@Heros11 4 razy w top 10 złotej piłki, raz z niej okradziony, rok pozniej minimalnie przegral tylko z Messim, dwie nagrody piłkarza roku od FIFA, nagroda pilkarza roku od UEFA, trzeci najlepszy strzelec w historii LM, drugi w historii Bundesligi, w top 10 strzelców w historii futbolu, najwięcej goli na świecie od 2014 roku, wzór dla wielu świetnych napastników jak Immobile, Klopp mówiący że to najlepszy pilkarz jakiego trenował, 5 goli w 9 minut, 4 gole z Realem, ikoniczne momenty w historii piłki jednym słowem, dwa złote buty, de bruyne czy Modric mówiący że Lewy powinien dostać złota piłkę.Ale tak przereklamowany bo.jakis nolnejm w komentarzach tak twierdzi. Ignorancja bez granic. Co tam zdanie modricia czy kloppa, co tam immobile mówiący że Lewandowski jest dla niego wzorem. Ty się lepiej znasz.
"Gdydy nie gra w Barcelonie to większość by miała takie same zdanie" xDDDDD
Lewy za granicą uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy XXI wieku, wszędzie był chwalony za swoją grę, przez trenerów piłkarzy, wszędzie doceniany. To w Polsce głównie przez rozczarownia związane z kadra jest jebany przez ludzi .... !!!
wstyd, publikować, nawet jeśli prawdziwe, takie informacje. 30 lat temu można mieć prywatność i nie być destruktywnie krytykowanym. pycha. po co to komu?
0
Hail Cesar @Konradowskyy
0
Dla Was wszystkich wielu trafionych "rzutów wolnych", wygranych 10 z10 .... ;) i goli VaBank, oraz błogosławieństwa Bożego na rok 2025.
Vamos Rafa
1
@Who_you_mam psów też... 1...2...3...
1
już tylko Killer..O Olmo tylko tyle...
0
@Midast dobra robota ;) dzięki .
0
@Marcelinho99 albo za faul na Lewandowskim. Checkpoint!!!
0
@KrwawiaceoczyVEB
ale Ciebie mamy w szatni..., jak księżyc ..., stać go to świeci
:)(;
0
trzeba było zajarać z uncle Frankie
0
it's all gone Frankie Wilde
1
Hellmans - oto król jest majonezów
0
@sevs LaUrwaŁ
0
próżność by komentować zarost na starcie...
Sukcesy tego klubu kojarzy się z bogactwem ducha i talentu...
dodawajmy kulturę
?
czemu służą zarosty..?
budujemy czas wzrostu
epokę miłości
Mes que un Club
0
Wysłać do 4 najlepszych lig. .. najlepepiej do MU. STOkrotnie dziękujemy.
Witamy ChrystianSen. PD.
0
@Adddi podpórka na Bayern w lidze :) i wejdzie
0
@Heros11 4 razy w top 10 złotej piłki, raz z niej okradziony, rok pozniej minimalnie przegral tylko z Messim, dwie nagrody piłkarza roku od FIFA, nagroda pilkarza roku od UEFA, trzeci najlepszy strzelec w historii LM, drugi w historii Bundesligi, w top 10 strzelców w historii futbolu, najwięcej goli na świecie od 2014 roku, wzór dla wielu świetnych napastników jak Immobile, Klopp mówiący że to najlepszy pilkarz jakiego trenował, 5 goli w 9 minut, 4 gole z Realem, ikoniczne momenty w historii piłki jednym słowem, dwa złote buty, de bruyne czy Modric mówiący że Lewy powinien dostać złota piłkę.Ale tak przereklamowany bo.jakis nolnejm w komentarzach tak twierdzi. Ignorancja bez granic. Co tam zdanie modricia czy kloppa, co tam immobile mówiący że Lewandowski jest dla niego wzorem. Ty się lepiej znasz.
"Gdydy nie gra w Barcelonie to większość by miała takie same zdanie" xDDDDD
Lewy za granicą uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy XXI wieku, wszędzie był chwalony za swoją grę, przez trenerów piłkarzy, wszędzie doceniany. To w Polsce głównie przez rozczarownia związane z kadra jest jebany przez ludzi ....
!!!
Scarlett Johansson
0
@jac55 Srały muchu ju bastard
0
który trener go chciał...?
0
atl ma maistra.i ges.
0
GRUPA krwi FCB +
punkt temu krwiodactwu : autoKAR
Bo... że odaj krew
0
wstyd, publikować, nawet jeśli prawdziwe, takie informacje.
30 lat temu można mieć prywatność i nie być destruktywnie krytykowanym. pycha. po co to komu?
0
@mrmiki diabeł chce rozedrzeć serce Katalonii i rodziny FCB.
wkupuje sobie miejsce i lego.
0
@Marcin91fcb szkoda że można tylko pomilczeć kiedy się czyta wieloteorie . niekonstukywnej krytyki jaką "fani " wylewają na forum.
mamy być rodziną, a jesteśmy zlewem.
bardzo mi przykro czytając orzecznictwo, a nie polemikę.
0
Memory 9!
PrawanGOLski !
...i wszystko jasne.
odliczanie...
0
@jamesbond6 CR7 RL9 M10 2023
i kręcimy Piła 10
...a want play the Game
4
@gumaz guma balonowa do żucia Chuck. zetknęli się balonami. niech moc będzie z nami
0
@jordi70 jokerstream
1
@Luciano99 Maciek zapomniał zabrać Messiego
0
@masq ...módlmy się
0
może oczami wymachiwał i mu śłina z lasera poleciała w świeżuśko koszulinę i artefakt w grze się ukazał
0
@AlphaNumeric Tebas est jorgnięty. niech błogosłwi, oby nie w ramie i oby nie całemu Europu na raz.