Kamil070399
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marcelo goat!!!
1
Łeeeee sprzedać go łeeeee
0
A dziękuje bardzo
0
Raczej alenii na skrzydlo nie postawi a widac ze pomocy nie chce ruszac bo wyglada dzis 9/10
0
Ide o 100pln ze jak tylko wroci to Lenglet bedzie grzał ławe rób ss
0
Hazard na 9?? Troche inna pozycja
0
Chodziło o nr1 ze środka pola w Barcelonie z tego sezonu
0
Widzę że problem z wyczuwaniem sarkazmu
0
No tak w tym sezonie nr1 bo kto inny?
0
Haha???? Rakitić odstaje? Jeden z lepszych srodkowych w europie i wedlug mnie nr2 po Busim w barcie
0
No trundo zeby mial grac w lepszym skoro jest w najlepszym.????
4
Arthur???
0
Skąd wiesz?
1
Przewidzi mi jeszcze kolega pogode na 27 lutego?
1
Skąd te 3 gole? Wczoraj byl artykuł ktory podawał ze Messi i CR maja po 44 gole
1
Za tę galę laureaci dostają jakieś nagrody namacalne? Pytam z ciekawości
7
Alenia+Arthur+Oriol oby byli na poziomie Iniesty Xaviego i Busquetsa
17
Gdzie jest najwięcej trenerów ma metr kwadratowy???
Na fcbarca.com
0
o kurde to w 10 bedziemy grali panie kolego
3
Busquets najlepszy na boisku wedlug mnie
13
WOW Malcom na ławie jest progres
0
Przy słupku Suareza Arthur zagrał do niego świetną piłkę
1
Ej ej ej, ale Denisa to ty szanuj
18
Nie słysze hejterów
3
Valverde trzyma go na Ramosa, wejdzie wkurzony połamie go i zejdzie z czerwo
0
Ja tak samo....
0
Fangol ziomeczku
0
Akurat pod względem technicznym można ich porównywać, Rafa posiada bardzo dobrą technikę.
8
A co miał chłopak powiedzieć
0
A kto ma być 9? Munir??