Kosmobagieta
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Kolejna świetna wypowiedź Zlatana.
Ibra: ,, Mogliby mnie już zawiesić do końca sezonu, to bym już na wakacje pojechał"
0
Podsumowując ten mecz - dla Barcelony skończył się już od 35 min później było już tylko coraz gorzej.
3
Trafiliśmy nawet na główną stronę u hala dzieci.
13
Przegrali w głównej mierze także przez swoją skuteczność ( Luis Suarez )
2
Patrze tak teraz na oceny po meczu patrzę a tam taka sama ocena dla Rakiticia i Iniesty. Ludzie wy oglądaliście w ogóle ten mecz ? Co jak co ale Iniesta mimo wszystko zagrał jeden ze swoich najlepszych meczy w ostatnim czasie.
2
4 główne powody straty punktów ?
1) Świetna interwencja Bravo przy pierwszej bramce.
2) 100 % skuteczność Luisa Suareza.
3) Bardzo trafiona zmiana Enrique.
4) No i na sam koniec powrót Piquenbauera.
4
Neymar rozgrywa najlepsze spotkanie od bardzo dawna, a co robi Enrique ? Zmienia Neymara a zostawia drewnianego Suareza. Inna sprawa że gość kosztuje 80 mln i nie umie trafić do pustej bramki.
2
Ale to Xavi asystował :0
1
No i prawidłowo. Najlepszy piłkarz na świecie zarabia najwięcej.
1
Ciekawe co postanowi Lucho z Mascherano gdy wróci Busquets. W pomocy nie ma dla niego miejsca. Z drugiej strony jeśli chodzi o obrone to szkoda posadzić Mathieu na ławce po niezłym meczy z City i świetnym z Realem. No nic poczekamy zobaczymy.
2
Jedyni których można pochwalić za pierwszą połowe to Pique i Mathieu...czego chyba nikt się nie spodziewał.
0
Mam nadzieje że Casillas
1
Dla tych co chcą zobaczyć składy zanim siądzie strona :)
https://x.com/barcastuff
1
Przy takim meczu bez ścinek niestety tylko w telewizji.
0
Mam pytanie. Czy na futbolHD jest polski komentarz i czy bardzo ścina po wykupieniu premium ?
11
Gdyby nie szczęście to by żadnej La Decimy nie było.
0
Jako że wielkimi krokami zbliża się El Clásico a nie każdy ma canal + ( w tym także ja ) chciałem się was poradzić, gdzie transmisja będzie najlepsza. Zależy mi przede wszystkim na to aby nie ścinało i był polski komentarz. Oczywiście może być płatny.
1
11 tygodnia Ligi Mistrzów według whoscored
Hart - Bellerin - Gimenez - Koscielny - ALBA - MESSI -Marchisio - M.Suarez - NEYMAR - Griezmann - Tevez
4
Nie, ja odliczam też sekundy ;)
10
Ciekawostka: Gole snajperów Barcelony w pierwszych 4 miesiącach:
Alexis - 4
Henry - 8
Ronaldinho - 10
Neymar - 11
Ibrahimovic - 12
Villa - 13
Suarez - 13
Eto'o - 15
0
Z całym szacunkiem dla Ronaldo ale jak Real dostaje takie kluby jakie dostaje to nic dziwnego że może wyjść na prowadzenie, a jak gra w tym sezonie z lepszymi klubami to chyba wie większość użytkowników tej strony.
0
Wczorajszy mecz chyba już wszystkim pokazał że chociaż Alves nie gra tak jak kilka sezonów temu to nadal jest o klasę lepszy od Martina Montoyi .
0
Czy tylko mi zachciało się śmiać jak to przeczytałem ?
0
Nie pomyliłeś strony ? Lepiej wróć tam i wypisuj swoje mądrości.
1
Co nas obchodzi Lewandowski w takiej sytuacji ?
4
Widocznie Bartra nie jest na tyle dobry jak większość tu go dostrzega.
27
Czytając zdanie ,,Marca podkreśla jednak, że trafienia Cristiano są bardziej decydujące niż te Messiego" wręcz wybuchłem śmiechem. Ciekawe o które bramki im chodzi, no ale cóż trzeba się jakoś pocieszać .
0
Lista powołanych na mecz z Athletic: Bravo, Ter Stegen, Alves, Pique, Bartra, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Iniesta, Rafinha, Pedro, Messi, Suarez, Neymar
0
Oficialnie: Ramos i James nie zagrają z Atletico. James prawdopodobnie naruszył kość w jednym z palców w prawej stopie. Dodatkowo Marcelo został ukarany żółtą kartką i także zabraknie go w meczu z Atletico.
1
Chelsea tymczasem oficjalnie potwierdziła transfer Juana Cuadrado. Z jednej strony szkoda ale z drugiej nie wiadomo jakby grał gdyby do nas trafił.