18

Niezly ten portugalski Carlos Perez za 30mln

0

@BlaseR9 najlepiej cos z chociaz 8gb ramu, bo bedzie tragedia po paru miesiacach. Poszukaj tutaj https://laptok.com/ Kupilem tam juz 3 komputery

0

@FC1899Barca to ja tez dodam cos od siebie, trochę nierealna, ale co z tego. Buffon - Alves, Marquez, Puyol - Busquets, Guardiola, Xavi, Iniesta, Cruyff - Ronaldinho, Messi

63

Messi odejdzie, a my z Griezmannem i Coutinho + normalnymi skrzydlowymi wygramy LM, bo kazdy bedzie zapierdzielal w pressingu , a i znajdzie sie pewnie 9, ktore te 30 bramek w sezonie strzeli. W City, jak co roku Guardiola o taktyke na najwazniejszy mecz zapyta swoja zone + brak pressingu od Messiego i znowu 1/4 max. Numery totolotka podam jutro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Trafiłem kiedyś z teza, wiec teraz myśle, ze się znam.

8

Najgorsze jest to, ze w ciągu dwóch lat z szanowanego klubu staliśmy się memem

7

Dlaczego jak my upadamy to ryjem o chodnik, a taki Real mimo wszystko nigdy takiej żenady nie odstawił nie licząc meczów z nami?

0

Niby człowiek wiedzol, a jednak się łudził

1

@lukas10 kar to unika banda świń które złożyły podpisy pod wekslami, a nie Barca.

1

@Joey taktyczny

2

@Rewolucja123 polecam nie ogladac ostatniego sezonu

0

@kolo123 to tak, jakbys porownywal Messiego z Ronaldo

2

@klemens100 a to jak pokradli tylko np. 70 mln to juz w porzadku? I jak jeden ukradl 140mln to gorzej niz jak 100 ukradlo 70mln? PO i PiS to to samo szmabo niestety.

0

@MESSIah16 nie rozumiem za co Giggs, jako skrzydłowy to przez 22 lata statystki raczej średnie. Taki troche Ashley Young tylko, ze o 10 lat dłuzej pograł.

0

@moronw Jaki hejterze? Zadalem proste pytanie, naprawde w ciezkich czasach zyjemy, kiedy kazde nie wchodzenie w dupe to hejt.

6

I gdzie jest nasz kapitan, ktory moglby przeciez grac w pilke za darmo? Troche slabe zachowanie i zastanawiam sie z czego to wynika. Ze szczerej nienawisci do Bartomeu czy po prostu caly ten wizerunek skormnego, pokornego chlopaka to zasluga firm pr'owych?

0

Skoro Thiago Sila chce do nas przejsc bez wzgledu na pieniadze, to nie widze przeszkod zeby gral u nas za 10k euro miesiecznie.

0

@Dzemix111 fyi, maski bez filtru hepa sa warte tyle co kartka papieru wiec lepiej ich nie zakladaj, bo jedynie bedziesz sial panike

6

Silva Aguero i Sterling są po jakiś kontuzjach czy cos? Czy Guardiola znowu się naćpał przed faza pucharowa?

1

@Cariones dolaczam sie

1

Tylu nas tutaj jest ze, nastepnym razem proponuje przesiasc sie na Twittera takiego Feddka, moze do niego dotrze jaki jest chujowy

40

Feddek - Messi wyprostowanymi nogami wjezdza w bramkarza.
Rzeczywistosc - Messi jedna w polowie zgieta noga wjezdza w bramkarza.

0

Firpo po 2/3 sezonu dalej nie wie kiedy zacząć biec do przodu

3

Przecież ten Semedo jest tragiczny. Kolega niżej dobrze napisał, brakuje nam skrzydlowych, 9, dobrych bocznych obrońców, bo przeciętnych już mamy i jakiegoś środkowego pomocnika, który będzie potrafił minąć chociaż jednego przeciwnika.

0

@ryzy21 granica pomiędzy Hajto i Wichniarkiem powoli się zaciera

5

Niech ktos powie tym "eskpertom" z Polsatu, ze sedziuje Felix Brych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"Argentyńczyk prosił drużynę, żeby grała razem i unikała tracenia goli." Ciekawe czy ktos prosi druzyne zeby grala osobno i tracila gole.

Proces wymyslania tresci w tych szmatlawcach wyglada nastepujaco. Co poniedzialek kazdy pisze 5 losowych, calkowicie z dupy frazesow, nastepnie do kazdego wydania losujemy po 10 i umieszczamy w dowolnym miejscu w dowolnym artykule, bo to i tak nie ma sensu.

0

@Azi "Ogólnie masz jakieś dziwne wyobrażenie że jak znajdziesz wybitnie skrajną sytuację to to jest podstawa do tego żeby wyciągać wnioski o każdej innej sprawie. I dziwisz się że ktoś nie chce z Tobą rozmawiać?"

Gdzie wyciagam wnioski na kazda inna sprawe? Gdzie sie dziwie, ze nikt nie chce ze mna rozmawiac? Gdzie sprowadzam dyskusje do ratowania zycia kobiet w sytuacji gdzie ciąża zagraża życiu? Proste pytanie zadalem, czy twoim zdaniem kobieta ma ryzykowac utrate zycia zeby urodzic dziecko z gwaltu, gdzie ta szansa wynosi 4 do 1000?

Wiec niestety nie rozumiesz, a kolega zamiast przytaczac argumenty, to atakuje mnie jako osobe, co jest jednoznaczne z tym, ze tych argumentow nie ma.

Druga sprawa, to idiotyczne jest to, ze my(faceci) w ogole rozmawiamy na temat tego czy kobieta ma prawo usunac dziecko z gwaltu skoro jest niemozliwym zebysmy kiedykolwiek w takiej sytuacji byli(tzn. byli w ciazy z gwaltu). W tej calej sprawie jedynie mozemy byc gwalcicielem wiec proponuje zostawic ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?