0

Przecież Real jest mocarzem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ile razy można tłumaczyć, że kontuzja, aklimatyzacja w nowym klubie, 20 lat
Weź się zastanów nad sobą

0

Płakałbym gdyby poszlo 10cm w prawo

0

Gdzie kupić jakiegoś taniego case'a na telefon?

1

Przy samym końcu musisz sprzęgło przytrzymać
Polecam najpierw nauczyć się ruszać bez gazu

1

Gomes by to zrobił lepiej

0

Czy tylko mnie tak rozbawiło "miliony obywateli Chin"?

2

Mam nadzieję że wyjdzie kto to taki mądry, a potem Internet go zlinczuje

0

Co się stało z mbappe?

1

Bardzo dziękuję

1

Tak

0

Niestety, wszystko z perspektywy trybun

0

Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć przynajmniej ostatnie minuty meczu Barca PSG (6-1)?
Gole wszędzie są, a mi chodzi o akcje

0

Dembele zrobi rozpierduchę jak wejdzie z ławki

4

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEST KUR

6

Jak to teraz wygląda?
Kane ma 53 gole i jeden mecz, a Messi 54?

0

No to nieźle XDD

0

Z Dembele na skrzydle to ich rozniesiemy, zobaczycie

3

Leo Messi: Między mną a Cristiano nie ma rywalizacji
Cristiano: mam nadzieję że rywalizacja będzie trwała

?????

19

Tak zartem
Umtiti jest tak dobry, że z grzeczności powinni Lyonowi zaplacic jeszcze raz ;D

0

Szanse musi dostać kiedyś. Roberto też kiedyś był "slaby". Bywało że Paco pokazywał skilla

0

Zbierają się jak pies do s*ania

0

Moim zdaniem daleko zajedziemy z takimi rotacjami. Valverde bardzo madrze prowadzi drużynę. Jedyne, czego mógłbym się ucieszyć to zbyt częsta gra Suareza w takiej formie. Dużo osób się czepia, że Cillessen nie gra, ale dla mnie to pozwoli Matsowi się rozwinąć (co już widzimy)

0

Ja bym nie powiedział, że słabi. Mi ich gra się podobała, ale to tylko moje zdanie. Warto zauważyć, że to trudny przeciwnik i trudny teren.

0

Ale zrozum gościu, że ja nie porównuje gry Barcy i Realu, tylko mówię o gazecie (jej artykułach)

0

Będzie miało, jak zobaczysz jutrzejszą okładkę tej gazety

31

Marca, jak to było?

"Słaba Barcelona wygrywa w Bilbao"



XDDDDDDD

Zobaczymy co jutro hipokryci napiszą

Edit: AS, nie Marca

15

Suarez zaliczył progres
Już nie gra ch*jowo, jedynie bardzo źle

0

Umtiti to chyba po soku z gumijagód

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?