1

Off: czy mogłabym prosić o to zdjęcie : http://www.sport.pl/mundial2014/51,137597,16245938.html?i=0 w większej rozdzielczości?

3

Komentarz usunięty

5

Albo jak Boateng

5

Karne Bayernu- Ramos lubi to.

0

Smutne, ale prawdziwe...

0

Ta trawa to pewnie nawiązanie do świąt

7

Wesołych świąt!!

0

A weź go i nie wracaj

0

Wydaje mi się, że to przez te nowe korki

0

Rozumiem dziękuje

0

Czy ktoś mogłyby mi wytłumaczyć dlaczego mecz z Almerią gramy w środę?? Z góry dziękuje

0

Te są jak najbardziej na tak, ale te domowe to jakaś masakra :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?