0

@kamilo0066 ludzie mają w d*pie czy jest napięcie czy nie. Chcą tylko włączyć tv i odpalić mecz na szczycie. Piłka nożna poszła w złym kierunku. Jeszcze 10-15 lat temu nikomu nawet by przez myśl nie przeszło żeby tworzyć coś takiego, nawet w miarę możliwości. Teraz liczy się wygoda dla takiego "kibica", a hajs w klubie się musi zgadzać.

0

@TheHeisenberg @Tomek54321 każdy będzie żył tylko superligą która jest stworzona dla pieniędzy i otwarcie to mówią. Chora rywalizacja się stworzy ale takich mamy ludzi w XXI w. Którzy lubią taka rywalizację.

0

@itmustbejoke od zawsze tak było i nikomu to nie przeszkadzało jak Barca gromiła w lidze mistrzów 6-1. Teraz się wszyscy obudzili że nuda.

1

@TheHeisenberg na najwyższym poziomie - co moze być także nudny. Sporo jest meczów na szczycie gdzie wieje nudą.

0

@Tasde nie chodzi o to że się znudzi tylko o to że nie będzie tej magii, odliczania do starcia z odwiecznym rywalem. Mówię o sobie ale czuję że wiele osób tak ma: jestem pasjonatem piłki i pasjonatem Barcy zawsze gdy Barca gra ważny wyczekiwany mecz otworze sobie piwo - dwa i pasjonuje się i świętuje tym dniem. Teraz takie mecze to będzie codzienność i o to w tym chodzi, że nie bedzie już tej magii, tylko zwykły pojedynek jeden z wielu. Ktoś powie ze stawką jest puchar w Superlidze, okej ale skoro jeszcze ta liga nie ruszyła a założyciele otwarcie mówią że jest to twór dla zysków to sory ale jako fan Barcy zwycięstwo w tym formacie nie będzie jakieś ekscytujące i coś czym można się chwalić z dumą.
PS. Tak, masz rację, nie napisałeś dokładnie słowo w słowo tego. Natomiast kontekst jest jeden.

0

@Tasde napisałes że nie znudza się mecze bo cały czas będą grały duże zespoły. Duży zespół gwarantuje poziom w teorii według ciebie. W praktyce jak połowa z nich będzie grała kupę bo tak będzie to szybko ci się znudzi.

0

@Tasde a ty skończ z tym debilnym argumentem że każdy z tych meczów to będzie hit, gdzie już teraz są mecze na szczycie gdzie wieje nudą jak w spotkaniu Deportivo Alaves - Elche.

0

@pafcioxxx a kluby urządziły sobie wyścig kto będzie miał większe zyski i z mojego punktu widzenia zrobili by loda żeby tylko w kasie klubowej wpadło parę mln euro więcej.

0

@Chakalaka Polska zawsze decyzję podejmowane dziwnie. Nie ma żadnej opcji że zagramy w Superlidze bo jesteśmy na poziomie 3 ligi niemieckiej. mimo awansu do LM tam też nie zagra żadnej polski klub xd. Niech jeszcze Boniek zrezygnuje z gry naszej Ekstraklasy pod egidą Uefa skoro liga mistrzów też odpada

4

Gdy widzę wypowiedzi na temat Superligi od razu widać kto jest pasjonatem futbolu, a kto zwykłym kibicem piłki kopanej.

0

@Inko oni wszyscy myślą że te 20 zespołów będą cały czas w top formie i każdy mecz bedzie wspaniałym widowiskiem. Dużo jest hitowych meczów co są nudne jak flaki z olejem, ale ważne że grają piłkarze których znają z Fify na ch*j mają oglądać jakichś nołnejmów.

0

@Arczi88 chodzi o to że słabsza drużyna może awansować do ligi mistrzów w której jak na swoje warunki dostanie zastrzyk finansowy, świat o nich usłyszy. Dlaczego mamy ograniczyć słabszym klubom zaistnienie na scenie europejskiej i pokazanie się światu. Dlaczego mistrz Czech jest krytykowany za grę w lidze mistrzów? Skoro na swoim podwórku jest mistrzem.

0

@Misiek1999 poza potencjalnymi członkami superligi nie widzialem wypowiedzi ani jednej osoby popierającej tych rozgrywek.

0

@Bykunn skoro nie zdzierzżysz to nie oglądaj ;). Myślicie że każdy mecz to będzie hit a połowa będzie nudna nie bardziej niż spotkanie Barca - Huesca.

0

@AdamS9882 porównanie tylko do ograniczenia ligi mistrzów nie jest zero jedynkowe. Bo coś jest zmienione a tu powstaje druga organizacja kosztem tej pierwszej.

0

@SuperPatsonFCB zobaczymy czym pokieruje się UEFA. Wartosciami czy obawą o potencjalne starty finansowe, które notabene będą mega duże.

3

Jeżeli Superliga wystartuje to z czasem te mecze między wielkimi klubami przestaną być tak atrakcyjne i emocjonujące i długo wyczekiwane.

0

@Abominacja a kibic celticu albo bate chce oglądać swoją ekipę w lidze mistrzów

1

@Nihas W lidze mistrzów piękne jest to że często kopciuszek może spełniać marzenia i jeżeli gra dobra piłkę i jest w formie, rywalizować z tymi większymi. To nagroda i przygoda życia takich klubów. Superliga przeje się bardzo szybko, jestem tego pewny.

1

Marcelo ma ewidentne problemy z grawitacją xd

0

@Image w jego przypadku to gra już chyba tylko na doświadczeniu, zwrotności i szybkości zawsze nie miał zbyt wiele, a w tym wieku to już całkiem.

0

Kamil Glik mimo zdobytej bramki w meczu z Lazio ocena na sofascore 6,4 (ocena wyjściowa 6.5). Bardzo słaby mecz w obronie Polaka.

0

@cat_r37 nie masz gwarancji że Fati będzie strzelał na 9tce. Za Depaya trzeba będzie zapłacić jak się okaże że nie będzie na niego hajsu zostaniemy z technicznie ograniczonym Braithwaitem xd

0

@cat_r37 to kogo byś chciał na pozycję nr 9? Licząc że Barca nie ma pieniędzy na transfery.

0

@cat_r37 poza tym nie neguje liczb Suareza. Napisałem tylko że każdy go wypychał z klubu. Mimo 34 lat poszedł do Atletico i ciągnie ich w lidze. Dlaczego więc Aguero nie mógłby do nas przyjść i również strzelać?!

0

@cat_r37 tak się łamie że zdobył 26 goli w tamtym sezonie konkurując w ataku z Jesusem. Suarez nie miał żadnego konkurenta do ataku. Ten Sezon może nie gra dużo i ma kontuzje ale to jego sprowadzenie byłoby dla nas nadal wartością dodatnią.

0

@cat_r37 Suarez również był skreślony przez każdego, a poszedł do Atletico i ich ciągnie.

0

@zeko0 Ma zaledwie 18 lat. Takie wachania formy i to że fizycznie odstaje od lepszych rywali to normalna rzecz.

0

@KacperVEB a najlepsze jest to że po komentarzach u białych twierdzą oni że getafe zawsze im się stawia i ciężko się z nimi gra xd

0

@zeko0 mówił ci to że odbija się to na nim? ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?