Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pewex Z tych, co wymieniłeś widziałem Hereditary i Niewidzialny człowiek. Oba znakomite. Na Hereditary był spory hype więc fakt, że bym dobrym horrorem nie był specjalnie zaskakujący. Co innego niewidzialny człowiek. Jedno z największych zaskoczeń dekady jeśli chodzi o horrory. Myślałem, że to będzie słaby, odgrzewany kotlet i bardzo mile się zaskoczyłem. Laleczka też pozytywnie zaskoczyła. Chucky zawsze znajdzie się w gronie jednego z moich faworytów :)
0
Właśnie zabieram się do obejrzenia The Menu (2022 r.). Ktoś oglądał? Jakie opinie? Oczywiście bezspoilerowo.
Przy okazji... ktoś niżej pisał, że horrory przeżywają swój złoty okres. Jakieś ciekawe tytuły z ostatnich lat?
2
@thorin https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dkSUsgukDEv5DBZIAhkq8MV7LETbQWjl.jpg
Polecam ten ubiór, ponadczasowy :]
1
@Emhyr A powinni mieć 5/6 więcej, gdyby byli chociaż przeciętnie skuteczni. Świetną robotę wykonuje Ernesto.
1
@ranger3120 dowiedziałeś się już jak rozpoznać, że dana kobieta ma owulację? Jeśli tak... podziel się tą wiedzą z La Ramblą.
0
Spojrzałem, które drużyny z top #5 lig dopuściły do najmniejszego zagrożenia pod swoją bramką (xG) i zdecydowanym faworytem jest... AS ROMA (0.69 na 90 min.). W topce o dziwo znajduje się jeden nieoczysty gość... Kucający Atleci z Bilbao (0.9 na 90 min.)!
Dwa pragmatyczne Intercity :D
0
@doc Jeszcze Vini popadnie w depresję :/
1
Wiele osób tak narzeka na zimę pytając z niedowierzaniem jak można lubić taką pogodę? Oh well... wystarczy być introwertykiem :D
3
Pamiętacie tego młodziutkiego Karamoko Dembele debiutującego w barwach Celticu (miał ~15 lat / napastnik), który fizycznie wyglądał jak dziecko przy innych zawodnikach?
Ma już 19 lat, w okresie letnim został wytransferowany do Brest, gdzie na poziomie Ligue 1 zanotował na ten moment 123 minuty w 11 występach, 0 goli czy asyst. Hype wtedy miał obiecujący :P
2
Kino akcji prosto z Ugandy. Dalej bawi xD
0
Koniec AO.
Z racji, że to pierwszy Wielki Szlem w tym sezonie i zawodnicy nie rozegrali jeszcze zbyt wielu spotkań typowałem dopiero przed ćwierćfinałami.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12699336#comment-12699336
- Djokovic wygra (@1.60) +++
- Sabalenka zagra w finale (@1.74) +++
Dwa typy, oba dosyć łatwo. Wy coś ciekawego trafiliście?
5
Masz mój miecz... i mój łuk... i mój topór... i... :D
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/5LrlE3WLoObZADtP6b68T41hPb3f5kHd.jpeg
1
Skoro Messi ostatnio wypowiadał się po angielsku to teraz już na pewno można go uznać za GOAT'a, co nie? :D
4
Jakby się tak wszyscy wykartkowali w jednym meczu to by nam nagle wyparowało pół once de gala :P
2
Jedne z obecnie najgroźniejszych żartów, zwłaszcza w mediach. Lmao :D
0
Betis (W), Sevilla (D), Villarreal (W), Manchester Utd. (D), Cadiz (D)
Bez Dembele i przy zmęczonej linii pomocy może być ciężko :/
8
Teoretycznie 4x ŚO w obronie.
Balde, Pedri, Christensen odpoczynek.
Mam nadzieję, że po powrocie Lewego i Ferrana znajdzie się przerwa także dla Dembele.
To derby, chodź bardziej w stylu gol za gol, niż faul za faul (tak było do tej pory). Po 3 pkt, vamos!
0
@Encore Kontrarianin się jeden znalazł.
0
Na kogo stawiacie w LM - powiedzmy głównych dwóch faworytów?
MCI zdecydowanie za niskie kursy. Ja liczę na Bayern i Liverpool: ~@1.75 / ~@1.82 na ich awanse do następnej rundy (grają przeciwko PSG i Realowi) oraz ~@8.00 / ~@10.00 na ich wygraną w LM.
4
@ranger3120 Jak nie piramidy... ewidentnie nie mają nic do roboty.
5
W Etiopii odkryto pozostałości warsztatu, w którym wykonywano obsydianowe topory. Narzędzia te nie zostały wykonane przez nasz gatunek. Topory liczą 1,2 mln lat, a to sprzeczne z obowiązującym stanem wiedzy.
8
Z całym szacunkiem - wiem, że potrzebujemy wzmocnienia na PO; wiem, że poszukujemy głównie "darmowych agentów" (bo na innych nas nie stać), najlepiej już na odpowiednim poziomie, doświadczonych, ale... ALE zaraz w kadrze będziemy mieć albo dzieciaków, albo gości zdrowo po 30 r. życia i nielicznych w najlepszym piłkarskim wieku. To nie jest odpowiednia przebudowa zespołu. To wydrapywanie wyników sportowych pazurami na oślep.
0
@MeMyselfAndI Od momentu, kiedy Real ostatni raz wygrał z Barceloną 3+ bramkami różnicy Barca wygrała 7-krotnie w ten sposób. W najnowszej historii to Real częściej wygrywał, ale jakbyś wiedział że będzie pogrom któregoś z rywali to jestem prawie pewien, że Twoje pieniążki poszłyby z bólem serca w drugą stronę.
8
@MeMyselfAndI Z drugiej strony kiedy Barcelona nie jest w dołku wywołanym przez nieudolne, wieloletnie zarządzanie to Real dostaje 3/4/5 bramek. Za to Real w El Clasico ostatni raz różnicą przyn. 3 bramek wygrał z 15 lat temu :P
1
@Yiamuiaijahaima Przeciwko Tunezji też tak grał i raczej nie zaliczył dobrego występu. Jeden mecz to za mało.
0
@ROBSSSON Dembele też nie faulowal intencjonalnie przeciwko Getafe :) Przegrał minimalnie walkę o piłkę i nie zdążył cofnąć nogi. Tu jakoś masz inne zdanie.
3
@AmigoBlancos Odpadli po ocaleniu Ceballosa :) Chwilę później Real wyrównał.
1
Po trupach do celu. Tyle.
0
@ROBSSSON co miało być sprawdzane na Varze? Faul w środku pola? Co do meczu z RSSS - ogladałeś to spotkanie? Mieli więcej fauli i obili nosy piłkarzy Barcy chyba z 5x, a dostali jedną żółtą. A Twoje usprawiedliwienie Ceballosa jest wręcz zabawne. Udanego wieczoru :)
0
@ROBSSSON @poskus Vini w reg. czasie miał setkę po wcześniejszym faulu w środku pola na jednym z zawodników Atleti + Real powinien grać w 10 po faulu Ceballosa przed polem karnym. Chwilę później Real wyrównał. Nie wyśmiewajcie, nie zmieniajcie tematu. Jeśli się z tym nie zgadzacie, powiedzcie gdzie nie mam racji :)