1

@kuz Zelda Breath of the wild i tears of the kingdom, Mario. Ogolnie gry nintendo polecam na takie odswiezenie glowy. Czysty fun i zabawa, a czasem poglowkowac trzeba. Po przejsciu ktoregos z kolei asasyna tez mnie granie znudzilo w pewnym momencie, az nie sprobowalem czegos zupelnie innego i zrozumialem, ze do gier nintendo czasem trzeba dorosnac i zeby odzyskac radosc z grania na nowo :D

1

@blakkudium Ale mam polewe z tego filmiku. Zaoferował się sam, splunął na kibiców athleticu, później na kibiców Barcy i filmik z braciakiem nagrał jak to ATHLETIC WIN XD No wygrał Athletic, wygrał przedłużenie kontraktu zjeba XD

0

@Kgorecki2500 ze zdrowymi zatokami nie poczujesz roznicy xDˣᴰ ja nie wiem co ludzie maja z tym drwalem z maka

1

@July_6_BcN For schteie bite. Jaaa bite bite

4

@macio_944 Chyba chodzilo im o GOTY 2037 :P

0

@tomek8756 Rozchodniak :D

1

@blakkudium potężnie nieeleganckie zachowanie

7

@mkl87 juz w presezonie bylo widac, ze cos jest nie tak z Kounde. Dla mnie to wyglada jakby jego glowa gdzies indziej byla. I dlatego jest czesto spozniony i nie ogarnia sytuacji. Bylo takie ujecie w meczach towarzyskich jak Raphinia i Yamal sobie podsmiechujki robili z Kounde, a ten byl zamyślony jak w jakims transie i ewidentnie czyms przybity. Cos ewidentnie musialo mu sie prywatnie posypac. Ale to tylko moje domysly

4

@norbi77 Super druga połowa wyglądała. Prawie pełna kontrola nad meczem. Czyli jednak potrafią tym składem tak zagrać. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach już nie będziemy widzieć tak głupio straconych bramek jak w ostatnich meczach :D

1

@kibic1899 nie no mial pare przechwytow fajnych

1

@Luciano99 Jaśnie Pan jest zbyt łaskawy

0

@SelloutCrowd to jak z Raphinia na samym poczatku :D

1

@July_6_BcN wyszedłem na prowadzenie w konkursie na najlepsze paznokcie

4

Siemano wszystkim, widziałem, że jest dzisiaj ocenianie paznokci. Podsyłam moje do oceny:
https://otvet.imgsmail.ru/download/307695234_22a20e6e2a0f0aefb2a7a616c5da04a0.jpg

Pozdrawiam cieplutko i liczę na zwycięstwo w konkursie :)

1

@tbas dzieki! Tego bylo trzeba :D

Edit. Nie no za takie wprowadzenie w blad to ja chce zwrotu herbiku!

0

Jakbym mecz z interem ogladal. Cos tam probowalismy, a oni nic sie nie starali i ladowali bramy z latwoscia. Tylko nie ten poziom. Co zjazd Barcy ostatnio, szczegolnie linii obrony :(

1

@Luciano99 a zobacz ilu jest kibicow realu i to tez doroslych ludzi, pewno to jego wyborcy

3

No co? Cubarsi w brutalny sposob zaatakował żuchwą łokieć przeciwnika i jeszcze symulka. Żółta dla młodego powinna byc

0

@koszol jak nie umie zrobic jedej akcji jak brame strzelilismy

0

@Starrk „bark w bark” xDˣᴰ

0

Ciekawe jak ta druga polowa bedzie wygladac. Przypomina mi to final PK. Tam real tez cisnal niezle, a jednak wygralismy.

0

@4drian0 ja mialem szczescie dwukrotnie, ze otwierajac zdalnie paczkomat uderzylem dwie babki z drzwiczek w czolo. Akurat to byly te mniejsze zaraz nad ekranem xDˣᴰ

0

@barteq no na C+ to jest masakra z tymi komentatorami. Dla mnie na ten moment Święcicki z Eleven to topka. Mimo, że jest fanem realu to na prawdę nie czuć w jego komentowaniu stronniczości. Trzymam kciuki za to by kiedyś jeszcze usłyszeć duet ze Święcickim i Ćwiąkałą :D

1

Ja nie wiem o co chodzi, ale ostatnio co mecz na C+ w meczach Barcy przypominają o porażce z Interem w CL xDˣᴰ


Ps. Kurde dobra, ostatnio na Eleven byl meczyk i tez o tym Interze gadali.

0

@TaughtMule no ciekawe co bedzie w protokole, przeciez to jest teraz świętością w wymierzaniu kar przez la lige

1

@Kgorecki2500 powodzonka w platynie! ja mam podobnie z gierkami, ze zdecydowanie wole singlowe gierki. Wyjatkiem sa tylko coopy, w ktore pykam z moja dziewczyna.

Co do singlowych gierek. Mnie ostatnio pochlonela gierka Sleeping Dogs. Gierka od tworcow serii True Crime. Jak ktos lubi klimacik triad itp. To mega polecam, bardzo ladna jak na swoje czasy i fabula mega sie wkreca oraz te walki prawie jak w Sifu! :D

1

@Frimpong gdyby nie bramkarz, Polska bylaby Mistrzem Europy 2016

0

@tbas a nie jest przypadkiem fanem Barcy? Cos mi sie tak kojarzy. Po prostu mowi jezykiem La Bamby xDˣᴰ

0

O fu, wrócił biały kolor na nasze trykoty i wróciła słaba gra D:

0

@Dankho94isback e tam. Olmo i Ferran duzo waznych bramek wladowali w poprzednim sezonie. W tym sezonie cala druzyna ma zjazd formy jakis i kontuzje. Ciekawe jak to bedzie wygladalo za pare miesiecy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?