Pisałem po "udawanym półfinale" z Valencią, że kiedy zdobędziemy trofeum to będą w Madrycie mówić o oszukańczym pucharze. Jesteśmy na dobrej drodze i już zaczyna się nagonka na sędziów, że pomagają Barsie. Nie zdobywasz trofeum to umniejsz zwycięstwo rywala. Co innego zostało Madrytowi ? :D
Wiem, w zbyt dobrej formie jesteśmy, żeby się kogoś bać. Jednak myślę, że właśnie na nich natrafimy. Bo ile można z tymi Peesże czy inne Menczesterami grać. Hiszpańskich pojedynków też przesyt, więc na Atletico małe szanse. Wyjątkiem byłoby właśnie El Clasico. Takich pojedynków nigdy dosyć :D
Sezon bez Ligi krajowej tylko z jedną Superligą z najlepszymi drużynami w Europie. Coś w stylu NBA. Mogłoby to być coś świeżego i ciekawego. Ciężko jednak będzie się rozstać z teraźniejszymi rozgrywkami i myślę, że nie będzie miało prawa bytu takie coś.
Witam was, ostatnio zastanawiałem się nad naszymi bramkarzami. Według mnie Marc i Claudio są świetnymi bramkarzami oraz są idealnie dopasowani do rozgrywek, w których występują. Uważam, że styl Ter Stegena jest dużo efektywniejszy w pucharach. Broni naprawdę niesamowite strzały i w pojedynkę potrafi zatrzymać drużynę przeciwną. Jednak też wpuszcza bramki, które mógłby spokojnie wybronić. Na szczęście nie są aż tak decydujące w kontekście dwumeczu. Sądzę, że w lidze takie błędy miałyby większe konsekwencje. No i z pomocą przybywa Bravo. Doświadczony i regularny bramkarz, który niesamowicie czyta grę. Tak samo decydujący w meczach jak MAtS. Ciekawi mnie to czy chęć wygryzienia rywala ze składu jest prawdziwa czy to tylko takie mydlenie oczu prasie, czy prawdziwa rywalizacja ? A wy co o nich sądzicie :D ?
I Leo oczywiście :D W takim biegu zatrzymać sobie piłkę i położyć bramkarza, któremu nigdy się nie udało strzelić, to też układu nerwowego trzeba nie mieć.
Mamy nawet w drużynie nawet takiego piłkarza. Nie jest aż tak wulgarny w swoich wypowiedziach jak Stoiczkow. A ludzie i tak mówią, że grubo przegina. Oczywiście o Pique mówię. Właśnie to jest fajne w rywalizacji takich wielkich klubów, że albo jest coś białe albo bordowo granatowe. Brakuje przez tą poprawność polityczną takich pstryczków w nos rywala :D
Przegrali ten mecz w głowach tak mi się wydaje. Te wszystkie nie trafione rzuty, obronione, słupki, poprzeczki zdeprymowały naszych. Tym bardziej, że Chorwatom wchodziło wszystko prawie.
Myślę, że mógłby być w Barcy dobrym jokerem. Z taka pomocą jaką ma Barca czy cofniętym Leo wierzę, że byłby solidnym zmiennikiem. Fajerwerków nie oczekiwałbym. Jeśli jest to wolny piłkarz to ja bym podpisał z nim kontrakt. Nic nie mamy do stracenia.
0
Oni chyba niestety w to wierzą.
0
Pisałem po "udawanym półfinale" z Valencią, że kiedy zdobędziemy trofeum to będą w Madrycie mówić o oszukańczym pucharze. Jesteśmy na dobrej drodze i już zaczyna się nagonka na sędziów, że pomagają Barsie. Nie zdobywasz trofeum to umniejsz zwycięstwo rywala. Co innego zostało Madrytowi ? :D
0
Nieźle ich cisną :D
0
Nie ma nikogo leżącego na dalszym planie.
0
Wiem, w zbyt dobrej formie jesteśmy, żeby się kogoś bać. Jednak myślę, że właśnie na nich natrafimy. Bo ile można z tymi Peesże czy inne Menczesterami grać. Hiszpańskich pojedynków też przesyt, więc na Atletico małe szanse. Wyjątkiem byłoby właśnie El Clasico. Takich pojedynków nigdy dosyć :D
7
Ogólnie to czuję, że w 1/4 trafimy na Real albo Bayern właśnie. Chyba, że Juve...
0
Pękłem ze śmiechu.
0
A mam pytanko zawsze mi się to myliło. W dogrywce już nie liczą się bramki wyjazdowe ?
1
Messi jak dyryguje drużyną :D cały czas ręką pokazuje gdzie kto podać ma albo się ustawić. Piękny widok.
1
Ten ślizg, a raczej zanurzenie się w wodzie Pedro i Villi po strzelonym golu tego pierwszego był świetny ! :D
0
Proszę :D
2
Piotr Laboga na pewno jest za Realem bo była kiedyś o tym mowa przed GD. Wolski jest raczej obiektywny. Jara się i Realem i Barceloną :D
0
Uuu Real ma doskonałą okazję dziś na odskoczenie Villarrealowi :D
0
Sezon bez Ligi krajowej tylko z jedną Superligą z najlepszymi drużynami w Europie. Coś w stylu NBA. Mogłoby to być coś świeżego i ciekawego. Ciężko jednak będzie się rozstać z teraźniejszymi rozgrywkami i myślę, że nie będzie miało prawa bytu takie coś.
0
Witam was, ostatnio zastanawiałem się nad naszymi bramkarzami. Według mnie Marc i Claudio są świetnymi bramkarzami oraz są idealnie dopasowani do rozgrywek, w których występują. Uważam, że styl Ter Stegena jest dużo efektywniejszy w pucharach. Broni naprawdę niesamowite strzały i w pojedynkę potrafi zatrzymać drużynę przeciwną. Jednak też wpuszcza bramki, które mógłby spokojnie wybronić. Na szczęście nie są aż tak decydujące w kontekście dwumeczu. Sądzę, że w lidze takie błędy miałyby większe konsekwencje. No i z pomocą przybywa Bravo. Doświadczony i regularny bramkarz, który niesamowicie czyta grę. Tak samo decydujący w meczach jak MAtS. Ciekawi mnie to czy chęć wygryzienia rywala ze składu jest prawdziwa czy to tylko takie mydlenie oczu prasie, czy prawdziwa rywalizacja ? A wy co o nich sądzicie :D ?
2
I Leo oczywiście :D W takim biegu zatrzymać sobie piłkę i położyć bramkarza, któremu nigdy się nie udało strzelić, to też układu nerwowego trzeba nie mieć.
59
Bawi mnie jak po rzucie karnym z Celtą piłkarze drużyny przeciwnej pilnują teraz naszych zawodników przed polem karnym.
1
Typuję 3-0 dla PSG.
2
Mamy nawet w drużynie nawet takiego piłkarza. Nie jest aż tak wulgarny w swoich wypowiedziach jak Stoiczkow. A ludzie i tak mówią, że grubo przegina. Oczywiście o Pique mówię. Właśnie to jest fajne w rywalizacji takich wielkich klubów, że albo jest coś białe albo bordowo granatowe. Brakuje przez tą poprawność polityczną takich pstryczków w nos rywala :D
55
Kłamliwe zwycięstwo, udawany półfinał. Na koniec sezonu jak coś ugramy to pewno będą pisali, że nieprawdziwe, albo oszukańcze trofeum :D
2
Mi wystarczyła ta bramka z paru metrów w finale LM ;)
12
Terminarz może powstrzymać Barcę. Lucho będzie musiał nieźle rotować teraz składem, żeby drużyna wytrzymała ten napięty kalendarz.
0
Błąd w Marce. Nie dwa błędy Rojiblancos tylko cztery błędy. Barca strzeliła dwie bramki przed czerwonymi kartkami ;)
0
Kurczę myślałem, że będą kolejne 3 mecze z tą samą drużyną - Atletico. A tu niespodzianka :D Czuję, że trafimy na Celtę w kolejnej rundzie.
4
Roberto co zrobił :O Ja myślałem, że to genialne podanie Messiego. Patrzę, a tam podanie skierowane właśnie do Argentyńczyka :D
1
Przegrali ten mecz w głowach tak mi się wydaje. Te wszystkie nie trafione rzuty, obronione, słupki, poprzeczki zdeprymowały naszych. Tym bardziej, że Chorwatom wchodziło wszystko prawie.
0
Czy ja dobrze usłyszałem ? Orłowski powiedział idealne R w słowie "pressing" XD
0
Myślę, że mógłby być w Barcy dobrym jokerem. Z taka pomocą jaką ma Barca czy cofniętym Leo wierzę, że byłby solidnym zmiennikiem. Fajerwerków nie oczekiwałbym. Jeśli jest to wolny piłkarz to ja bym podpisał z nim kontrakt. Nic nie mamy do stracenia.
0
No to jeszcze 15 min meczu ;)
1
Mówisz, masz :D