Kobieras
Dołączył/a: styczeń 2018
Łwc
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze tylko 3 dni i koniex urlopu:(
1
Jak tylko wstaną poleci na Ciebie fala hejtu
0
Idac takim tokiem myslenia barca nie powinna grac w la lidze
3
Najlepszych pilkarzy by kazdy kibic chcial w klubie, ale kazda proba zarobienia przez klub spotyka sie z krytyka wsrod was
0
W sumie to niewielka roznica
0
Chetnie tez sie dowiem co jest jego fenomenem. Probowalem wpasc na to, ale bezskutecznie
0
Zdziwie sie jesli bedzie trzeci. Tyle
0
Chyba ogladalem inny mecz. Czekalem na taki "komentarz" dzieki, dobranoc
1
Zlote pilki:D.
0
no te jego pileczki to jest cos niesamowitego
1
Akurat Suaraz byl najslabszy na boisku i dwie bramki tego nie zmieniaja
0
Co im napisales jak mozna wiedziec? Trzeba bylo wspomniec zeby zajrzeli tu czasem, bo w Polsce sami eksperci pilkarscy i nie tylko xd
0
No super. Rafinha, samper, denis, alena, vidal, arthur, busi, rakieta. Potem bedzie placz, ze wychowankowie szans nie dostaja. Pierwszych trzech powinno odejsc z klubu
0
Panie i Panowie robiny taktyczne komentarze i stawiany domy
0
Straci na medialnosci? Dwaa mecze kopal sie po czole i w 11 kolejki byl
0
Jeszcze "a" brakuje xd
0
Do pierwszej stluczki, dalej pojdzie gladko
0
Chyba tylko zatwardziali kibics realu. Zreszta lubi to jedno, a podziwiac drugie. Nie bylo takich, ktorzy nie podziwiali wtedy barcy
0
Nitro.to jest w miare spoko. Nie trzeba robic konta
0
Kto by wtedy zapierdalal na emerytow, albo nierobow?
0
Jaki spam xd.
0
Paco Alcacer.
A tak serio to jesscze wielu by sie znalazlo
0
Nie wierze, to nie fotomontarz? Nie ogladalem meczu, myslalem, ze przesadzacie z ta murawa xd
1
Jasne, ze tak. A myslisz, ze skad sa tu czasem te hiszpanskie wpisy, ktorych nikt nie rozumie?
1
Top 1 w ogole. Jak kluczowy by nie byl w rozegraniu i tych wszystkich bzdetach, o ktorych mowia jego obroncy nie tlumaczy, dlaczego potrafi zmarnowac 10 setek w meczu. Dla nnie jako kibica Barcelony niech gra w realu do emerytury, ale dla kibica pilki noznej to kryminal, ze taki gosc gra w takim klubie
0
Jak bedzieny przegrywac w 80 minucie tez Vidal za Cou? W 90 minucie jak wejda chkopaki to sie ograja
0
Jednak te komentarze ktos czyta!
0
Srednio sie nadaja w sensie oni do wykopkow
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No z tymi wykopkami to tak srednio bym powiedzial, chociaz moze sie myle