0

Lewy słabo wszedł w drugą połowę. Ale on może strzelić nie grając fenomenalnie. A po za tym to i tak nie bardzo jest kogo za niego dać.

0

Dobra na nich. Musimy zagrać lepiej bo gorzej będzie ciężko....

1

My im dojebiemy jak tylko przyspieszymy. Flick ich naprostuje i będą chodzić jak w zegarku.

2

Jak tylko gra Araujo to w obronie panika.

0

Ludzie nie panikujcie. W drugiej połowie ich pomulimy.

0

Fakt jest taki że gdyby przepisy były logiczne to złe przyjęcie skutkujące ręką powinien być karnym. To że ktoś jest drewno techniczne to nie powinna być okoliczność łagodząca.

Tu też Chłop go łapie jak idiota.

Ludzie. Inigo wróć.....

4

@mekston 5% zniżki bezczelny a może tak 10% premii? @Luciano99 nie zgadzaj się cwaniaków trzeba tępić a nie iść im na rękę.

0

@Rastafarnianin Zawsze można napisać "W 4 lata przesunęli front o jakieś 100km, druga armia świata XD" i się śmiać tylko spójrz na to szerzej. Ruscy tam walczą nie tylko z ukrami. Gdyby nie wsparcie finansowe czy sprzętowe od NATO to podejrzewam że już dawno byłoby po temacie. Także 2 armia (nie wiem czy to prawda) która walczy z całą masą potencjału pierwszej i sojuszników. Można powiedzieć "ale NATO nie wysyła żołnierzy" tylko że ruski też nie wywalił tam wszystkich.

"Rosja cały czas próbuje narzucać Zachodowi narrację strachu" Nie ma się co i bać ale niedocenienie ich czy lekceważenie może być bardzo niebezpieczne. Tym bardziej że bodajże ten sam Polko na początku gadał że ruscy za chwilę nie będą mięli czym walczyć ( jeśli nie on to przepraszam ale była taka narracja ze strony któregoś naszego generała jak ruska ofensywa zwolniła).

0

@marcin62 U mnie też na premiere było tylko BG3 i E33 ostatnio. Następne na 99% będzie Phantom Blade Zero ale to jest niewiadoma. Mimo to od pierwszego zwiastunu ta gra ma coś takiego że czekam. Nawet Black myth Wukong mi się tak nie podobał.

0

@tomek8756 Pewnie Henryk Jasomirgott pierwszy książę Austrii.

https://ibb.co/chhZZyd5

0

@marcin62 Z jednej strony masz 100% racji. Z drugiej ja już dawno nie wiąże ceny z jakością (bo wielkie korpo tego nie robią). Najlepsze (moim zdaniem) gry ostatnich lat na premierę były tańsze niż propozycję wielkich korporacji. BG3 250 zł (ja kupiłem taniej w ea ale nie grałem) E33 bodaj 170 Elden Ring 250. To że EA Sony czy inne Microsofty Bethesdy chcą po 350 albo lepiej i tylko czekają na GTA VI żeby podnieść ceny (bo podobno to ma być kluczowe) to niech chcą ale raczej nie ma co oczekiwać jakości... Ale jak ludzie płacą to co się dziwić że podnoszą.

0

@Safrani Wybacz ale z Tobą też bo skoro masz wiedzę to mnie oświeć albo chociaż podaj jakieś przybliżone fragmenty bo stwierdzenie "jest w kilku miejscach" jest strasznie mało prezyzyjne a to Ty twierdzisz że coś takiego jest a nie ja więc to udowodnij.

0

@PatrychoO @marcin62 Myślę że gdyby gra była za 100 to by nie było wątpliwości hehe...

0

@Safrani Może być też Polak nie wierzący w nic.

Skoro się nie wypowiada to jednak ciężko stwierdzić że się nie zgadza z tym co ja napisałem "Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią."

0

@Safrani Myślałem że skoro tak twierdzisz to coś wiesz. Jak "jest w kilku miejscach" to chociaż podaj mniej więcej gdzie. Bo np w google wyskakuje na pytanie "Jezus o karze śmierci" pierwsze zdanie "Jezus w Ewangeliach nie wypowiada się wprost na temat kary śmierci". Także wydaje mi się że się możesz mijać z prawdą.

0

@Safrani Serio? Bo na przykład w Biblii jest napisane coś takiego

Księga Wyjścia 21,14
"Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią."

Wiadomo że to inny testament ale gdzie ""P. S. Kara śmierci jest zaprzeczeniem nauk Jezusa".

0

@Pedri16Future Czyżby w cały miesiąc strzelili jednego gola?

0

@draxidox Nie wiem czy ona nie jest czasem lekarką kiedyś ktoś tu coś takiego podał.

3

Ten lepszy od Pedriego niepowołany WTF?

1

@FcPortoFan1999 Są obawy że to właśnie jest ta na trofea...

@Katalończyk 99 Racja. W sumie Pogoń mogłaby zmienić obszar działalności. Niech karmią głodnych.... Może w końcu odnieśliby jakiś sukces.

34

Pogoń w końcu znalazła zastosowanie dla gabloty... No cóż każdy orze jak może.


1

Nie mówię że nie. Tylko znów my w tym meczu mięli 2 sytuację gdzie oni 2 razy wybijają z linii bramkowej. Wpada i jest inny odbiór meczu.

Z Interem rozumiem krytykę bo to półfinał i trzeba było grać na przeczekanie. Z PSG mecz nie miał praktycznie żadnego znaczenia.

1

@Metalowy14 Z jednej strony racja. Z drugiej jak ktoś oglądał mecz to wie że tam nas jak ktoś wyjaśnił to bramkarz Interu albo my sami przez nieskuteczność.

0

@RoberDzik Gratulacje. Widzę że pokonałeś 9 multikont.

2

@MYTO Tylko pytanie po co?

3

Szkoda. Ale w sumie to jest mecz bez znaczenia. I tak wyjdziemy bo tu każdy normalny wychodzi. Na pewno można z tego meczu wyciągnąć dużo.

Mieliśmy dodatkowo 2 sety gdzie oni wybijają z lini. Nie zagraliśmy źle jak na klasę przeciwnika.

PS: Komentator tylko o osłabieniach PSG gada a my to wszyscy 100% zdrowi.

0

Odkąd Leo poszedł wolne to jest komediodramat....

0

@MessiForeverTheBest Fakt. Widzi biały to nie daje kartek a nam za byle co.

0

Angielski sędzia hahaha....

0

Martin ładnie zagrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?