O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5720
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Brawo chłopcy ! :)

0

Pojechali po Bojanie ale zgadzam się z tym w 100%.

0

Armandi

Mniej więcej zgadzam się z Twoją opinią oprócz opinią o Keita,moim zdaniem radzi sobie nawet spoko chociaż mogłoby byc lepiej :).

0

No i po pierwszej cześci. Zadowolona jestem z Barcy :D

miki_barca zgadzam się

0

Szkoda,że Messiego nie ma ;D Znowu pokazał by co potrafi ;)

Zobacz wszystkie

0

Moim zdaniem Krkic nie radzi sobie zbyt dobrze no ale cóż...

Brawo Barca ! Jak na razie wygrywają do dwóch , mam nadzieję,że na tym się nie skonczy :D

0

Brawo chłopcy ! :)

0

Pojechali po Bojanie ale zgadzam się z tym w 100%.

0

:Kytof:

Może i podobny do Pique ale wg. mnie Gerard lepszy,chociaż nie zachwycał mnie ostatnio swoją grą.

0

Szkoda,że Messiego nie ma ;D Znowu pokazał by co potrafi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?