Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Prawdopodobnie najlepsze wytłumaczenie, dlaczego kobiety w sporcie zarabiają mniej niż mężczyźni.
0
Odpaliłem na samą końcówkę jakiś meczyk z australijskiej ligi kobiet (nożna). Logo ligi i numery na koszulkach w kolorach tęczy. Ciekawe, ile zawodniczek to kobiety z głazami.
0
@JordiAlbion ~@1.66 na zwycięstwo (razem z dogrywką)
0
Polecam dziś zagrać NY Knicks, którzy podejmą na Madison Square Garden NO Pelicans.
0
Przygotowaliście już coś na weekend? Moja propozycja na piątek/sobotę z soccera :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEzMDU1MzM1MzIwMDp7WSCEhHjRIBHxqHA%3D&source=SB
2
Cóż, przegraliśmy jedną bramką w dwumeczu z United, w którym nie odstawaliśmy poziomem, a brakowało nam 3 kluczowych piłkarzy z pola.
Mamy pecha do tych kontuzji w wielu najważniejszych meczach sezonu. Najpierw posypała się nam obrona w LM, a teraz pomoc + Dembele.
Został nam Puchar Króla i La Liga. Mam nadzieję, że chociaż na hiszpańskich boiskach zdobędziemy, co się da.
3
Jak narazie United miało tylko jedną groźniejszą sytuację, za to nasi albo chcą wejść z piłką do bramki albo grają samolubnie.
Szkoda, bo mogliśmy spokojnie 2 bramki mieć już na koncie.
0
Są ludzie, którzy twierdzą że świecenie prawie nagim ciałem na IG i ckliwe cytaty pewnie skopiowane na szybko z neta to "odważne" przedstawianie swej osoby (xD).
Piękna reakcja pielucho-majtków :D
https://www.instagram.com/p/Clqo-k0Ojeu/
2
BvB chyba najlepiej wyszło na przerwie mundialowej w europejskiej czołówce. Słabo to wyglądało w pierwszej części sezonu.
We wszystkich oficjalnych rozgrywkach: 8W - 0R - 0P przy bilansie bramkowym 22:7
(2.75 : 0.88 na mecz).
"The entertainers"
28
@MesQueUnClub96 Jak można nie kibicować własnemu zawodnikowi?
0
@draxidox Trzem jeszcze by dała radę, może piątce też. Na 6 już by jej zabrakło... pary :D
3
Aktualizacja:
Iga straciła 8 gemów w ostatnich 5 meczach - 0.5 na set, 1.6 na mecz, a grała przeciwko miejscom #40, #11, #3, #37, #13.
Zgroza, nieosiągalny poziom dla żadnej innej obecnie w WTA xD
To tak jakby City wygrywało w EPL co mecz z Arsenalem, Totkami, Chelsea po 4/5 do 0.
1
Świątek w ostatnich 4 meczach straciła 7 gemów!
Średnio po 0,875 gema na set i 1,75 gema na mecz.
Takie cyferki na bardzo dobrze obsadzonych turniejach w Doha i Dubaju... istne szaleństwo.
5
@Walker Zanim to zobaczyłem, wiedziałem co to będzie xD
0
@Gronek Matematyka nie bierze jeńców. Jeśli w obecnym sezonie wygrają to chyba ogolę się na łyso. Przynajmniej będę miał powód do śmiechu :D
0
@Gronek To, co zrobił Real w zeszłym sezonie LM to nieprawdopodobne szczęście połączone z jakością. Jak często się coś takiego zdarza?
0
@Rust_Cohle Oby jak najwyżej. Mam ich awans na długoterminowych zakładach :D
0
Po tak długiej przerwie w LM zrealizuję trochę bezpieczniejsze typy: powyżej 2.0 gola (2 gole = zwrot) w meczu Napoli + Liverpool nie przegra (AKO ~@2.10).
Jak wy dziś przewidujecie? :P
1
Pierwsza liga duńska właśnie wróciła do gry w 18 kolejce po lekko ponad 3 miesiącach i zimowym okienku transferowym.
Jaki to ma sens? To tak jakby zaczynali nowy sezon.
3
Nasz polski JASZCZOMP nieźle się ustawił :]
"Jerome Powell zarabia 190 000 dolarów rocznie, czyli ponad 854 tys. złotych, a jednocześnie - jako szef Fedu - jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.
Dla porównania: prezes NBP Adam Glapiński zarobił w 2021 roku ponad 1 mln 115 tys. (Jego wynagrodzenie za 2022 poznamy na początku kwietnia)."
4
Wiecie, że istnieje turniej reprezentacyjnej piłki nożnej kobiet, gdzie grają drużyny USA, Japonii, Brazylii i Kanady?
Ten turniej nazwany jest Pucharem #SheBelieves!
xD
9
@Pawel13sz Kiedy jakaś kobieta zobaczy Vegetę na horyzoncie o.O
16
O wszyscy w niebie święci xD
https://mobile.twitter.com/CANALPLUS_SPORT/status/1626983482881634306
16
Ansu odkąd wrócił po kontuzji na mecz z Espanyolem zanotował w LaLidze:
- 399 min.
- 0,91 xG/A (0,25 na 90 min.)
- 0 goli czy asyst
Tragiczne cyferki już nie wspominając o jego motoryce. Bardzo mu kibicuję odkąd go zobaczyłem debiutującego przeciwko Betisowi w wieku 16 lat, ale jeśli nie odzyska swojego dawnego stylu gry zarząd będzie chciał się go pozbyć jak najszybciej, zwłaszcza z jego obecną pensją.
2
Powiedz, że ktoś jest gruby bez mówienia, że ktoś jest gruby:
- Waga jest prawidłowa tylko wzrost o 2 metry za mały.
1
Kolejna z najlepszych aktualnych serii bez porażki w topowych, europejskich ligach po FC Porto, czyli FC Barcelona:
- niepokonani od 26.10.2022 r.
- 18 meczy bez porażki (2 remisy)
- bilans bramkowy 34:11 (1.89 : 0.61)
- aż 6 z tych 18 meczy (1/3) zostało zakończonych wynikiem 1:0 dla Blaugrany.
- Barca w tym okresie zachowała 10 czystych kont (55.6%)
5
Niezłą serię notuje Porto:
- ostatnia porażka 21.10.2022 r. (z Benficą w lidze 0:1)
- seria 22 meczy bez porażki we wszystkich rozgrywkach (19W - 3R - 0P)
- bilans bramkowy podczas tej serii 55:8 (2.50 : 0.36 na mecz)
0
Depay gol i asysta w ciągu pierwszych 71 minut w lidze dla Atleti.
Stare, znałem.
0
Abel Ruiz 3 tygodnie temu skończył 23 lata. W obecnym sezonie w oficjalnych spotkaniach na portugalskich boiskach zanotował 7G + 6A (0.75 udziału w bramce na 90 min.).
7
Pamiętajcie, Realowi się należy szacunek. Przed nimi nikt nóg nie rozkłada. Przez cały sezon muszą wyszarpywać punkt po punkcie, a drużyny przed meczami z nami wychodzą już z wazelinką na murawę :D