Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo nie ma czegoś takiego jak kontuzjogenni zawodnicy :)
0
@Hawajski89 Jakby mieli grać w 4 to chyba proste że Messi by rozgrywał. Niby kto inny?
1
@Deraxium Dokładnie, co on pieprzy
0
@Pawel1980 a reszta z pomocy gdzie? :)
De Jong, Arthur?
Zakładając że Busquets i Rakitic/Vidal zostaliby z tyłu jako ŚPD
1
Roberto niech sobie biorą a nie Semedo. Jak mielibyśmy niby grać tak wgl gdyby przyszedł Griezmann i Neymar, a odszedłby tylko Coutinho z ataku? No nie wyobrażam sobie tego wgl. Griezmann jest niepotrzebny.
0
@wiksxd Hazard tyle kosztował bo kończył mu się kontrakt, czego nie rozumiesz? Z resztą się zgadzam
0
@MrMischol Chce pograć, kiedyś oglądałem trochę kupę lat temu. Ok tak myślałem właśnie. 17 jest już za 20 też :)
0
@MrMischol od 15 do 17 myślę
0
@Abuk tak tylko że najnowsza kosztuje ok 100 a starsze już do 30, nawet za 20 są a przypomnę że będę w to grał sporadycznie wiec nie wydam na to 100
0
@Abuk a nie licząc najnowszej?
0
Która cześć WWE 2K najlepsza na PS4? Myślę którą licytować. Tak do popykania ze znajomymi dla odmiany zamiast FIFY
0
@culesjasiules no akurat o Coutinho można się przyczepić
0
@lukas1442 i jak miałoby to wyglądać, kto na ławkę? :)
0
@hasan 7 To nie psg. Neymar nie robił tu takich szopek. Nikt mu tu nie pozwoli zresztą wejść sobie na łeb
3
@Gall Może dla Ciebie. Niektórzy lubią plotki transferowe i między innymi dlatego czytam od rana poranny przegląd.
4
Patrząc egoistycznie to szkoda, że odchodzi, ale jak najbardziej zrozumiała decyzja. Zawsze prezentował wysoki poziom jak grał oraz wydawał się być sympatycznym gościem. Powodzenia
0
@yoli A co to niewolnicy są? Coś Ci się w główce pomieszało. Kara finansowa itp to rozumiem, ale nie jakieś zawieszenia wynagrodzenia i trzymanie na siłę w 'gorszych warunkach' bo chce się zmienić pracę.
1
@SwieteOfficjum na razie to wy plujecie jadem kolego
3
@catalanian09 Nie powiedziałbym, że to stary, odgrzewany kotlet. Alves np tak, ale Neymar?
1
@rafal3030 Co ty pieprzysz? Rakitic może odejść, on ma zostać. Wystarczająco zostawia serca i energi na boisku i w jego przypadku to wystarcza. Potrzebny jest jeden taki piłkarz też.
0
No i super. Rakitic ławka i Vidal za niego, ewentualnie Busquetsa zależnie od formy. Jeszcze De Jong i Arthur wiadomo
0
@zenoowity Wszyscy? Hm no nie widziałem. Głupota, na pewno wole jego niż Roberto
0
Jakby odszedł Semedo czego oczywiście nikt nie chce to czemu nie. Chciałbym, żeby to wyglądało tak, że Semedo gra w pierwszej 11, a Alves zmiennik.
1
@FCBurza A może dlatego że Oblak nie chce odchodzić z Atletico i mu tam dobrze? Poza tym klub nie musi się na to zgodzić, chyba, że klauzula.
0
@Ares! Nie mam nic przeciwko żeby Neymar wrócił :). Masz rację, lepszy on niż Griezmann. Ja napisałem o czymś innym.
0
@monsterrize no tak zgadza się ale zapomniałeś że Suarez i tak będzie grał w wyjściowej 11 przynajmniej jeszcze w przyszłym sezonie. Dlatego chodzi mi że na tą chwilę to niemożliwe. Griezmann mnie nie przekonuje tak szczerze mówiąc, też już młodzieniaszkiem nie jest. Niby lepszy on niż obecny Suarez 'chociaż' w tej LM
0
@Rewolucja123
Semedo lepszy na PO od Roberto który ostatnio bardziej za to że jest wychowankiem znajduje się w wyjściowej 11. Vidal na pewno lepszy niż Rakitic, walczy, stara się i miał bardzo udany sezon w przeciwieństwie do Chorwata. A Dembele chyba nie myślisz że będzie siedział na ławce skoro tyle na niego wydali :). Wystarczy, że będą go omijały kontuzje i będzie dobrze. Także nie wiem co Cie śmieszy synku.
0
@ricardo0705
Zapomniałem o nim. Chętnie pożegnałbym Rakiticia również
0
@CrazyFan
A no tak pardom :D.
0
@BoogieWoogie nawet w lidze w francuskiej jest od niego lepszy. Neymar przecież nic im nie dał w LM więc? Jak już to podobny poziom, na pewno Neymar nie jest już w trójce najlepszych piłkarzy świata