0

To ja wiem ale jak w tym meczu się prezentują

0

Mam pytanko jak gra Wisła , czy Piast ma szansę na wygraną ?

0

możesz już się cieszyć bo Ronaldo nie zagra

14

To ze pokazuje jaki ma talent to nie są prowokacje. Neymar nie bije swoich przeciwników pięścią, nie staje na ich dłonie specjalnie czy nie kopie bez piłki. No dobra czasem symulki mu się zdarzają , nerwy puszcza ale to jest cały czas młody piłkarz .

0

Dodaj do tego ze niektórzy mają liczone dwa mecze po dwa razy , raz za 3 a raz za 4 pkt.

0

Wszystko jest możliwe , mi już kupon siadł ale za 13 zł wysłałem i wygrałem 63 . Czasem lepiej wygrać mniej niż zero

0

Gladbach gra naprawdę dobra piłkę ale ten Werder to porażka oni w tym sezonie na moje oko spadną

0

jeśli miało by coś nie wejść to las palmas i może lipsk. Ja pobrałem na Arsenal , MC , że Barcelona wygra i padną w meczu +2.5 bramki i tak samo na Gladbach . kurs w sts 5.51

0

Normalnie nie obchodził by mnie wynik niebieskich ale dałem ze wygrają chociaż jedna połowę , także niech ruszą dupe. Co do Psg Cavani 4 gole może na dobre się roztrzelał.

9

To była rozpierducha po całości MNS pozamiatało no i Iniesta i jego cudna bramka. Bramkarz to nie będzie mógł spać.

1

Jeszcze dobrze nie usiadłem a Barca już bramkę wpakowała.

0

Mecz Nishikori- Wawrinka będzie ciekawszy ,liczę na Japończyka .

0

Witam wszystkich chciałem się zapytać o to czy takie seriale jak Burn Notice czy Psych zostały wyemitowane w całości w Polsce. Nigdzie nie mogę znaleźć ostatnich dwóch sezonów tych seriali z lektorem. Czy polska telewizja zrobiła wałka i niewyemitowana do końca ? Pytam tutaj ponieważ zagląda tu sporo osób i może coś wiedzieć.

0

Wiesz co mnie boli to nie to że stracili punkty ale w jakim stylu.

0

Daj spokój po prostu parodia,nigdy więcej na Polskę nie postawie.

2

Jak prowadzili 2-0 to sobie myślałem ze na luzie wygrają a tu klops i kupon do kosza.

0

Ja miałem 2000 zł za 30 , zostały te materace i Barca

0

Gwiazda weszła na murawę i Juve robi akcję dająca bramkę

1

Wyborcze jaja , Tata kontra Tata, Cienki Bolek . Wszystkie z Ferrellem

0

Higuain kosztował ponad 90 mln a siedzi na ławce , ma jakąś kontuzje ?

0

Ten Gerson jakoś sobie radzi ? Z tego co pamiętam to był reklamowany jako super talent i Barcelona go podobno chciała

1

Jak dla mnie to mamy i tak za dużo zawodników. Barcelona Według mnie powinna zrezygnować z trzeciego bramkarza bo po co on jest skoro i tak nie gra, sprzedać z opcja wykupu Rafe, Sampera i Munira. Zawodnicy bez możliwości gry nie prezentują się najlepiej a po co ich hamować. Wszyscy trzej mają papiery na dobrych zawodników tylko potrzebują minut. Na słabszych rywali dawać szanse zawodnikom z rezerw . To jest moja opinia

0

Roma to już dużych szans na awans nie ma .

0

Lotte zespół z 3 ligi niemieckiej prowadzi z Werderem Brema 2-1.
Ja wiem ze to puchar ale mimo wszystko wstyd .

0

Burnley już 2-0 prowadzi , nie mogę w to uwierzyć.

0

Celtic się za pewnie poczuł z 3-0 jest 3-2 . Jak nie wygrają to będą frajerami

9

Barcelona powinna sprzedać Rudego i Turana, kupić prawdziwego prawego obrońcę a Vidala dać na skrzydło bo jego gra na Po to katastrofa. Zostanie trzech środkowych obrońców w pierwszej drużynie ale można będzie powoływać Santosa z rezerw albo awansować go .

0

Myśl sobie co chcesz , ja mam swoje lata i wiem co to znaczy .

1

nie wiesz co znaczy ten zwrot , znaczy min odprawiać kogoś bez uczucia żalu . Nic mi nie zrobił ale nie będę za nim tęsknił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?