Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mógł grać do środka.
27
W sumie te koszulki wyglądają lepiej niż mi się wydawało z tych zdjęć co były.
0
@RanDiFCB ok dzięki.
0
Działa to gdzieś? Na yt tylko jakiś facet.
0
@Emhyr Moim zdaniem jeśli te całe dźwignie wystarczą żeby wszystkich zarejestrować to nie ma sensu ich wypychać na siłę.
Sezon jest długi będą kartki kontuzję czy cholera wie co jeszcze i wtedy będzie płacz że nie ma kto grać. Albo pod koniec że słabo kondycjnie bo rotacji nie było.
0
@Janas11224 Mi składali PC (oddział Kraków) i bardzo dobrze poszło nigdy nie miałem problemów z nimi. Ale pamiętam że w Morele jak kupilem kartę graficzną to od razu były artefakty w końcu całkiem padła i na gwarancji była 1.5 miesiąca po czym stwierdzili że dadzą nową (taką samą) bo to długo trwa a kontaktu w tym czasie trudno było się doprosić.
Myślę że wszystko zależy od farta na kogo się trafi. I jak coś ewidetnie zj... nie wolno im odpuścić niech dają nowego kompa i tyle nie płaci się takiej kasy żeby za chwilę szło na gwarancję i wracało roz....
1
@tristan87 Nie wiem co to jest za gościu ale odkąd Lewandowski do nas przyszedł już drugi albo trzeci raz się do nas dopiernicza... O uj mu chodzi?
0
@Deviler Niech on się lepiej od Barcelony odpi...... Ale wiadomo każdy teraz będzie się grzał. Czekam na prezydenta Dude albo agenta Wałęsę w konfidentce..... Masakra
0
@tbas Tylko że przez to że oni nie myślą mam może być zimno a oni i tak mają w ... to co mówią.
Ile razy była sytuacja że babka płacze za jakimiś np lisami a potem zapiernicza w futerku albo z torebką ze skórki biednego liska?
1
@Peszko07 Dlatego węgiel nie był zły. Ale niestety zieloni terroryści przez lata narzekali że jest zły brudny i w ogóle wszystko co najgorsze.
Wiadomo lepiej w ziemię marznąć w ciemnym domu niż używać węgla.
1
@kynio302 Ci co najgłośniej krzyczą "ruski agent" to są prędzej agenci.
1
Witam.
Jeśli ktoś zna się na komputerach to proszę o pomoc. Otóż ostatnio zmieniłem system na Windows 11 i nie działa mi aplikacja (GGpoker). Kiedy ją włączam wygląda tak:
https://zapodaj.net/6410a250d00f4.jpg.html
Dziwne jest to że aplikacja zdaję się "działać" bo mogę ją przesunąć mogę ją wyłączyć jak trafię w "x" i jak na nią kliknę to włączy się strona internetowa. Odtwarza się muzyka. Na windows 10 jeszcze godzinę przed zmianą działało idealnie.
Kontaktowałem się z pomocą techniczną. Wyłączyłem zaporę windows. Wyłączyłem antywirusa. Nawet Adblock. Zmieniłem serwery (bodaj proxy to się nazywa) na takie od Google (bo tak mi radzili). Zainstalowałem to na innym komputerze z win 11 i działa normalnie.
Stąd proszę o pomoc co może to powodować? Co zmienić można jeszcze w win 11? Czy może brakować jakiegoś pliku (dawniej na win 7 ściągało się jakieś biblioteki dll)? Albo co to może blokować?
Jak ktoś się zna to proszę o pomoc bo ja jestem ciemny jeśli chodzi o komputery.
0
@mindbender84 Straszne że tacy ludzie się dostają do sejmu.... Kto na takich głosuje?
1
@DonAndresFCB W co? Bo w piłkę to chyba na fifie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Polskiej ligi lepiej nie obstawiać.
0
@yoodash Zawsze używam tego na telefonie przegladarka Opera z włączonym blokowaniem reklam i mam tylko jedną reklamę na początku która denerwuje bo wyskakuje a tak to tragedii nie ma.
1
@vangoor Oj się czepiacie.... Chłopu się przypadkiem wpisało "nie" i wielkie cuda.... Mało to razy ktoś nie zauważył literówki? :)
0
@SuperPatsonFCB Dla mnie to plus. Więc same plusy dziś w aspekcie piłkarskim.
0
@Isso89 Co to jest za gra?
0
@IronSanHybrid Nie wiedziałem że on był w legii a co dopiero że był tak długo żeby um się coś należało.
1
@Zoker Lepiej by było gdyby przegrały ale za to grała biała czarna żółta ze dwóch przebranych kolesi najlepiej gejów i 2-3 lesbijki.... Masakra
0
@AmigoBlancos Po co Ty porównujesz jakieś klubiki z Hiszpanii do potężnej EKSTRAKLASY? Prawda jest taka że na ekstraklasę czeka cały świat a inne oglądają jak akurat nie ma chociażby powtórek ekstraklasowych.
Bardzo miło że koszulka za nie całe 500 gdyby była 2-3 razy droższa to nie mielibyśmy prawa narzekać.
0
@macio_944 Przynajmniej w jednym prowadzimy. Aż chciałoby się powiedzieć za byłym premierem Marcinkiewiczem "yes yes yes"
0
"Mundo Deportivo i RAC1 informują, że sprzedaż De Jonga pozwoli zarejestrować Sergiego Roberto, Kessie'ego i Christensena. Do rejestracji Dembélé i Raphinhi zabraknie jeszcze 20-25 milionów euro."
Pytanie czy druga dźwignia coś zmieni w tym aspekcie? Tam jest chyba mowa o 325 milionach jak to się "przeliczy" na pensję?
0
@Pawel13sz Moim zdaniem jeśli FdJ tak bardzo chcę zostać to powinniśmy go zostawić.
Wiem że trzeba będzie zacisnąć zęby i płacić chore kontrakty. Ale za chwilę odejdzie Sergio Busquets (mimo iż w klubie chyba komuś się wydaje że on jest na następne 10 lat).
Wiadomo że 85 milionów było by fajne ale jak zawodnik mówi twardo nie to i tak nie pójdzie a tylko będzie ferment.
0
@Isso89 5 lat 32 sekundy nic tylko pogratulować.
6
Masakra ten chłop.... Miało być o 12:00 potem 13:15 a teraz jest 14:00 i dalej nie ma że podpisał... A już zdanie "Francuz jest już gotowy. Wygląda na to, że uda mu się nie spóźnić." to jest szczyt.
Naprawdę ja bym na miejscu zarządu poczekał jak się pojawi na boisku czy gdzie to ma być podpisane i w ostatniej chwili powiedział " zawodnik wiele wykazał się brakiem profesjonalizmu a przez ostatni czas brakiem szacunku więc wycofujemy ofertę".
1
@Uukasz_93 Wydaje mi się że się myślisz. Dziś 45 minut grał dobrze. "Najbardziej jechanym" to bym stawiał Dembele jakby coś odwalił (spóźnił się na trening). Torres ma duże szanse być jechany (wystarczy że jedną sytuację zmarnuje). Ewentualnie Raphinha bo ludzie będą wypominać kwotę i to że tylko z Leeds.
Czy to są rozsądne powody? Nie (no może ten Dembele).
0
@tobiasson92 Mam proste rozwiązanie niech Joe wykreśli swoje rozporządzenia i wydobycie ruszy w USA.
0
@Cule1234 No to dawaj związek na odległość.