1

Liga mistrzów dużo kosztowała to chcą kasy od drużyn z la liga.... O czym mowa....

0

Po 3 pkt. Barco!!!!

1

Chyba pościelam łóżka u dzieci w pokojach bo nie wytrzymam tego....

0

Będzie strasznie smutno jak biali wsadza coś ale trzeba wierzyć że za te słowa Danilo przymrozki nadejdą do Madrytu

1

W 94 min. ...

4

Benzyna i kadra,raczej kadr

1

Nie dodałes buźki na końcu B-)

0

Po tym co pieprznal Danilo może się trochę sędziowie też zdenerwowali na real

0

....parę lat i tytułów temu Busi z Interem....

0

ZP gdzieś z tyłu glowy

2

Nie bardzo wierzę w cud, real wygra to, za to wierzę w cudna grę Barcy dziś na Balaidos

0

Zidane dostawał podpowiedzi od Carlo póki ten był bez pracy a teraz malpuje po Simeone grę z pomocą autobusu.ja tak to widzę :)

0

Kiedyś musi być ten pierwszy raz.tak sobie marzę

0

Chciałbym żeby CR dostał dziś czerwo :-D

0

Mogłoby się eibar zamurowac i kontrowac.punkty urwaliby realowi, ni ma bata

0

Autobus ustawiony zaraz po golu?nie oglądam a jestem ciekaw czy znów to samo gra Atletico?

0

Dzięki panowie!:)

0

Znów Alves wyciągnął?

1

On rznie cwaniaka bo skoro jest kimśtam ważnym w eleven to myśli że mu wszystko wolno mówić. Takie zachowanie charakteryzuje buraka bez wychowania.

1

Wróciłem z kościoła, wchodzę na meczyki widzę że on znów to zrobił:-D. Diego Alves ma zmysł jakiś. Jak gra Atletico? Może ktoś coś opowiedzieć o meczu?

29

Jakoś nie zdziwił mnie brak Vidala.on albo mało ambitnie trenuje albo powiedział coś czego nie powinien.mam nadzieję że Lucho da kiedyś odpocząć Sergiemu.

0

No coś ty, nie widziałem :-D

0

Jak wypuszcza popka B-)

0

Bo Popek siedzi w więzieniu..... Hahahahahahhaha cyrk

9

Jutro Valencia -Atletico. Jak znów Atletico wygra dzięki 0:1 i dzięki autobusowi to całkowicie stracę do nich jakikolwiek szacunek.jeden sezon i z ekipy która dało się lubiec stali się drużyna która prezentuje antyfutbol. To moje zdanie którego nie Zmienię.zycze zwycięstwa nietoperzom z całego serca

1

Dużo prawdy jest w tym co mówisz,ale każdy może narzekać na coś jak się zepsuje.ja jeżdżę c5 iii z 2010 r. Jeśli zmienię to na młodszy model, też w kombi, może jedynie zmienię na 3 litrowy diesel bo mam 2.0 163 KM i pali niecałe 7 litrów ropy więc nie strach kupić większy i tylko automat skrzynia,hydro zawieszenie, frunie się, nie jedzie:).polecam bez zajakniecia choć wiem że ewentualną naprawa czegoś będzie kosztowała.kolega od c4 powinien kupić autko pod warunkiem że i tak je sprawdzi w jakimś serwisie.

0

Jaki silnik, skrzynia i zawieszenie?

5

Życzę miłego dnia wszystkim.

23

Jak dla mnie dużo lepszy od brata i wydaje się być bardziej naturalny na boisku, przez co bardziej elastyczny i zwinny czego ja osobiście u jego Brata nie widzę.mam nadzieję że jeszcze bardziej rozwinie skrzydła i będzie kolejnym po Roberto piłkarzem na lata dla Barcy. Powodzenia Rafa

0

Bo różowych nie było;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?