0

@Kuba_1 Nie wiem co to za gość szczerze mówiąc ale wczoraj jak w pewnym momencie pokazali Gündogana to też sobie pomyślałem że chłop myśli coś w stylu "matko po co mi to było".

7

@LM10GOAT Niech grają do końca sezonu tak jak wczoraj przez 15 minut. A nie na pół gwizdka.

0

No gość ma rację. Tylko że var musi być używany uczciwe. Co tam widać to to jest. A nie sędzia nie widzi ręki która jest ewidetna to pokaże tylko jedną powtórkę w której akurat kąt jest taki że mogą być wątpliwości. Wczoraj ręką w meczu Barcelony była ale przy ciele i dobrze że var to zmienił. Ale w tym sezonie było wiele sytuacji które w epoce var są nie do wybronienia.

0

@Don Lucas Raczej chodzi mi o to że się nie spodziewam żeby teraz tu przyszedł trener o uznanej jakości. Kto taki jest wolny? Bo jakoś mi się nie chcę wierzyć że sobie "kupimy" trenera który gdzieś robi.

0

@Pawlak1992 No nie wiem czy Barcelona w takim stanie jest magnesem dla trenera o takiej marce. Tym bardziej że wszyscy na świecie wiedzą że tu jest wiecznie trucie d... o DNA.

1

Wszystko wskazuje na to że ten sezon jest na straty. Nie wydaje mi się żeby był trener który tu przyjedzie na już i zrobi wynik. Dlatego dobrze że Xavi zostanie do lipca. Zarząd ma czas żeby znaleźć trenera i zorientować się jak będą wyglądały finanse. Bo tu cały sztab musi być wymieniony. Nie wydaje mi się żeby Motta czy Marquez byli rozwiazaniem naszych problemów. Tu potrzba kogoś kto jest wolny od mitycznego DNA zatrzymanego w czasie kiedy w pomocy był Xavi z Iniestą.

Przy okazji bym się dobrze zastanowił nad naszą polityką transferową. Chwała za mistrza w zeszłym roku ale 50 milionów za 34 letniego Lewego 55 za Ferrana czy 60 za Brazylijczyka ze (praktycznie) spadkowicza PL bo ktoś się uparł do niczego nas nie doprowadzi.

1

@Czashka Nie. Sam powiedział że rok przerwy. Więc nie w tym roku na 99.9%.

2

Chyba niektórzy zapominają że w momencie kiedy to mówił nie widział powtórek i to było na gorąco w emocjach.

Co nie zmienia faktu że wstydem jest to jak my gramy ten mecz przez 70-75 minut.

0

6 celnych 5 gole stracone masakra. Nie wiem czy Xavi się utrzyma. Ale nie wiem czy ktokolwiek coś zmieni.....

0

Raczej nie. Blisko było przy ciele. Nie dał bym.

1

Co w bramkę to w sieci.

0

@marcinK0000 O to że im się nie chce dopóki się d... nie pali.

0

Gdybyśmy chociaż połowę byli w stanie grac jak ostatnie 10 minut to by było dobrze.

3

K..... napastnicy za 50 baniek.

0

No nie wiem. Przecież to jest gra kontaktowa. Ja bym karnego nie gwizdał.

Masakra jaki klej....

0

@udarpawarotam Nie ważne ile ich jest jak usuwamy religię z przestrzeni publicznej to wszystkie jej aspekty. Ubranie muzułmańskie. Krzyże czy świeczki chanukowe żadna różnica.

0

Nie wygląda to dobrze.

0

@udarpawarotam Sorry ale jak porównujesz Polskę walczącą to tych co sprzedają gender bajki to coś z Tobą jest grubo nie tak.

Co do religii to mogą to zagrać pod warunkiem że każdą a nie tylko symbole religii chrześcijańskiej. Tak samo na ulicy powinien być zakaz chodzenia w tych muzułmańskich piżamach (nie wiem jak to się nazywa).

0

@udarpawarotam W szkole nie powinno być miejsca na wprowadzanie ideologii. Biologicznie są dwie płcie i rodzisz się jednym albo drugim koniec tematu. W badaniach DNA zawsze wyjdzie prawda. Nie ma znaczenia co się komu wydaje.


0

@udarpawarotam Ale potem moje dziecko pójdzie do szkoły a tam zapraszają chłopa co się przebiera za babkę i będzie opowiadał że to jest normalne (w Stanach już był taki cyrk). Właśnie dlatego mi to przeszkadza. Niech każdy żyje jak chce i robi ze sobą co chce ale nie jak się tym chwała w przestrzeni publicznej i wmawiają innym że normalni są.

0

@udarpawarotam Nie widzisz problemu? Bo ja widzę np taki że oni robią coraz młodszym ludziom sieczkę w głowach. Wmawiają im że jak się dziś czujesz to taki jesteś. W skrajnych przypadkach nawet się okaleczają na całe życie bo uwierzył w te brednie i to nie jest jednostkowy przypadek. Wystarczy poszukać.

0

@mordini123 Na stronie Ubisoftu się normalnie zalogowało.

1

Dziwne. Nie pokazali trójki sędziowskiej przy wyswietlaniu skladu Realu Madryt.

0

@mordini123 Nie wiem czy to się liczy ale normalnie wpisuje login i hasło daję enter chwilę jakby próbuje wejść i wtedy to się pokazuje. Czyli techniczne nie zalogowałem się na konto.

Poza tym chyba nie mogą usunąć konta jak są tam gry za które zapłaciłem.

0

Pytam jeszcze raz. Bo wczoraj kiedy pytałem było już późno.

Pytanie. Ktoś używa Ubisoft Connect? Mam taki problem. Zainstalowałem to wczoraj i za Chiny się nie mogę zalogować non stop jest informacja "utracono połączenie". Konto nie jest nowe ale nie było używane kilka miesięcy.

https://ibb.co/XpPZKQN

0

@Danny Gaucho Szału to ta lista nie robi. Ale co się dziwić jak tu dobry pilkarz jest raz na x lat.

0

.@Borneo Pis był przez Rudego krytykowany bo miał największą liczbę ministrów a teraz on ich przebił. Pis też jakby nie było był rządem koalicji bo był Ziobro i na początku ten co się "chciał" zabić nie pamiętam nazwiska. No i pis Kaczafiego. Dla mnie z Twojego posta się wyłania dokładnie taka sama sytuacja pis jak i po. Po prostu tusk jak jest przy żłobie to już mu wszystko pasi a ludzie mają mózgi wyprane i mają podobne podejście do sprawy. Skoro nie pis to ok.
Moim zdaniem powinno być ministerstwo finansów obrony inwestycji (ckp drogi porty lotniska takie rzeczy) i może zdrowia które by się zajmowało kontrolą leków. Ale wiadomo że to są dobre posadki i tego nie wywalą.

3

@takisobiektos Karta antysemityzmu zawsze gotowa do zagrania. Minie tysiąc lat i dalej będą antysemityzmem wyjeżdżać kiedy się tylko ktoś z nimi nie zgodzi.

0

Pytanie. Ktoś używa Ubisoft Connect? Mam taki problem. Zainstalowałem to wczoraj i za Chiny się nie mogę zalogować non stop jest informacja "utracono połączenie". Konto nie jest nowe ale nie było używane kilka miesięcy.

https://ibb.co/XpPZKQN

1

@Borneo Dla mnie jeśli premierem jest mój człowiek to wygrałem. Chodzi mi o sytuację jak ma teraz Tusk. Tylko on ma rozwalone na 4-5 formacji a ja bym miał na 50 bo my się dogadali i stworzyli koalicję. I każda ma swoje racje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?