Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Real jest mocarzem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ile razy można tłumaczyć, że kontuzja, aklimatyzacja w nowym klubie, 20 lat
Weź się zastanów nad sobą
0
Płakałbym gdyby poszlo 10cm w prawo
0
Gdzie kupić jakiegoś taniego case'a na telefon?
1
Przy samym końcu musisz sprzęgło przytrzymać
Polecam najpierw nauczyć się ruszać bez gazu
1
Gomes by to zrobił lepiej
0
Czy tylko mnie tak rozbawiło "miliony obywateli Chin"?
2
Mam nadzieję że wyjdzie kto to taki mądry, a potem Internet go zlinczuje
0
Co się stało z mbappe?
1
Bardzo dziękuję
1
Tak
0
Niestety, wszystko z perspektywy trybun
0
Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć przynajmniej ostatnie minuty meczu Barca PSG (6-1)?
Gole wszędzie są, a mi chodzi o akcje
0
Dembele zrobi rozpierduchę jak wejdzie z ławki
4
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEST KUR
6
Jak to teraz wygląda?
Kane ma 53 gole i jeden mecz, a Messi 54?
0
No to nieźle XDD
0
Z Dembele na skrzydle to ich rozniesiemy, zobaczycie
3
Leo Messi: Między mną a Cristiano nie ma rywalizacji
Cristiano: mam nadzieję że rywalizacja będzie trwała
?????
19
Tak zartem
Umtiti jest tak dobry, że z grzeczności powinni Lyonowi zaplacic jeszcze raz ;D
0
Szanse musi dostać kiedyś. Roberto też kiedyś był "slaby". Bywało że Paco pokazywał skilla
0
Zbierają się jak pies do s*ania
0
Moim zdaniem daleko zajedziemy z takimi rotacjami. Valverde bardzo madrze prowadzi drużynę. Jedyne, czego mógłbym się ucieszyć to zbyt częsta gra Suareza w takiej formie. Dużo osób się czepia, że Cillessen nie gra, ale dla mnie to pozwoli Matsowi się rozwinąć (co już widzimy)
0
Ja bym nie powiedział, że słabi. Mi ich gra się podobała, ale to tylko moje zdanie. Warto zauważyć, że to trudny przeciwnik i trudny teren.
0
Ale zrozum gościu, że ja nie porównuje gry Barcy i Realu, tylko mówię o gazecie (jej artykułach)
0
Będzie miało, jak zobaczysz jutrzejszą okładkę tej gazety
31
Marca, jak to było?
"Słaba Barcelona wygrywa w Bilbao"
XDDDDDDD
Zobaczymy co jutro hipokryci napiszą
Edit: AS, nie Marca
15
Suarez zaliczył progres
Już nie gra ch*jowo, jedynie bardzo źle
0
Umtiti to chyba po soku z gumijagód