Kyonego
Dołączył/a: luty 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arekvip imo Kroos z jedną nogą i zasłoniętymi 1 okiem grałby z 2x lepiej niż FdJ dlatego wciąż będę zdania że FdJ nie może stawać nawet tam gdzie Toni stał 2lata wcześniej….
0
@Gongol37 marna prowokacja
0
@Cylon1982 spokojnie, Real pozamiataliśmy to słabe drużyny ogrywamy ;) gorzej z średniakami ostatnie 2 mecze, ale kontuzje, repka, trzeba wrócić do rutyny. Zaufajmy procesowi i pamiętajmy że Flick gra krótką ławką i rzeźbi z tego co się da, wspierając się 16-21latkami….
0
@damcio24 marna prowokacja.
0
@korn234 ale że tak bez jakiejś szpilki do Lewego? Jakiś pozew dostałeś od Roberta? :p ale zgadzam się że mecz zremisowany na farcie…
0
@Xardas96 przypomnij mi jakie wyniki miał potężny Real z las palmas czy Majorka? Przypomnij mi ile pkt mamy, a ile oni mają? I przypomnij mi proszę ile zostało jeszcze meczy do końca sezonu? Bo brzmisz jakby właśnie skończyła się liga i bylibyśmy -20pkt do 1szego miejsca, bo poza top 8 praktycznie cała reszt ligi to ogórki x_x
1
@ziomal88 zgadzam się z kolegą. Ja rozumie że emocje i wkurzenie, bo każdy je ma w meczach, ale niektórzy to dosłownie kręcą się jak drzwi obrotowe z swoim nastawieniem do drużyny i całego klubu x_x
0
@Arekvip panie…. Ale nie obrażaj Toniego…. FdJ to nawet nie może stanąć tam gdzie Kroos stał 2lata temu….
0
@19Macio93 kurde, aż strach się bać co nam zrobi w takim razie takie las palmas albo Majorka którzy jechali sklep x_x czy taki valadoid który ledwo uległ sklepowi…. A nie czekaj….
0
@Anika5 akurat tutaj była kwestia samych liczb. Zresztą mając taki atak jak na papierze ma Real i wymienność pozycji to ich „asy” miały rozstrzelać LL i LM…. Na razie nie potrafią nawet Majorki rozstrzelać…
3
@escarabajo hmmm znam w realu takiego jednego sprawdzonego co miał liczby w Francji i średnio mu idzie ;p ale każdy przypadek jest inny :D oby ten był dobry dla Barcy
7
@Janas11224 wedle schematu historie piszą zwycięzcy, a niestety lub stety w przypadku pokonania Rzeszy, sowieci były po tej „dobrej” stronie, więc jakby Anglosasi mogli cenzurować ich wielkiego wodza któremu tyle zawdzięczają (sarkazm).
1
@tbas czyli jak jaranie się Gyoke bo wpakował 3 bramki(2karne) MC który jest obecnie na poziomie jakiegoś alves? I tu i tu można porównywać, bo widzisz jak obecne tridente na obecną chwilę układa się w stosunku do poprzednich po całym sezonie. Daje to obraz również tego jak mocne tridente i skład na chwilę obecną stworzy Flick z zawodników których większość widziała poza klubem (patrz Lewy i Rapha). Więc jedyne co jest tutaj głupie to Twoja opinia.
0
@Rarenzio piecze ze Tridente z Polakiem jest tak dobre nie? Piecze że mimo hejtu suche dane nie pozostawiają złudzeń. Win do nory :)
0
@Murazor czy wy serio macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Jeden mnie pyta gdzie sędziowie się mylili z var na korzyść Barcy, a Ty z kradzieżą. Serio, przeczytajcie komentarz z 2-3x jak macie problem zrozumieć po pierwszym przeczytaniu x_X
26
Tymczasem w zeszłym sezonu Atletico muszące grać derby z białymi mając ile? 24h do europejskich pucharów? Czy 48? Jakoś wtedy nikt się nie martwił o regeneracje i dotarcie atleti. Ehhh Ci równi i równiejsi w Madrycie….
0
@xavi890 gdzie napisałem że była jakaś varu na naszą korzyść? Napisałem że mimo prób strzelaliśmy więcej goli i tyle. Weź przeczytaj jeszcze raz z zrozumieniem.
2
@Murazor owszem na 99,99% nas okradziono… ale to że zagraliśmy piach i 5m mułu to inna sprawa i kolega wyżej ma rację, nikt nam nie bronił strzelić kolejnych 5 bramek… tymczasem ta anulowana bramka to był jedyny strzał na bramkę w całym meczu z naszej strony.
1
@JoeSatriani kij w zdjęcia, już sam fakt pomylenia przez system ręki obrońcy z ręka Lewego mówi że system dał dupy.
1
Prawie wszyscy wiedzieliśmy że kiedyś będzie próba przekręcania meczu. Czy przez błąd systemu? Czy celowy? Nie wiem, ale to bez znaczenia. Prawda jest taka że w poprzednich meczach też sędziowie popełniały błędy, też sędziowie nie widzieli fauli na naszych, z tą różnicą że wtedy drużyna grała. Dziś abstrahując od tej sytuacji nie zasłużyliśmy nawet na remis bo to co grali to była karykatura Barcy z ostatnich kolejek. Jedni mówią że brakło Yamala, inni że sędzia winny. Cała drużyna grała jak ciała obce, pełno niewymuszonych błędów, błędnych podań i niepotrafienie wygrać długich piłek czy drugich piłek. Przecież właśnie po przegranej długiej górnej piłce przez Casado, nasza obrona zaspała, Cubarsi po raz któryś się poślizgnął i nasz „najlepszy” bramkarz odprowadził wzrokiem piłkę do siatki. Temat kręćmy bo system miał pomagać i naprawiać przekręty, ale jak widzimy sam stał się częścią systemu. Jednak nie płaczmy że przegraliśmy przez system i że okradziono nas z 3pkt bo one zwyczajnie za całokształt gry należały się przeciwnikowi.
VeB!
1
@Allblacks86 i w obu babole tego samego sędziego. Nie jestem osobą która zwala winę na sędziego czy mierdy, ale po dzisiejszym meczu to w Madrycie mająca nowego ulubieńca.
0
@CHRISmas_fcb zobaczymy, pamiętajmy też w jakim „kryzysie” jest MC obecnie. Okej, w Sportingu radzi sobie świetnie… tylko wciąż mówimy o lidze farmerskiej w porównaniu do top5, a już przecież mcdonald league jest nazywana farmerska. Nie neguje jego potencjału, bo owszem widać że go ma. Po prostu na razie jestem chłodno nastawiony do rewelacji i robienia wielkiego bum z niego. Piłkarze z większym potencjałem i graniem w top5 lig nie dawali rady i byli kiepskimi transferami, tak samo nasz „genialny” tygrys, czy Guiu którzy mieli być przyszłością. Potencjał ma, ale czy na tyle by wykładać 70-100baniek o jakie podobno sporting woła? Pożyjemy zobaczymy, nie mniej trzeba go obserwować i mieć rękę na pulsie by w razie czego podpisać.
0
@DJ6 Solno ma już prawie tyle samo bramek co uważany za najlepszego piłkarza na świecie mapet, kosztując ułamek ceny i dając znacznie więcej niż mapet, a jakiś typ DJ6 twierdzi że to była fanaberia. Fanaberia będąca praktycznie podstawowym zawodnikiem w układance Flicka. Super, złapał kontuzje, na zgrupowaniu, Fermin też złapał. I co to dowodzi? Równie dobrze teraz może nie łapać kontuzji pod dowództwem Hansiego. I tak, Olmo był niezbędny, potrzebowaliśmy kogoś ofensywnego w pomocy kto się porusza i ma doświadczenie, oraz więcej sprytu i bezczelności. Większym błędem byłoby kupienie Nico, który siedziałby na ławce przez Raphinie.
0
@CHRISmas_fcb dalej mówimy o typie który zagrał 1 dobry mecz przeciwko drużynie z top5lig, ten sam gość który nie potrafił złapać się do Brighton. Potencjał ma, to jest pewne, ale pozostaje pytanie czy na tyle by się rozwinąć i wskoczyć do top 5 i wywalczyć miejsce? Czy być przykładem torresa. Czas pokaże, nie mniej trzeba śledzić i spróbować go zaklepać do drużyny.
3
@RanDiFCB chyba wolę tych od Zahaviego (Flick, Lewy) niż od Mendesa xD
0
@Heros11 mu juz nic nie pomoże….
3
@CHRISmas_fcb typ zagrał 1 dobry mecz przeciwko drużynie z top5 lig…. Przypominam że nie tak dawno jeszcze nie łapał się do składu Brighton… gra w farmerskiej lidze, i strzelił 3bramki MC. Jak powtórzy to w kolejnych meczach z ekipami z top 5 lig wtedy możemy coś mówić. Przypominam że mekambe też w mcdonald lig popisywał się, a przyszedł do LL i został zweryfikowany….
0
@fejkenq no tak, 3strzaly w światło bramki i 3 bramki, Pena skręcający się w bok zmniejszając powierzchnię ciała przy 1vs1. Nooo odklejka i fanboy Wojtka. Marną prowokacja kolego
4
Panie Flick… kończ waść, wstydu oszczędź… dawaj tego Wojtka….
0
@BORO_12 mam jakieś dziwne wrażenie że Flick może szykować Szczene na moment jak ruszy PK, jak LM wejdzie w tą ważniejszą fazę, i ruszy super puchar… wtedy będzie natłok ważnych meczy praktycznie co chwilę. Chociaż wolałbym żeby Wojtek już bronił i pokazał Peni gdzie jego miejsce…