Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli bedziesz zawsze mieszal, to kupuj te tansze typu jim beam itp. bo i tak juz smak cola popsujesz wiec bez roznicy. U mnie jest tak, ze jesli pije alko to tylko whiskey i lubie ja na kazdy sposob tzn z cola, z samym lodem albo czysta. Jak mam ochote napic sie mieszanki to kupuje od Jacka Danielsa w dol jesli chodzi o jakosc, a jesli chce sie napic czystej to przewaznie zaopatruje sie w Glenfiddich, Cardhu, Jameson albo tez Jacka. Sprobuj kupowac co jakis czas od innego producenta i z czasem sobie ogarniesz ktora ci najlepiej smakuje. Nie boj sie tez raz na kilka razy wydac troche wiecej, bo roznica smaku pomiedzy tymi tanimi(10-20e) a tymi z sredniej polki(20-40e) jest juz dosyc wyczuwalna. Osobiscie nie przepadam za ballantyna - szczegolnie mi nie smakuje, najbardziej zmieszana z cola. Drozsze trunki polecam pic na czysto, bo chyba wlasnie po to dajesz tyle kasy zeby poczuc jej dobry smak.
5
troche za ciemno i za duzo szarosci, mimo wszystko calkiem ok, porobuj dalej :)
3
7 punktów na tym etapie mimo wszystko to juz spora zaliczka, przecież Real tez wszystkiego do końca nie wygra i gdzieś pkt jeszcze zgubi. Nie ma co skakać z radości ale wyglada to juz bardzo dobrze ;)
0
Jakby nie było autora newsa, to strzelałbym ze Barcainfo go napisał :D
0
Haha ale beka, pięknie sie dzień zaczyna :d ale musza mieć ból tyłka, jeszcze Sanabria w 90 :D
1
Smutno mi sie robi kiedy widze ludzi, ktorzy nie posiadaja jakiejkolwiek empatii dla zwierzat, traktujac je jak przedmiot.
Mam 16 lat mlodsza siostre, ktora dostaje prawie kazda zachcianke od mojego ojca. Najpierw chciala psa, ktory mial mieszkac w domu, to po kilku tygodniach skonczyl w budzie na podworku, bo brudzil podloge i inne smieszne wytlumaczenia... po jakims roku czy dwoch zachciala kolejnego pieska, tym razem mial byc mniejszy i juz napewno mial byc w domu. Jak sie skonczylo? zamieszkal po jakims czasie z tym pierwszym psem na dworze. Psy zyly ze soba jakis rok razem, bardzo sie zrzyly ze soba, po czym oddali tego pierwszego jakiemus farmerowi, bo czesto uciekal przez ogrodzenie.
W miedzy czasie byl jeszcze krolik w domu, ktory z klatki byl wypuszczany na kilkanascie minut dziennie, a na noc chowany do zimnej lazienki, bo chrupal sobie jedzenie i nie mogli przez to spac.Klatke mial taka mala, ze z wlasych pieniedzy zamowilem dla niego duzo wieksza zeby mogl sie w niej jakos swobodnie poruszac. Jego tez oddali po kilku tygodniach.
Jako ze posiadam ogromna empatie dla zwierzat i zawsze wstawie sie jak widze ze ktos je zle traktuje mialem kilka bardzo goracych dyskusji z moim ojcem na ten temat ale nic nigdy do niego nie przemawialo. Szkoda mi takich ludzi, a jeszcze bardziej tych wszystkich stworzen, ktore traktuje sie przedmiotowo. W ZOO bylem jeden raz w zyciu jak bylem maly i nigdy wiecej juz nie pojde.
Byc moze jestem przewrazliwiony na tym punkcie.
0
ten pierwszy stroj od lewej zawsze bedzie mi sie kojarzyl z Ronaldinho, za kazdym razem jak go widze mysle o nim.
4
Zobaczycie ze Cavani odejdzie po tym sezonie.
0
ciekawe jak szybko sie szatnia popsuje, za duzo brazylijczykow :D
1
1.Kluivert
2.Eto´o
3.Iniesta
4.Puyol
5.Thiago A
2
Moim zadniem Denis powinien byc 12-13 zawodnikiem w meczach o wieksza stawke, czyli powienien wchodzic w kazdym z takich meczow z lawki, bo widac ze chlopak ma talent, niesamowite checi i wnosi ozywienie do gry prawie za kazdym razem jak sie pojawia na placu gry. W meczach ze slabszymi druzynami powinien najczesciej wychodzic w pierwszym skladzie. Nie pisze tego bo sie podjaralem, bo wlasnie brameczke strzelil, a na podstawie presezonu i pierwszych meczow sezonu. Ten chlopak potrzebuje minut, a nie bedzie trzeba wywalac setek milionow na sprowadzenie zastepcy Dona Andresa. Jak pewnie wiekszosc z Was pamieta, taki Xavi czy wlasnie Iniesta tez najpierw potrzebowali nawet kilku sezonow w pierwszym zespole zeby zaistniec i stac sie pierwszoplanowa postacia. Denis powinien dostac pelne zaufanie od trenera i bardzo prawdopodobne, ze bedziemy cieszyc sie jego gra przez wiele sezonow. Ja wierze w tego chlopaka bardzo mocno i mam przeczucie, ze bedzie mega kozakiem kiedys. Wiem tez ze jakims gowniarzem to on juz nie jest, ale moze byc jednym z tych pilkarzy ktorych talent ekspoloduje razem w wiekiem.
0
albo general Xavi?
32
Ja gram na pistolecie od pegasusa, tak gdzie strzele w ekran tam pilka leci :d
3
Niepotrzebny news. Chyba ze wam zalezy zeby wywolac gowno-burze w komentarzach, w takim razie gratulacje.
3
Pozdro dla wszystkich co maja dzisiaj na druga zmianę w pracy -.-
0
0
Czasami zaluje, ze nie jestem o kilka lat mlodszy. Patrzac jak szybko rozwija sie scena e-sportowa, jakie pieniadze zarabiaja gracze, to kilka lat temu bylo nie do pomyslenia. W fife nie gram juz od jakis 2-3 lat, a wczesniej robilem to regularnie od fify 97 czy 98, nie pamietam dokladnie. Lata trenowania w te gierke, z malymi sukcesami.
2
Prosze dzisiaj tylko o jedno!
Zeby nie bylo sytuacji, ze te lesne dziadki beda chcialy kupic kogos na sile za grube miliony i pomysla, ze w taki sposob jakos wyjda z twarza z tej calej sytuacji. Pali im sie grunt pod nogami, moga dzisiaj podjac nieprzemyslana decyzje odnosnie jakiegos transferu. Boze uchron nas przed nimi.
0
Luzik :)
1
Chłopie jak Ty marudzisz cały czas xd
60
Ale jajca, to sie dzieje naprawdę. Kto by pomyślał, ze po tym okienku będziemy mieli jeszcze słabsza kadrę niż w poprzednim sezonie. O co tutuaj chodzi haha?!
2
Francja to ma niezła pakę! Jak narazie w wiekszosc sa to młodzi niedoświadczeni piłkarze, ale myśle ze mogą juz niezle namieszać na przyszłorocznych mistrzostwach świata, a na kolejne euro beda zapewne faworytami. Cały worek diamencikow, trzeba je teraz tylko starannie oszlifować.
4
To co odswiezamy teraz La Ramble przez najblizsza godzine co 15 sekund :d
0
Wie ktos czy ta wypowiedz Simeone jest prawdziwa? na filmiku nie slychac co powiedzial.
0
Dembele nie buntowal sie przy transferze do BVB, tylko wczesniej jeszcze probowal w taki sposob wymusic swoj transfer do RB Salzburg, ktory jak wiadomo nie doszedl do skutku.
0
Gdybyście mieli do dyspozycji kadry Barcy i Realu (załóżmy ze wszyscy w formie) i musieli desygnować jakaś jedenastkę na mecz, jakby by to u Was wyglądało?
Moja 11:
4-3-3
Navas-Carvajal, Pique, Umtiti, Marcelo- Busquets, Kroos, Modric- Asensio, Suarez, Messi
2
Och nie dobry Ty.
0
Łysy David Silva :d a myslalem, ze juz wszystko w życiu widziałem :)
0
Z jedej strony napewno masz racje, ale mimo wszystko wydaje mi sie, ze Leo za bardzo kocha ten klub, zeby zostawic go na lodzie w takiej sytuacji.
3
Messi nigdy by tego nam kibicom i klubowi nie zrobil, tym bardziej ze stracilismy Neymara tego lata. Mysle, ze mozna spac spokojnie.