345 Nie no tak bez treningu żadnego. Po podróży. Miejsce w top 10 to będzie sukces.

0

@clyde A jakąś ochotę miałem dzisiaj na chińczyka i skoczyłem do restauracji.

6

@Szakalaka12369 Biorę popcorn, miejsce w pierwszym rzędzie i czekam na emocje.

1

@gumaz @July_6_BcN Podchodzi taki jegomość do Ciebie i chciałby zaprosić Cię na kawę, jaka reakcja?

1

@Sulimo Zdrówko.

0

@July_6_BcN A oglądanie skoków narciarskich?

2

@KamQiX Ten klub dał mi wiele radości przez ostatnie 18 lat, oglądanie meczów itd. Potencjalnie zostało mi 40 lat życia więc meczów do obejrzenia multum. Musiałaby to być kwota, która zmieni moje życie i nie jestem jej w stanie zarobić. Przy bańce zacząłbym się zastanawiać, ale bez wachania wziąłbym dwie.

3

@KamQiX A flashscore mógłbym śledzić i fcbarca com?

1

@MessiForeverTheBest Ma, ale tam nie ma Miłosza Kłeczka.

0

@MessiForeverTheBest Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

2

Dobra czas odpalić TV Republika zobaczyć co tam się w Polsce działo i do spania, dobranoc kochane przyjaciółki i kochani przyjaciele.

7

@July_6_BcN Pedri Cię zaobserwował na IG?

1

@Chimera Nie, bo jej nie mam. Ale jakbym miał to tak.

3

@allien18 Takiemu to dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?