Katalończyk 99
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon teraz do Barcy a tydzien temu jechanka xd
1
Zabawa w najlepsze
0
@FCBMati10 troche cichszy dzisiaj faktycznie
0
@FcPortoFan1999 ja lubie sluchac podolińskiego. Fajnie o piłce mówi i dużo wiedzy ma z trenerki
6
Endrick: lubie śpiewać hymny
Ancelotti:
1
@MessiForeverTheBest jak to wojciech jagoda
0
@Korek365 dobry sezon ma co ty chcesz
7
@PatrychoO ktoś chce się wybić xd
2
@Kgorecki2500 czas mundialu to czas osób spoza bańki piłkarskiej stąd takie niezrozumiałe wpisy
1
@Faro nas z la rambli powinni wziąć do Barcelony i do kadry. My się znamy
0
Warto było robić szopke z trenerem żeby dostac 4 od Japonii
2
@Spider_Man są pilkarze ktorzy lepiej z lawki grają xd
2
Aż dziw że z pierwszej nie uderzal
1
Jak Singo wypadnie na dluzej to WKS ma ogromną strate
0
@Toretto simeone podziekowania za spokoj
1
Flick czerwoną by już dostał
0
@ZuczekFCB1899 nie takie rzeczy w futbolu byly
0
@BHAFCB teraz to każdy mądry xD
0
Sami siebie uszkodzili xD
0
Co ten iwanski gada xD przepuszczenie miedzy nogami pilkarza wks nie przynioslo skutku. Jak przepuscil do swojego bramkarza
0
@dmcteam nie wiem czemu na Borka są narzekania. Oddaje emocje
0
Co oni kręcą ich w środku pola xd
2
@Starrk ekwador też dobry
0
@Paulinho2012 ja kiedyś ich widzialem w barcelonie
2
WKS nieprzypadkowo, tam sami górnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Niemcy mają taki bilans że oni nawet z 3 wyjdą na meczu z curaçao
1
@12Frost12 boli mnie kość
0
@Kuchar był. Do tego w polu bramkowym
4
@FcPortoFan1999 wydawalo mi sie że coś się za klatke złapał na poczatku meczu. Nie wiem czy to ma wpływ
2
@Kozinho. Salamon Kalou w 2 polowie na 9