0

@Albatros Dla mnie za duzo tego było ostatnio. Griezmann, Coutinho, Dembele, wszyscy niewypały, a pensje ogromne i te ceny transferów.

3

@tomek8756 Mila TOP

0

@Albatros No, super że się pogodziles z tym .

0

Osobiście jestem na NIE w kwestii Haalanda.

0

@skubi99 Wrzesień ma Nam przyniesć trzecią walkę cynamona z GGG. Całym sercem będę za Kazachem, chociaż stawiam 60 do 40 na Canelo..
Teraz z Bivolem Canelo może mieć problemy, ten świetnie pracuje na nogach i ma czym uderzyć.

0

@Pawlak1992 Gołota był dużo większy od Ruiza, nie wiem czy Dariusz byłby w stanie wygrać taki pojedynek z Andrzejem.

0

@Pawlak1992 Myslisz że przejscie RJJ do cięzkiej to był błąd ?

0

@MESSIah16 no ale jak już fantazjujemy to... :)

1

@Pawlak1992 Hmm
Może Canelo Alvarez vs Floyd MJ ale obaj w prime
Michalczewski vs Roy Jones Jr.
Usyk vs Ali
Tak z pierwszego

0

@piterheh86 może i tak

2

@speed1 Nic z tych rzeczy.
Jak to starsi mawiają:
"Samo przyszlo, samo pójdzie"
:)

1

Dobra, sytuacja opanowana, już rozmawiają o ocieplaniu domu.
Konflikt zażegnany

27

Polityka wymiata

Mój ojciec zadzwonił do brata, co tam itp.
- No czesć Krzysiek co tam w Gliwicach ?
Wszystko spoko
Poszłem do łazienki umyć jape, wracam, a tu
- Ty wpgule wiesz co to ta Unia ??
- A co Morawiecki zrobił ????
I się kłócą hahhah
Niesamowite :D

5

Coś innego niż wojna, futerał na wędkę :)

https://jbzd.com.pl/obr/2293545/cos-innego-niz-wojna

12

@pawello10 Ukraina nie stanowiła żadnego zagrożenia dla Rosji, jedynie dla Putina samego, to co gadał, to wiadoma propaganda

1

Na Siepomaga zebrano już ponad 5mln na pomoc ukraińcom.
Pomagamy !

1

Komentarz usunięty

0

@kaamil1910 Ale by fajerwerki były

41

@TheNekro94 Mieć Francuzów po swojej stronie w czasie wojny, to jak mieć pomoc Stephena Hawkinga w bójce w barze.

Oczywiscie żart, ale musiałem

0

@Nolife1899 A co to, ta Mikronezja ?

0

@FC1899Barca Mega szacuneczek.
Bracia K. i czarodziej ringu Usyk

1

@koziar Całym seruchem za Michałem, jest szansa.
Transmisja tylko w DAZN

2

Komentarz usunięty

0

@Cygan BRC Przeciez nigdzie nie napisalem ze tak chciałbym życ

0

Komentarz usunięty

0

Jaki typujecie scenariusz ??
Według mnie im zalezy tylko na Ukrainie, sytuacja będzie napięta, ale nic więcej się nie stanie. Wojska NATO będą na naszej wschodniej granicy ale ruskie ścierwo nie pójdzie dalej. UE będą nakladać niesamowite sankcje na nich, tak z 24.50zł na miesiac jak to lubią, i wypowiadać się że putin ble. On będzie miał co chciał, i tyle zrobi mu świat.

0

@arcziFCB Być może tak.

2

@D10SLEO Sport ma wielką wymowę, dlatego każde coś związanego w tym aspekcie z Rosją, powinno być anulowane i już

9

Rosja to najgorsze dziadostwo Europy.

0

@Bobo25 Panie, odpierdziel się Pan wkońcu, dobre ??
W tym kraju, nie ma pracy, dla ludzi z moim wykształceniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?