Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiecie co wam powiem. Jedno z najgorszych uczuć dla chłopaka w szkole jest to, kiedy normalnie gadam sobie na przerwie z przyjaciółką z klasy i nagle podchodzi jakaś inna dziewczyna z mojej klasy i bez powodu ją przytula przez jakies 10 sekund. Ja wtedy nie wiem co dokładnie zrobić to odwracam wzrok, bo do mnie się nie przytuli. Głupie to jest i wkurzające, bo w trakcie rozmowy nagle jakaś inna dziewczyna się wtrąca i uważa, że teraz jest czas na tulenie się z osobą która rozmawiam. Straszne…
0
Koniec. Można się rozejść
0
Zagrajcie w lolka, pomaga, zwłaszcza przy beznadziejnych meczach Barcelony, odstresowuje ;)
0
Niech przegrają, może dostaną jakiś soczysty opierdziel od xaviego. Jak można mieć tak wysrane na wynik i kibiców i nawet się nie starać aby coś zmienić
1
@neeed zazdroszczę mu, bo przynajmniej on nie ma powodów do zmartwień…
4
Ale gówniany weekend. Nie dość, że przegrałem swój wczorajszy mecz, doznałem kontuzji, to jeszcze barca przegrywa z rayo na cn Xd
0
No i jak zwykle beka z nas na stronie realu. Czy to się kiedyś skończy… już wiem, że te mecze niewiele znaczą, ale żeby znowu dać dvpy od średniaka z dołu tabeli na własnym stadionie…
1
@clyde śledzę sobie wynik na fs bo już nie mam ochoty gapić się na tą beznadziejną grę tak naprawdę już o nic. Poza tym chciałbym się jakos wyspać na jutro, bo oczywiście jakiś palant układa mecz o 21 w niedziele
0
Wiecie, ja już nawet wyłączyłem. Ten mecz to istna żenada. Byle utrzymać to top4 i w końcu wakacje.
5
Jeszcze pare tygodni temu taka przerwa 2 tygodnie albo tydzień miedzy meczami to była tragedia, ponieważ tak bardzo chciało się oglądać te mecze. Teraz ten tydzień przerwy to będzie jak urlop…
2
Nie wiem, ta gra barcelony jest taka mierna i taka bezradna XDD
1
Ale co wy sobie myślicie. Przecież gdy rayo po akcji straci piłkę, to barcelona nie może od razu rozpocząć kontraataku. Musi poczekać, aż każdy przeciwnik się ustawi i zorganizuje, dopiero wtedy barca może rozpocząć atak, w przeciwnym wypadku byłoby to niegrzeczne ze strony barcelony
0
Jakby ktoś chciał odreagować od tych beznadziejnych meczy gdy jest przerwa, to polecam pograc w grę przeglądarkową, nazywa się "friday night funkin". Fajna gra rytmiczna i bardzo wciąga :D
0
Mam przeczucie, ze jesteśmy troszeczkę oszukani. Mianowicie mówili nam, że wyciągną wnioski, a tego nie widać :V
2
Gavi jesteś kochany. Cała reszta to złom, jeśli chodzi o dzisiejszą 11-tkę.
0
@Omoziu wtf kto jeszcze takich określeń używa
0
Nie wiem, tak mi się nie chce oglądać tego meczu, ale coś mnie zmusza żeby oglądać.
1
@MesQueUnClub96 przyjacielu. Kolejny raz gramy totalną srake i jakiś średniak nas jedzie na naszym stadionie. Jak tu nie dostać frustracji ?
2
To niesamowite jak jakiś No name z jakiegoś vallecano potrafi objechać obrońców, dokładnie przyjąć i trafić precyzyjnie do bramki bez większego trudu, a u nas żaden tak nie potrafi..
0
Jak zwykle na wiosnę znajdujemy się w dupie i nawet meczy się nie chce oglądać. Masakra z tą Barceloną
0
Znowu flaki z olejem. Już nawet te mecze nic nie znaczą. Mi tylko zależy, aby zobaczyc naszego ansu fatiego jak gra. Nawet już wynik mnie nie obchodzi bo gramy o nic Xd
0
Dziś jeszcze nie ma szans na to, aby Ansu zagościł na ławce rezerwowych?
1
Czara ognia dopiero za dwa tygodnie :(
0
Ale mnie boli ta kostka. Nie wiem czy nie isc do lekarza jakiegoś..
0
Miałem dzis orlik. Grałem dwa mecze. Było tragicznie. W sensie fajnie mi się grało i uważam że miałem dobry występ. Jednak w czasie rozgrzewki na pełnym gazie źle stanąłem i moja lewa kostka się strasznie wykręciła i do tej pory strasznie boli. Do tego w drugim meczu zmarnowałem setkę. Jestem strasznie wkurzony, bo wszystko do tej pory szło mi dobrze
0
Mam do was pytanie, może się znacie. Hermiona powiedziała przy jeziorze „ wy umieracie”, naprawdę dementorzy potrafią zabić ? Czy gdyby nie było tego patronusa to mógłby wraz z Syriuszem umrzeć ?
3
Gdyby na camp nou w meczu przeciwko eintrachtowi nasi kibicowali nam jak w hogwarcie na meczu quidditcha to byśmy wygrali
0
Dobra zjeżdżajcie z tą uwagą. Dawać Pottera :D
1
@GeneralXavi spokojnie. Już jestem przygotowany od rana ;)
2
Ciekawe, co dziś przydarzy się haremu z hogwarcie ;)