Kessie
Alma de La Rambla 2025
Dołączył/a: lipiec 2022
143 obserwujących
14710 obserwowanych
Alma de La Rambla 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bolton witaj Boltonku
https://zapodaj.net/images/4899f3c5d5883.jpg
20
Tylko my z @Bocheno1 jeszcze pijemy, @Luciano99 z @Comentateiro już odpadli, detale
3
A ja sobie jestem obecnie z nieznajomą w Paryżu i okej
https://streamable.com/bhc2qt
2
@Sulimo tylko musztarda sarepska
1
@Vegeta88 wiem jaki masz rower od dawna mam ochotę na niego
4
@Vegeta88 smaka zrobiłeś
7
Dzisiaj wszystkie albumy Sentina są słuchane i okej
4
@Popitek12 a ja piję i czytam, różnice
@blakkudium @Lanosss @mekston
1
@Kozinho. https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
2
Potężne osłabienie Arsenalu na drugą połowę sezonu, dramat
@Czajka90 @Eklerek @Cyzix @blakkudium @Frimpong @RoberDzik
4
@tomek8756 weź to usuń zanim dam ci bana za tak durne pytanie
2
@Luciano99 albo jak jedziesz na pożyczonym rowerze, dramat
6
@Bocheno1 ale moim sąsiadem jest @Frimpong a dalszym @macio_944 także sorry ale będę strzelał
1
@July_6_BcN tobie to tylko gorące dyskusje w głowie, dramat z tobą
3
@Bolton wad nie wykryto
@blakkudium
4
@AssisMoreira hindusi
5
@Lionel_Messi10 zapomniałeś o karlicach
4
@Vegeta88 to pożycz stóweczke na pewniaczki @Luciano99
3
@Eklerek jeszcze Kuflowe Mocne piją i do żabki chodzą, duma
3
@lithotripter nie strzelasz z ucha? No i już cię z @Popitek12 nie lubimy
@blakkudium
8
Bez @wpwelement ta strona by nie istniała może już to pisałem ale to nie ważne bo dla takiego moderatora i mojego mentora warto się powtarzać
5
@Lionel_Messi10 w Rosario północ jest później niż u nas, różnice
3
@Vegeta88 piękny prezent od @wpwelement dostałeś, duma
2
@July_6_BcN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mekston @blakkudium
6
@July_6_BcN ta a ty jesteś July a nie 42 letni Juliusz
4
@Luciano99 i tak będzie ci dalej usuwał komentarze bo mu podpadłeś
3
@Jakchcesz masz moja zgodę ale poczekaj jeszcze na zgode ekscelencji @wpwelementa
2
@lucas/catalan jestem za
5
@michaleu słuchać liverpooluka to jak słuchać madrycioka, dla mnie to żadni eksperci, tyle
9
Teraz tak