Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I Marcelo kontuzja jeszcze...
4
O Moj Boze,hahahaha
0
Zawsze myslalem,ze nazwisko Tello wymawia się jako Tejo,ale hiszpanscy komentatorzy wymawiają jakos Tezio.
0
No nie wiem no,reprezentacja Niemiec na ten moment jest chyba mocniejsza nawet niz nasza.
0
Myslę,ze moze byc własnie ktorys z poprzednich,moze Anastasi,moze Castellani czy Lozano.Ja to osobiscie chciałbym Alekno,a co,a jesli nie,to moze Stojczew albo Hoag czy Giani,no kandydatów pewnie sporo będzie.
2
Zwolnili tego De Giorgiego i ciekawe kto za Niego przyjdzie,są juz jakies typy dziennikarzy?
0
To nie Premier League.
1
Dokładnie tak.
0
Semedo to chyba nie będzie jednak nasz nowy Alves.
4
Jaką Paulinho dał piłeczkę,taką w stylu Xaviego...
3
Juz na boisku jest.
0
To się bogowie zabawili,haha!!!
0
Pique to powinien kilka meczów na ławeczce posiedziec,moze by się ogarnął...
0
No ale powiedz szczerze,czyz to nie łatwa kasa?Przeciez to,ze jutro strzeli Ronaldo jest tez prawie pewne,stawiasz 1000 i masz 1300...
2
Superancko!!!
0
Ktoś tu dzisiaj pisał,ze będzie zarabiał i obstawi pewniaczka,ze 2 zołte w 1 połowie...:)
0
Pojawiam się i znikam i znikam i znikam!!!
1
Lothar Matthäus to po prostu typ kobieciarza.
3
Myslę,ze jest niemozliwy.
0
No cóz,widzisz,tutaj robią o 22,a El clasico odpalają o 13...
0
Brawoooo!!!
0
Przeciez Schalke ma 7 mistrzostw
0
Wszystkie trzy zespoły wygrały swoje ostatnie mecze,no ale pewnie nie o to chodziło.
0
Myslę,ze wygra.
0
Myslę,ze Denis i Paulinho w 1 składzie.
1
Sinister,Koszmar z ulicy wiazów,Ostatni dom po lewej.
1
Czy PES ma w ogole jakies ciekawe opcje Online w porównaniu do FIFY?Bo zastanawiam się nad kupnem,a szczerze mowiac nie za bardzo wiem.
0
Tylko ten zakład z zawodnikiem chyba.
0
Bierzesz 1 koniecznie, a reszta to jak tam chcesz.
0
No to uczysz się w domu,proste,innej opcji nie masz.