1

@maroon teraz do Barcy a tydzien temu jechanka xd

1

Zabawa w najlepsze

0

@FCBMati10 troche cichszy dzisiaj faktycznie

0

@FcPortoFan1999 ja lubie sluchac podolińskiego. Fajnie o piłce mówi i dużo wiedzy ma z trenerki

6

Endrick: lubie śpiewać hymny
Ancelotti:

1

@MessiForeverTheBest jak to wojciech jagoda

0

@Korek365 dobry sezon ma co ty chcesz

7

@PatrychoO ktoś chce się wybić xd

2

@Kgorecki2500 czas mundialu to czas osób spoza bańki piłkarskiej stąd takie niezrozumiałe wpisy

1

@Faro nas z la rambli powinni wziąć do Barcelony i do kadry. My się znamy

0

Warto było robić szopke z trenerem żeby dostac 4 od Japonii

2

@Spider_Man są pilkarze ktorzy lepiej z lawki grają xd

2

Aż dziw że z pierwszej nie uderzal

1

Jak Singo wypadnie na dluzej to WKS ma ogromną strate

0

@Toretto simeone podziekowania za spokoj

1

Flick czerwoną by już dostał

0

@ZuczekFCB1899 nie takie rzeczy w futbolu byly

0

@BHAFCB teraz to każdy mądry xD

0

Sami siebie uszkodzili xD

0

Co ten iwanski gada xD przepuszczenie miedzy nogami pilkarza wks nie przynioslo skutku. Jak przepuscil do swojego bramkarza

0

@dmcteam nie wiem czemu na Borka są narzekania. Oddaje emocje

0

Co oni kręcą ich w środku pola xd

2

@Starrk ekwador też dobry

0

@Paulinho2012 ja kiedyś ich widzialem w barcelonie

2

WKS nieprzypadkowo, tam sami górnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Niemcy mają taki bilans że oni nawet z 3 wyjdą na meczu z curaçao

1

@12Frost12 boli mnie kość

0

@Kuchar był. Do tego w polu bramkowym

4

@FcPortoFan1999 wydawalo mi sie że coś się za klatke złapał na poczatku meczu. Nie wiem czy to ma wpływ

2

@Kozinho. Salamon Kalou w 2 polowie na 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?