0

Marcelo goat!!!

1

Łeeeee sprzedać go łeeeee

0

A dziękuje bardzo

0

Raczej alenii na skrzydlo nie postawi a widac ze pomocy nie chce ruszac bo wyglada dzis 9/10

0

Ide o 100pln ze jak tylko wroci to Lenglet bedzie grzał ławe rób ss

0

Hazard na 9?? Troche inna pozycja

0

Chodziło o nr1 ze środka pola w Barcelonie z tego sezonu

0

Widzę że problem z wyczuwaniem sarkazmu

0

No tak w tym sezonie nr1 bo kto inny?

0

Haha???? Rakitić odstaje? Jeden z lepszych srodkowych w europie i wedlug mnie nr2 po Busim w barcie

0

No trundo zeby mial grac w lepszym skoro jest w najlepszym.????

4

Arthur???

0

Skąd wiesz?

1

Przewidzi mi jeszcze kolega pogode na 27 lutego?

1

Skąd te 3 gole? Wczoraj byl artykuł ktory podawał ze Messi i CR maja po 44 gole

1

Za tę galę laureaci dostają jakieś nagrody namacalne? Pytam z ciekawości

7

Alenia+Arthur+Oriol oby byli na poziomie Iniesty Xaviego i Busquetsa

17

Gdzie jest najwięcej trenerów ma metr kwadratowy???
Na fcbarca.com

0

o kurde to w 10 bedziemy grali panie kolego

3

Busquets najlepszy na boisku wedlug mnie

13

WOW Malcom na ławie jest progres

0

Przy słupku Suareza Arthur zagrał do niego świetną piłkę

1

Ej ej ej, ale Denisa to ty szanuj

18

Nie słysze hejterów

3

Valverde trzyma go na Ramosa, wejdzie wkurzony połamie go i zejdzie z czerwo

0

Ja tak samo....

0

Fangol ziomeczku

0

Akurat pod względem technicznym można ich porównywać, Rafa posiada bardzo dobrą technikę.

8

A co miał chłopak powiedzieć

0

A kto ma być 9? Munir??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?