0

Otóż to, otóż to ! ...


0

Wg mnie jutro pewne miejsce w podstawowym składzie mają: Ter Stegen, Pique, Umtiti, Alba, Roberto, Busi, De Jong, Arthur, Griezmann, Messi. Pytanie, którego zawodnika jeszcze Setien dołączy do tej układanki ?
https://x.com/neurophate_/status/1220759747886026754

3

10

Caroline, duńska tenisistka z polskimi korzeniami zakończyła karierę w wieku 29 lat. Największe osiągnięcia zanotowała w 2010 i 2011 roku, kiedy wygrała łącznie 12 tytułów piastując miejsce 1 w rankingu WTA.
https://x.com/CaroWozniacki/status/1220684865856819201

5

Takie słowa od dwóch prawdopodobnie obecnie najlepszych trenerów :D Po sezonie pewnie transfer, oby nie do NFL :D

4

Każdy się cieszy, nie pamiętacie jak ogóryy wyeliminowały potężny REAL MADRID ?!

3

Najlepszą opcją byłaby dla mnie drużyna z La Ligi na Camp Nou. Dość mam oglądania rzeźników na kartofliskach.

4

Cristiano jest zupełnie inny niż Messi. Kiedy Leo zaczynał, nie ćwiczył na siłowni. Cristiano był tam rano, po południu i wieczorem, Leo był zawsze z piłką. Cristiano musiał pracować i przygotowywać się do bycia najlepszym, co było naturalne u Leo. [Carlos Tevez]


4

Luis Suarez notuje wg mnie jeden z jego najlepszych sezonów do momentu nieszczęsnej kontuzji. Od początku sezonu prawie w każdym meczu ma noty 7.1+ Taka ciekawostka, wspólne statystyki Leo i Luisa w meczu z BvB na Camp Nou (roznieśli system): 2 gole i 3 asysty, 11 udanych dryblingów, 1 strzał w poprzeczkę/słupek, 7 kluczowych podań, 6/6 celnych długich piłek, 4 stworzone okazje, 16 wygranych pojedynków. WOW ! Chyba nie muszę wspominać jak ważny był to dla nas mecz.


39

Irytuje mnie to, że wciąż mówi się o przechodzeniu obok meczu przez Leo w takich starciach jak z Romą czy Liverpoolem, dlatego coś tutaj pokażę wszystkim tak myślącym:

* Leo vs Juve (w pierwszym meczu przegranym 0:3): 5 udanych dryblingów, 3 kluczowe podania i 2 stworzone okazje, 12 wygranych pojedynków i 5 razy faulowany, najlepsze noty wśród zawodników Barcy.

* Leo vs Roma w rewanżu: 2 celne strzały i 3 udane dryblingi, 2 kluczowe podania i 1 stworzona okazja, 7 wygranych pojedynków i 2 odbiory, najlepsze noty wśród zawodników Barcy.

* Leo vs Liverpool w rewanżu: 2 celne strzały i 4 udane dryblingi, 3 kluczowe podania i 2 stworzone okazje, 5 celnych długich piłek, 5 wygranych pojedynków, najlepsze noty wśród zawodników Barcy.

Posmarujcie maścią pewną część ciała i pomyślcie, logiczne że w tak ważnych starciach Leo będzie miał cały czas obstawę i ciężko mu będzie strzelić, więc woli kreować akcję i mieć więcej z gry. Za niewykorzystane okazje jego kolegów nie odpowiada.

23

Skoro tak wygląda scouting w Celticu to dlaczego wybrali Klimalę ? :]
https://mobile.twitter.com/waldek_pan/status/1220658172525981696

43

Guti: „Znam tylko jednego gracza, który ma tak bestialski sukces w każdej grze. I to jest Messi. Za każdym razem, gdy wychodzi na boisko, coś się dzieje. Inni mają wiele wzlotów i upadków. ”


7

15-letna Gauff zaskakuje już od zeszłego sezonu, dzisiaj pokonała Osakę. Chyba rośnie kolejna bestia na miarę Sereny Williams.
https://mobile.twitter.com/TroIISports/status/1220655704396058625

22

Kocur ! Nie wspominając o tym ile ma asyst. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się że odkąd Luis jest w Barcy ma częściej bezpośredni udział w bramce niż CR.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1220654236444385281

12

5

Wszystkiego Najlepszego Luisito, wracaj do zdrowia !
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona_es/status/1220617326371930112

4

Szkoda, że wybrał ciemną stronę mocy.
https://mobile.twitter.com/FootbaII_HQ/status/1220339441585262593

12

A dziś w meczu z Wolves Prent Alexander miał 28 strat.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1220514050221727745

7

@ViscaBarca123 cudowny zbieg okoliczności :D Santiago - Ramos.

9

Dobrze, że Bartomeu nie spełnia próśb z La Ramblii. Mielibyśmy już dwie kadry 20-osobowe. Jedna na La Ligę, druga na puchar i LM.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1220488343726764033
Dwa najbardziej medialne transfery do Barcy przed tym sezonem.

3

To idealny profil dla obecnego zapotrzebowania w Atleti. Felix podobnie jak Antoine w Atletico woli mieć jakąś typową '9 przed sobą.
https://mobile.twitter.com/marcin_gazda/status/1220483334876356610

5

Kilka statystyk z dzisiaj:

* Alena: 120 min., asysta, 43 podania (86%), 1 kluczowe podanie, 1/1 celna długa piłka, 2 celne strzały, wykorzystany karny, 3/3 udane dryblingi. Po za tymi pozytywnymi danymi przegrał większość pojedynków, sporo strat i 2 niewykorzystane okazję. Mogło być lepiej.

* Dzik Traore: asysta, 6/6 udanych dryblingów, 2 kluczowe podania, 10/13 wygranych pojedynków.
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1220476319382822918

15

Irytują mnie tacy cwaniacy z trybun. Jedno jego słowo i każdy z nich byłby singlem.
https://mobile.twitter.com/nocontextfooty/status/1220469142798684160
* jedno słowo w stronę ich partnerek, widać niektórzy nie nadążyli za moim przesłaniem :D

2

Adama Traore i Jimenez dają nadzieję :D
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1220455201154523149

3

Powiedzcie, że ktoś to oglądał i oni łyknęli coś na wzmocnienie przed programem. Nie wierzę, że Boniek odjechał tak daleko....
https://mobile.twitter.com/MichalMoch87/status/1220425876871024642

10

"Nasz najlepszy moment dopiero nadejdzie."
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona_es/status/1220443939356008465
Kupił mnie xD

25

"Setien już ma więcej siwych włosów niż w zeszłym tygodniu."
https://mobile.twitter.com/moillorens/status/1220375045517860867

0

@Chwytliwy chyba Ibiza jeszcze we mnie siedzi :D

2

Oby to był fake, bo inaczej wstyd i hańba ...
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1220415762302689281

50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?